Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

1 minute ago, Milica said:

😔Jel dugo bolovala?

Ako nije problem i ako znas, koliko je imala godina? 

 

Ne znam sve detalje, po njenom tviteru znam da je iz drugog razloga bila u Zemunskoj bolnici, da se tamo zarazila krajem oktobra i da je onda prebacena u Batajnicu.

Pre par dana sam saznala da je na respiratoru i juce su mi onda javili da je umrla :classic_sad:

Imala je oko 50-tak godina, ne znam tacno.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Imam jednu tuznu vest...

Nocna frajla, a ko je bio na SK forumu tamo je zna kao miloolja, je juce preminula od posledice korone :classic_sad:

Pretuzno. 🙁 Znao sam je sa parapsihopatologije gde lurkujem ponekad. Nisam znao da je pisala i ovde. Nemam reci... 😟 RIP Jumanji/nocna frajla

Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2021 at 1:30 PM, Boxy said:

 

Ne znam sve detalje, po njenom tviteru znam da je iz drugog razloga bila u Zemunskoj bolnici, da se tamo zarazila krajem oktobra i da je onda prebacena u Batajnicu.

Pre par dana sam saznala da je na respiratoru i juce su mi onda javili da je umrla :classic_sad:

Imala je oko 50-tak godina, ne znam tacno.

Bila je 1966.g :classic_sad:..... neka počiva u miru.

  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

"Bilo kakav pokušaj da se sloboda sačeka, tj. da se zauzme stav da je sve u Božijim rukama, je veoma poguban.

Svako od nas može samo u kolektivitetu da se iskaže, u interakcijama sa drugim ljudima. I veoma je važno kakav je taj kolektivitet. Da bi moje uzrastanje bilo dovoljno kvalitetno, moram da nađem okruženje koje će pomoći mom uzrastanju. A da bi to okruženje moglo meni da pomogne, ja moram pomoći, pre svega,njemu.

Nije moguća bilo kakva sloboda, tako što ćeš sesti u neki joga položaj i mantrati do kraja svog života. To je greška i stranputica. Treba upoznati sve moguće metafizičke, ezoterijske oblasti, proučavati drevne spise. Sve je to lepo i korisno. Jako korisno. Ali ako se to ne opredmeti u interakciji sa drugim ljudima, i to na način da onaj koji je spoznao više, pomogne onom koji je spoznao manje, da podstakneš lenjog duhom, da ga pobudiš. Nema ni slobode."

257891451_1882168991989911_7114783922913

:smiley50:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...