Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts


Pogledah "Friends Reunion" film.
Zanimljiv uradak..sad da vidimo kakav ce biti nastavak serije.

P.S.:ono sto Dzoiju nije polazilo "za rukom" u seriji,jeste Metu Leblanku (bas se ugojio)..Svimer skoro da se nije promenio..Dzen je i dalje atraktivna :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

I ja sam danas odgledala, ali nisam shvatila da ce biti nastavak serije, nego da je ovo to :smiley33:

 

Svimer mi se ne svidja, izgleda kao da je posetio plasticnog hirurga, nesto mi je cudno kod njega, a Dzoi mi je najbolji, iako se ugojio :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

I ja sam danas odgledala, ali nisam shvatila da ce biti nastavak serije, nego da je ovo to

:classic_huh::classic_huh::classic_huh:

Cekaj,citav ovaj "hajp" samo oko/zbog ovog specijala?
Ja kao da sam negde procitao da ce biti sezona..vata mistejka tu mejka :ajme:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

Mozda i ja gresim, jer sam isto ocekivala kao i ti, ali posle danas odgledanog filma, nekako mislim da je to to.

Ne,ne..bice pre da si ti u pravu.
Ni ja ne videh najavu nove sezone. 

Inace,kad vec pogledah film..samo sam se podsetio koliko je lik Cendlera Binga doziveo promena..ubedljivo najvise od svih..najvise fizickih izmena tokom trajanja serije. I da,pojma nisam imao da su Svimer i Anistonova imali "crush" tokom prve sezone,izvan kamera.
(doduse,nikad nisam bio die-hard fan serije,ali sam je gledao cak i u reprizama)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Boxy said:

Svimer mi se ne svidja, izgleda kao da je posetio plasticnog hirurga, nesto mi je cudno kod njega, a Dzoi mi je najbolji, iako se ugojio :classic_biggrin:

i meni se Svimer od svih njih najmanje simpatican (oduvek bio). Ostali su mi totalno ludi, svako na svoj nacin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Ne,ne..bice pre da si ti u pravu.
Ni ja ne videh najavu nove sezone. 

Inace,kad vec pogledah film..samo sam se podsetio koliko je lik Cendlera Binga doziveo promena..ubedljivo najvise od svih..najvise fizickih izmena tokom trajanja serije. I da,pojma nisam imao da su Svimer i Anistonova imali "crush" tokom prve sezone,izvan kamera.
(doduse,nikad nisam bio die-hard fan serije,ali sam je gledao cak i u reprizama)


Mislim da to za Aniston i Svimera i nije bilo bas poznato, da su to sad otkrili.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Mislim da to za Aniston i Svimera i nije bilo bas poznato, da su to sad otkrili.

Da,da..tako je..ipak,mislio sam da je mozda tada postojao neki "rumour" ili trac..madju fanovima makar..obicno takve stvari isplivaju..Metju Peri je (to znam pouzdano) imao silnih problema sa ovisnoscu od narkotika i dugo se borio sa tim..valjda su i te drasticne promene kod njega (veca/manja kilaza npr.) bile posledice toga..

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Crni Bombarder said:

Ooo-uu-kej..(valjda?)

Znaci,ovaj "film" stoji sam za sebe? 
Lepo je sto su se okupili nakon 17 godina,ali ja sam ocito pogresno razumeo pricu..mislio sam da je ovo samo uvod u novu sezonu. 

Sad mi je bas bezveze..

I ja sam mislila da je serija kad sam videla listu poznatih gostiju, nisu ih valjda sve potrpali u taj jedan specijal?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...