Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Mislim da mi je rekord oko 500g,(na osnovu tegle) za nekih 10 min. Nije bilo prijatno na kraju i posle, ali sam zato popio litru vode odmah nakon incidenta, i još toliko nedugo zatim. Teško da bi mogao opet bilo šta slično, pucam već na 200-300g. Osim naravno, ako ne bi sproveo neke posebne pripreme za poduhvat, o čemu nešto pominje i ovaj lik ovde na klipu. U tom slučaju, cenim da bi samo nebo bilo granica 😂

Link to comment
Share on other sites

Nemoj se brukati, 300g je valjda neki standard 😄 
Na osnovu iskustva sa manjim teglicama verujem da ona veca tegla (750g valjda) moze da se savlada bez pripreme a kad smo vec tu, do 1kg treba samo malo da se zapne. 😄

Naravno, neka tecnost (za mene mleko) i s vremena na vreme nesto slano cisto da se presece.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Steva said:

Nemoj se brukati, 300g je valjda neki standard 😄 
Na osnovu iskustva sa manjim teglicama verujem da ona veca tegla (750g valjda) moze da se savlada bez pripreme a kad smo vec tu, do 1kg treba samo malo da se zapne. 😄

Naravno, neka tecnost (za mene mleko) i s vremena na vreme nesto slano cisto da se presece.

 

Ako probaš nešto ovakvo, javi kako si prošao. Ja ne mislim skoro, generalno nisam u formi sa Nutellom ovih dana, druge slatke stvari mi više leže ove zime ("zime"). Za ovo presecanje, to je jednostavno i nužno rešenje tokom samog pokušaja. Finac imao nekoliko stvari da pije, dakle uradio je domaći. Mislio sam na pripreme pre: Unos vode, kakav mu je bio prethodni obrok i kad, hemija neka možda... (Ne kaže se džabe: "Hemija uzimala, hemija davala", pogotovo za ove što bilduju na brzinu). 

 

1 hour ago, alcesta said:

Malo mi lakše bude sad kad ovo čitam što nisam vaš kalibar :classic_biggrin:

 

Ok, ali možda si i jači kalibar od nas proporcionalno gledano. Ja sam 198 visok i oko 100 težak. Tako da ne znam, koliko možeš da se tešiš što ne možeš da pojedeš kao ja. Bolje ti to malo izračunaj, pre nego što ti bude lakše 😁

Link to comment
Share on other sites

Za to te razumem... pizzu ili bilo kakvo testo nisam okusio ima vise od 2 godine i verujem da bih poceo da placem na pola porcije kad bi me neko sada naterao da pojedem pastu/pizzu ali za slatko imam dobru/visoku toleranciju. 😄

 

 

16 minutes ago, Marko said:

 

Ako probaš nešto ovakvo, javi kako si prošao. Ja ne mislim skoro, generalno nisam u formi sa Nutellom ovih dana, druge slatke stvari mi više leže ove zime ("zime"). Za ovo presecanje, to je jednostavno i nužno rešenje tokom samog pokušaja. Finac imao nekoliko stvari da pije, dakle uradio je domaći. Mislio sam na pripreme pre: Unos vode, kakav mu je bio prethodni obrok i kad, hemija neka možda... (Ne kaže se džabe: "Hemija uzimala, hemija davala", pogotovo za ove što bilduju na brzinu). 


Znam za ovog Finca ali ga ne pratim toliko... pratim Erika i Bearda na yt i nerealno je koliko likovi jedu tako da mogu da se pokupe neki trikovi od njih.

Mozda nekad za neku opkladu, prosto mi zao da iz cista mira unistim sebe sa kilo krema. Ali ono, posto jednom nedeljno spicim teglicu nutolade ili spekulosa u cugu, vidim da tu ima lufta. 😄

Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2021 at 7:43 PM, Darth Steva said:

Za to te razumem... pizzu ili bilo kakvo testo nisam okusio ima vise od 2 godine i verujem da bih poceo da placem na pola porcije kad bi me neko sada naterao da pojedem pastu/pizzu ali za slatko imam dobru/visoku toleranciju. 😄

 

 

Da li si slučajno 0 krvna grupa? Pitam zbog one priče kako smo mi koji imamo tu krvnu grupu kao nasednici lovaca pa nam mesište najviše paše organizmu i probavnom sistemu.

 

Mada ja, koliko god voleo meso, volim brate i testo i čitavog života ubeđujem organizam da ni testo nije tako loše :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Arsenije Pesic said:

 

Da li si slučajno 0 krvna grupa? Pitam zbog one priče kako smo mi koji imamo tu krvnu grupu kao nasednici lovaca pa nam mesište najviše paše organizmu i probavnom sistemu.

 


Haha... nisam.

Stavise, u poslednje vreme i meso izbacujem sve vise i vise. Desi se da prodje i po 10-ak dana da ne okusim meso ali zato ribu tamanim za sve pare. 😄

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Haha... nisam.

Stavise, u poslednje vreme i meso izbacujem sve vise i vise. Desi se da prodje i po 10-ak dana da ne okusim meso ali zato ribu tamanim za sve pare. [emoji1]

 

 

Hehe, polako ali sigurno postajes Nole

Je l imas zelju da grlis drvece? [emoji848]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Hehe, polako ali sigurno postajes Nole

Je l imas zelju da grlis drvece? emoji848.png

 


Hehe... tako nesto uvek kazem mojima kad mi vici “jedi stevo sine” 😄

”Pa zar nije nas Nolo postao najveci na svetu ikada kad je izbacio hleb i meso” 💪🏼


Krenuo sam bos da idem do Maxija, racuna li se to? 😄

 

2 minutes ago, We lose every week said:

Joj kad se setim one kafane na Zvezdari...kako ono beše...jel "Đerdan" 


Jeste Djerdan... e jesmo bili stoke, da izvinu zene sto su bile prisutne 😄

Just now, Boxy said:

Steva ce sad tamo neku salaticu da uzme emoji17.png


Duplu ☺️

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...