Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

5 minutes ago, McLeod said:

 

Znam da razocaram ljude svojim "autosovinizmom", pa zato 😉 

U svakom slucaju, drago mi je sto si dobro 

🙂

 

Nasmejao si me slatko. Ja nikada nisam krila da mi se ne dopada tvoj neoliberalizam i kako ga nazvasmo "autošovinizam", ali to nikako nema veze s tim koliko te gotivim onako ljudski ❤️

Dobro sam koliko se to može biti u ovakvim uslovima i na ovakvom mestu koje nam se državom zove 😕
Ono što je najbolje od svega je to da si mogu dopustiti luksuz asocijalnosti 😉

Veliki pozdrav za tebe još jednom i za ostalu The ekipicu 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Goga64 said:

Dobro veče,

svratih samo da pozdravim staro društvo s Tenisa, pa ako me se sete prilikom svakog osvojenog Novakovog slema,

sete me se, ako ne nikom ništa, moja prijateljska "dužnost" je da vas pozdravim i čestitam na uspešnosti s kojom vodite forum 🙂

Da znaš da mi mnogo nedostaješ kad proslavljamo Novakove pobede :heart: drago mi je što si dobro.

Ako ćeš mi verovati, sad kad je opet počeo da loše igra TB svaki put kad pobegnem da to ne gledam setim se tebe i vodokotlića :classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Da znaš da mi mnogo nedostaješ kad proslavljamo Novakove pobede :heart: drago mi je što si dobro.

Ako ćeš mi verovati, sad kad je opet počeo da loše igra TB svaki put kad pobegnem da to ne gledam setim se tebe i vodokotlića :classic_biggrin:

 

Draga moja, vodokotlić nije više aktivan, mada sam i ja nostalgična, žalim za tom svojom navikom 😄

Sada kada sam prešla (skoro pa u potpunosti) da živim u selu, mnogo mi je lakše, izađem i prošetam po avliji dok su ti kritični TB-ovi 😄

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste li probali nekad da zagrlite neko drvo? Ja sam pre dve nedelje bila u planinama i ima neka staza koja se zove "Staza velikog drveca" gde svako malo na sred proplanka sretnes ogromnu lipu 😍. Ja sam ih bogami zagrlila nekoliko i bas je divan osecaj :classic_smile: 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Dati alla mano, dopo la finale di domenica 11 luglio, le prenotazioni nei ristoranti italiani presenti nel Regno Unito sono crollate del 55%. La notizia la riporta «TheFork UK», leader nella prenotazione di ristoranti. Niente pastasciutta

Od 11. Jula u Engleskoj se prepolovio broj rezervacija u italijanskim restoranima :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...