Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

6 hours ago, Boxy said:

 

Danas se kupao u nekom velikom koritu, pa je onda otisao u zemlju da se uvalja, pa u vodu, pa u zemlju i tako nekoliko puta :classic_biggrin:

Eno ga sad spava u hladovini, prljav, mokar i srecan :classic_biggrin:

 

Jel ti i dalje dolazi bodljikavi posetilac? Celi život ih na moru gledam. Nekada ih je bilo mnogo više ali se sagradilo štošta i proredili su se poslednjiih godina. Jedan mi je godinama dolazio, ogroman, čak mi je ulazio u kuću. Ali nije baš hteo da se druži. Pustim ga da bude tu koliko ga volja, onda odgega do bašte i eto ga sutra uveče opet... :classic_smile:

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Neme said:

 

Jel ti i dalje dolazi bodljikavi posetilac? Celi život ih na moru gledam. Nekada ih je bilo mnogo više ali se sagradilo štošta i proredili su se poslednjiih godina. Jedan mi je godinama dolazio, ogroman, čak mi je ulazio u kuću. Ali nije baš hteo da se druži. Pustim ga da bude tu koliko ga volja, onda odgega do bašte i eto ga sutra uveče opet... :classic_smile:

 

 

 

Nije dolazio par dana, valjda ce da napravi neku pauzu, ne mogu vise da ustajem u 3h :sleep_1:

Ne bih ja imala nista protiv da se on setka po dvoristu, sigurno bih mu stavila i hranu i vodu, ali sta vredi kad moj pas ne odobrava jos jednog ljubimca :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Boxy said:

 

Nije dolazio par dana, valjda ce da napravi neku pauzu, ne mogu vise da ustajem u 3h :sleep_1:

Ne bih ja imala nista protiv da se on setka po dvoristu, sigurno bih mu stavila i hranu i vodu, ali sta vredi kad moj pas ne odobrava jos jednog ljubimca :classic_biggrin:

 

E da jbg, nijedan moj pas ih takođe nije mirisao ali nisu ni ježevi društveni. Znam da mogu da budu kućni ljubimci ali ne znam nikog da ih je držao. I da, redovno dolaze u gluvo doba. Ostavljao sam šargarepu, salatu i sl. ali radije biraju neke bube i larve, što već nikako nije moja šoljica kafe. Jedina buba koju podnosim je bubamara. :classic_biggrin:

 

Jednom mi se desilo da sam iza kuće naleteo na ježicu sa par ježića. Kakvi su to čudni zvuci, drrrr-grrrr, branila ih majka od "uljeza". :classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Boxy said:

Samo mi jos fali da mi dodje cela porodica :classic_wacko: :classic_biggrin:

 

E bas sam pre neki dan citala da oni vole meso, macije granule, ali ne psece, da im ne treba davati mleko...sezona jezeva, pa ljudi pisu :classic_biggrin:

 

Rekla mi je sestra za granule, a postoji i ona priča da vole da cirkaju. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Trazio stare klipove Nindza Ratnika i naletim na australijski i ovu zenu. Zabezeknuo sam se. Ovo je Amazonka, ne Sabalenka 😉

 

 

 

Ima ko zna koliko, takmicila se i po Americi, Aziji, svuda obarala rekorde, a takmici se iskljucivo na muskom poligonu. U timskim takmicenjima kad ima zenski tim, nikada nije izgubila tipa 15 osvajanja (a sve se igraju eliminacije 1na1 po timovima), znaci ukupno je izbacila 50+ zena i nijedna joj nije bila ni blizu. A vecina ovih koje se takmice sad imaju neku pozadinu u nekom profi sportu, nisu vise normiji kao nekad.

 

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Generalno su mi smor oni Viškovi blogovi sa Vimbldona, ovaj zadnji sam pustila dok radim nešto i uglavnom ne slušam a onda čujem kako kaže da ih je ručak za trojicu koštao 200 funti i tu se malo šokiram, blago rečeno.

Nisam bila nikad u Britaniji ali sam mislila da može nekako da se prođe jeftinije ako znaš gde. Nisu im valjda sve cene tako normalne? Mislim znam funta i sve, ali to mi nekako baš smanjuje želju da odem jednom tamo i prolazim maltretiranja oko vize :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

Generalno su mi smor oni Viškovi blogovi sa Vimbldona, ovaj zadnji sam pustila dok radim nešto i uglavnom ne slušam a onda čujem kako kaže da ih je ručak za trojicu koštao 200 funti i tu se malo šokiram, blago rečeno.

Nisam bila nikad u Britaniji ali sam mislila da može nekako da se prođe jeftinije ako znaš gde. Nisu im valjda sve cene tako normalne? Mislim znam funta i sve, ali to mi nekako baš smanjuje želju da odem jednom tamo i prolazim maltretiranja oko vize :classic_dry:

Cene restorana u Engleskoj su skuplje nego u Francuskoj, u Londonu je skuplje nego u Parizu. U Parizu u nekom pristojnom restoranu rucas za oko 50 eura ( ako znas gde, mozes lepo da rucas i za upola od toga ali neka prosecna cena je to) tako da je tih nekih 200 funti tj nesto vise od 200 eura za troje suma koju bih ocekivala ako odes u iole finiji restoran u Londonu na pristojan rucak uz malo vina.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...