Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Weaver bird nests are built by males hoping to attract females. There are various nest designs in more than hundred weaver species. But to protect the nest not just from predators, but from cuckoo birds, ideal nest design has a long tube that connects to a chamber, which will serve as a nursery. Large enough for parents, too small for predators and would be egg laying cuckoo to enter.

 

Spoiler

spacer.png

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Očekivanja od Vilneva su velika kao i obično, od svega ostalog ne preterano :classic_biggrin: vidim da je džihad već zamenjen krstaškim ratom, da vidimo šta će još da "prilagođavaju"...

Bez Bautiste bih stvarno mogla ovde, a i bez Goslinga u Odiseji, ako je bude pravio :classic_tongue:

Što se godina tiče, kad sam nekako Meklahlana uspela da svarim, ovo nije ništa, uglavnom stavljaju baš dosta starije glumce u ovakvim slučajevima. Samo ne verujem da ću skoro u bioskop, s obzirom na sve :classic_sad:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, alcesta said:

vidim da je džihad već zamenjen krstaškim ratom, da vidimo šta će još da "prilagođavaju"...

u tom i dzeriju su overdub-ovali glas sluzavke crnkinje zbog rasnih stereotipa tako da je ovo realno bio zicer

 

meni je jodorowsky svojom neotelotvorenom vizijom upropastio sve pokusaje da se ovo ekranizuje

evo sta on "ocekuje"

 

o lincovom filmu :classic_biggrin:

Quote

“The first time they said it was safe to do ‘Dune,’ and [David Lynch] did it, I was ill, because it was my dream. They showed the picture in Paris, and my son said, ‘You need to see the picture.’ I was ill to do that. Ill,” Jodorowsky said. “And then they start to show the picture, and step by step, I was so happy, so happy, so happy because it was a shitty picture. I realized, ‘Dune,’ nobody can do it. It’s a legend.”

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam poverenja u ventilaciju u našoj Delti, ušla sam tamo možda jednom od marta, kad sam baš morala. Plus da se oslonim da će drugi da budu odgovorni kad vidim svaki dan da nisu... gleda mi se i Tenet baš, ali potražiću ga drugim kanalima :classic_biggrin:

Inače mi reče drug iz Bg da je bio na nekoj od ovih projekcija za 100 dinara i da je gužva bila kao da je sve najnormalnije, bez distance i ičega.

A generalno mi ne smeta uopšte kad sam sama u sali, desilo se par puta :classic_biggrin: kad sam gledala Borga i Mekinroa došlo nas je troje ukupno, a drugo dvoje je izašlo na pola filma i ostavilo mi celu salu :classic_cool:

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...