Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Just now, Crni Bombarder said:

Pa sta ako je nestala?
Dogovor je bio (ako se dobro secam) da ona drzi ovaj avatar dva meseca. Nije bilo uslovljeno aktivnoscu forumasice. Ispravi me ako gresim.

 

Pa to se podrazumevalo, ako si covek, dolazices i dalje na forum i postovaces, a neces da nestanes na vise od mesec dana i da kazes: pa eto, to mi je avatar...

moze odmah da ga skine, opkladu nije ispostovala, ali kao sto rekoh, nisam ni ocekivala da ce ispostovati

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Boxy said:

Nije moja interpretacija, to je ocekivano ponasanje...jok, nego ces da nestanes na 2 meseca koliko treba da nosis avatar i da se vratis pred kraj i kazes: pa eto, ispostovano je :smiley26:

Aha.
Sta da je (hipoteticki gledano) forumasica ciao bila opravdano odsutna:
- zbog zdravstvenih razloga (urgentno smestena u bolnicu,ili je vec imala zakazanu hirursku intervenciju sa duzim oporavkom iza toga)
- iz razloga licne prirode (neki put oko sveta,dugacki odmor kojeg provodi bez interneta)
- iz poslovnih razloga
- zbog bilo koje vrste neocekivanih okolnosti koje su je mogle zadestiti (potpuno renoviranje stambenog objekta,preseljenje u drugi stan/grad/drzavu)
-...
Mislim - ona mozda jeste bila sprecena,mozda nije. Ja to ne znam i ne mogu da tvrdim. Mozes li ti?

43 minutes ago, Borko said:

Ciao je iskusno iskoristila rupu u pravilima i prestala da postuje da ne bi morala da pokazuje Federerov avatar. Tehnicki je opklada ispostovana, ali na veoma lukav i nefer način

Pa,kako se jedna mala rupa u pravilima podvukla i promakla jednom masteru prava?
Tsss...

A,tehnicki je ispostovano,a fakticki je ciao proglasena necovekom i sore loserom. Dojajno. :thumbsup:

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Ma mozes da nadjes milion i jedan razlog zasto nije postovala, svi znamo koji je pravi.

 

I jos nesto, sto ubacujes Borka u pricu, on nije bio deo opklade, kao sto nisi ni ti, ali je prokomentarisao, kao sto si i ti.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ciao said:

A videces kako cu lukavo i nefer da nastavim da takoreci ne postujem i posle roka vezanog za avatar i nevezano za avatar

Smeta ti sto je dozvoljena kritika Djokovica? Sto se podforum zove tenis, a ne Novak Djokovic?

Link to comment
Share on other sites

Samo da vas sve pitam...ovaaaajjj KOLIKO JEBENO IMATE GODINA :D

Mozda je do mene, ali svadje na sportskim forumima su mi ono...gore nego gostovanje sa Seseljem na Pinku. Pritom, ne pricam o navijackim maloumnim pickaranjima Zvezda/Partizan nego na gospodskom teniskom topiku...zato hajde svi, pliz, maceve nazad u futrole, nemoj Meka da zovem da vam pozeli zdravlje i prosperitet u zivotu. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

 

Pa,kako se jedna mala rupa u pravilima podvukla i promakla jednom masteru prava?
Tsss...

A,tehnicki je ispostovano,a fakticki je ciao proglasena necovekom i sore loserom. Dojajno. :thumbsup:

Eh, Obradovicu, nekada si bio kul lik, a sada iz tebe govori Djokofanatik. Bezveze.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

Samo da vas sve pitam...ovaaaajjj KOLIKO JEBENO IMATE GODINA 😄

Mozda je do mene, ali svadje na sportskim forumima su mi ono...gore nego gostovanje sa Seseljem na Pinku. Pritom, ne pricam o navijackim maloumnim pickaranjima Zvezda/Partizan nego na gospodskom teniskom topiku...zato hajde svi, pliz, maceve nazad u futrole, nemoj Meka da zovem da vam pozeli zdravlje i prosperitet u zivotu. 😄

 

Da me ne shvatis pogresno, nIje los pdf, uostalom ovde sam stalno ali je daleko od gospodskog...

 

plus, na nekim malim stvarima (citaj drzanje glupog avatara) se dosta vidi

Edited by Boxy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tenis je gospodska...i navijaci moraju takvi da budu.

 

Zato pliz svi...ne biram strane i nemam nameru da ulazim u sustinu problema, samo molba da ne napravimo topik kao sto je KK Crvena Zvezda prelazni rok iz najboljih dana 😀

Link to comment
Share on other sites

Znaci ne znas,nagadjas,Boxy.

Nisam ja postao nikakav fanatik. To vidi sa Boxy,ona je tu ekspert.
Uostalom - ja ionako vise ne pisem ovde. Samo necu da dozvolim da proganjate i cerecite ciao na bazi promasenih ocekivanja i licnih razocarenja.

Link to comment
Share on other sites

Nego sta nego sam uleteo.
Pa,necu sedeti skrstenih ruku i gledati mirno kako je razvlacite ovde. Ona je opkladu ispostovala. To sto ste ti & moderatorski tim ocekivali da ce ona da paradira ovde svaki dan - vasa je stvar i zajeb (ocigledno).

Da.
Ja se u ogledalo mogu pogledati mirne savesti. Nisam siguran za druge.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nego sta nego sam uleteo.
Pa,necu sedeti skrstenih ruku i gledati mirno kako je razvlacite ovde. Ona je opkladu ispostovala. To sto ste ti & moderatorski tim ocekivali da ce ona da paradira ovde svaki dan - vasa je stvar i zajeb (ocigledno).

Da.
Ja se u ogledalo mogu pogledati mirne savesti. Nisam siguran za druge.

 

Ti si prvi uleteo, cak ni ciao nije stigla da odgovori ali ti jesi, tako da ne znam o kakvom razvlacenju pricas...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

ne pricam o navijackim maloumnim pickaranjima Zvezda/Partizan nego na gospodskom teniskom topiku...

Lele, ogovaras tatu ovdenak.:classic_unsure: A seti se kako smo se druzili tamo spojeni vrhunskim argumentima koje smo posedovali. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, NMX said:

Samo da vas sve pitam...ovaaaajjj KOLIKO JEBENO IMATE GODINA 😄

Mozda je do mene, ali svadje na sportskim forumima su mi ono...gore nego gostovanje sa Seseljem na Pinku. Pritom, ne pricam o navijackim maloumnim pickaranjima Zvezda/Partizan nego na gospodskom teniskom topiku...zato hajde svi, pliz, maceve nazad u futrole, nemoj Meka da zovem da vam pozeli zdravlje i prosperitet u zivotu. 😄

 

Procitao je Mek i nema nameru da podebljava ocito.

 

Bilo je i na PDF Kosarka slicnih opklada, pitam se pitam sta bi bilo da se desilo nesto ovako.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...