Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

FT89yWXXoAIOCRB?format=jpg&name=large

s jedne strane razumem sta hoce da kaze: u USA je totalno ludilo s pravom epidemijom masovnih pucnjava i ubistava i ogroman problem s oruzjem.

 

s druge strane: alo, zeno! veoma je malo mesta na kugli zemaljskoj gde ljudi zive bezbedno i bez svakokdnevne borbe da prezive (a ne da idu bezbedno u bioskop). imamo ratove na svim kontinentima, u mnogim zemljama su na vlasti rezimi koji (iako nema rata) cine zivot mizernim mnogim ljudima. mnoga deca gladuju i moraju od malih nogu da rade da bi prezivela itd. itd.. a ona, uljuljkana u svim parama koje je dobila od sponzora (i tenisa), u svom privilegovanom "bablu", -  kuka! :classic_dry:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...onako,tema je svaštara,a ja nemam pojma onima koji vole tenis koji nisu samo nekakovi navijači da preporučim nešto.Ja volim tenis,poštujem  uspjehe.Predlažem vama istinskim prijateljima tenisa da otiđete na indeks.hr i odslušate  razgovor sa sa Nikijem Pilićem,to vam je u principu povijest današnjeg profesionalnog tenisa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mladenvzz said:

...onako,tema je svaštara,a ja nemam pojma onima koji vole tenis koji nisu samo nekakovi navijači da preporučim nešto.Ja volim tenis,poštujem  uspjehe.Predlažem vama istinskim prijateljima tenisa da otiđete na indeks.hr i odslušate  razgovor sa sa Nikijem Pilićem,to vam je u principu povijest današnjeg profesionalnog tenisa

 

Podrzavam!

 

Citav intervju:

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jos nisam isla da se testiram, ali mama jeste, ona se u sredu testirala, ja danas dobila prve simptome, kasalj i sitna temperatura.

U principu sam ok, nisam ni provalila da imam temperaturu, nego za svaki slucaj izmerila i ona 37.1

Link to comment
Share on other sites

Ako mogu utešiti...

 

Odradio sam je u martu. Dan dva temperature (stigla na 39.4, što mi je mereni rekord).

Potom sve ok, pri čemu posledica je bila da sam kašljucao mesečak dana. Bez ikakvih drugih problema ili posledica.

 

I inače me gripozna virusna oboljenja ne obore previše. Za koronu - realno jedan i po dan nisam bio sposoban da idem na posao (imao sam i težih respiratornih), ali pošto smo rad od kuće prezupčio sam ga bez zvaničnog bolovanja.

 

 

Mama u 70tim nije zvanično dijagnostikovana  ali je imala mesečak dana kašlja u jednom momentu. Tako da je vrv i ona odradila bez težih posledica.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, meni je veci strah da mama prodje sto lakse jer je u 70im i srcani je bolesnik, ja cu lako.

Danas sam samo u jednom trenutku imala tu malu temperaturu, najvise me grlo zeza, cak ni ne kasljem nesto previse, nego sam promukla.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...