Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Sto je najgore do Srbije je doslo za 1. maj kad su svi uglavnom bili napolju. Pa jos prolece, stigla sveza salata i ostale biljcice iz baste...

Prema onom gore samo su Spanija i Portugal ostali postedjeni.

Link to comment
Share on other sites

Ja se secam nekih upozorenja iz tog vremena:
-odmah nakon katastrofe je bilo preporuceno da se ne izlazi iz kuce bez preke potrebe
-na prve kapi kise odmah se skloniti na suvo mesto i u zatvoreni prostor
-ne konzumirati nikakvo voce i povrce 
-bilo je nekih preporuka i oko mleka i mlecnih proizvoda

Ne sumnjam da smo svi pretrpeli posledice nazalost. A serija je vrhunski napravljena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

-ne konzumirati nikakvo voce i povrce 

Sećam se ove frke oko voća i povrća, baš je bila panika šta sme da se jede. Iz nekog razloga posebno sam zapamtila za jagode, verovatno mi je najviše smetalo što njih nisam smela da jedem :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

https://i.imgur.com/8yzcquB.mp4 , ovo me setilo da sam davno video (valjda na Animal Planetu), neku od onih emisija sa veterinarima, i dosao covek van sebe, jer njegovom misu nije dobro, mis otisao u vecna lovista, a ovaj place, zapomaze, ne mogu da ga smire. Bilo mi ga zao (i naravno malo cudno), ali zna se koliko se ljudi vezu za svoje ljubimce.

Link to comment
Share on other sites

Sudeci po mestu radi se o fabrici u Francuskoj, ne znam da li je tamo zaista njihov najveci pogon, ali nama je svejedno, jer nasem trzistu je namenjena Nutella koja se proizvodi u Poljskoj, a stize i ona bolja iz Nemacke (nesto manje legalnim kanalima). Ovo sam sve lepo rekao kao da ima onih koji bi se zabrinuli na ovu vest 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...