Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

 

30 minutes ago, alcesta said:

Mene to ne privlači uopšte, valjda je cilj da se rastegne a ne smotaš na silu pa ne znaš ni šta jedeš :classic_biggrin:

 

Da rastegnes u smislu na 4-5 minuta umesto 2? :classic_biggrin:

 

Inace, pre mesec dana sam prvi put probao linoladu gold... ono je i meni na gornjoj granici slatkoce, pred kraj tegle sam prestao da uzivam.

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta i do toga šta je čovek jeo tog dana, koliko je hidriran itd. Ja kad pojedem nešto za ručak baš me svrbi dezert, dok kod nečeg drugog baš i ne. Određena jela sa jakim saftom i manjkom ugljenih hidrata, neko čorbasto jelo sa mesom i sl: Tu često imam osećaj da bi mogao teglu Nutelle posle da sredim za dezert. Dok npr, juče sam jeo supe, sosa i malo mesa ali sa dovoljno krompira, i posle obroka mi nije palo na pamet da se latim slatkog. Grašak+krompir mi je tu najjača kombinacija, (čak i bez neke šnicle, bataka ili čega već), više puta sam se najeo toga oko podneva i legao tek u 3,4 sata ujutro, i nisam ogladneo za svo to vreme ni najmanje, a ni šećer mi nije pao da bi kao mogao nešto slatko. Za ovu sa linka: Tako nešto doduše još nisam uspeo, ali cenim da je devojka silila jako, plus možda i koristila nešto pre/posle. Ali svejedno, samim tim što mogu rutinski da pojedem teglu od kile iz 2,3 puta sam u kategoriji izvanrednih, i bez šampionskog nivoa.

Link to comment
Share on other sites

E da, nije bog zna šta spram čega sve nema, ali par nedelja sam bio navučen na Frondi, pogotovo Nugat i Kakao (Vanila mi bezveze). Znam da taj keks postoji odavno (Kraš ga je pravio još u SFRJ), ali sam ga ja tek pre par meseci otkrio

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

6d9N99W.jpgJesen u val di Funes 😍

Dolomiti su moja ljubav najveca na svetu ❤️

Jednom mi se posrecilo da ih vidim zlatne :classic_ohmy: mislila sam da ljudi preteruju sa fotosopiranjem slika ali od tad verujem da su sve boje moguce. 

Radi se o stenama koralnog sastava koje reflektuju sunceve zrake, uglavnom su bele boje, a mogu da budu zlatne, narandzaste pa cak i crvene sve zavisi pod kojim uglom ih sunce obasja pri izlasku ili zalasku i gde se zatekne posmatrac u tom trenutku. 

Spoiler

O5Wvynm.jpg

 

Spoiler

 

Cesto setamo po zoni gde se vide vrhovi ali samo jednom smo ih videli ovakve

vPStfTg.jpg

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...