Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Meni su Prijatelji bili sasvim fina serijica za opustanje i razonodu. Pustis mozak na otavu i odmoris se. Mada je bilo nekih perioda kad su malo smarali, pa sam neke delove i preskocila. Slicno i s How I met your mother. Nema stresa, niti nekog deranziranja, kao uostalom i sve serije tog tipa.

Inace, Ros mi je od svih tih likova bio najsmorniji.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MilošVB said:

@Darth Steva

 

Koliko triple cheese možeš da pojedeš?

 

U sretniji vreme wrach i ja smo pojeli po 6 komada i otisli u bioskop na film sa kokicama i haribo bombonama. :s_d:

Bilo je tu mesta za jos jedan da se onako pomucim ali sam se iskreno plasio da mi srce ne iskoci za vreme filma. :classic_biggrin:

 

Sada, ne znam... verujem da bih 4 mogao sigurno ali bih se prijatno iznenadio kada bih pojeo 6.

1 minute ago, wrach said:

Manje od mene.

 

hahaha... kako te nije sramota

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MilošVB said:

Hvala na predlogu.

 

Sjajno je što sutra nemam obaveza tako da cimam nekog drugara i uzimam za poneti 4 tripl čiza i za svaki po jedno pivo. Milina.

 

4 ciza i 4 piva... pa ti si ozbiljan kapacitet, izbacis to pivo i eto mesta :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ciao said:

jel to bese teza za koju moze da se dobije silna lova ako neko resi?

 

Aham....jedan od milenijumskih problema  . Ko to reši dobije milion dolara na ruke automatski, ali bi zbog prirode praktične primene verovatno mogao da zaradi neuporedivo više ako to zadrži za sebe i krene da eksploatiše dalje od očiju javnosti. 

Mada onaj koji bi imao znanje i mogućnost da to reši uglavnom to radi zbog slave a ne zbog love. Jedini od tih sedam problema koji je rešen, rešen je od strane lika koji je odbio da uzme lovu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dame i gospodo,red je da vam Crni predstavi jedan od mojih omiljenih bendova ciju muziku intenzivno slusam bezmalo 25 godina,a uzivo sam ih gledao nekih pet puta..najvise od svih velikih svetskih atrakcija..
 


Koji izvodjaci/bendovi su vama omiljeni i volite li da idete na njihove nastupe?
(mislim na period pre pandemije,ocito)

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...