Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

2 minutes ago, Darth Steva said:

 

Neces, bitno je samo da dovrsis teglicu onog dana kada je otvoris :classic_biggrin: a onda narednih 7-10 dana iskuliras i sve kul.

 

Kamo sreće da sam tako discipliniran kao ti. Mogu ja toliko kulirat od krema ali (barem u zadnje vrijeme) ne i od slatkog. A kad me krene, i 300g čokolada ode dok si rekao keks.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, zar postoji manja cokolada? :classic_biggrin:

 

Inace, mene cokolada nekako ne radi, nema mi tu dovoljno srece i uzbudjenja... ok, volim da pojedem neku dobru/egzoticnu cokoladu ali bez ikakvih problema bih mogao da potpisem da nikada vise ne okusim ni kockicu i ne bih imao problem uopste.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darth Steva said:

bez ikakvih problema bih mogao da potpisem da nikada vise ne okusim ni kockicu

 

Znaš šta...mislim da ću jednoga dana morati to i potpisati, tj. donijeti čvrstu odluku da tako i bude sa mnom, ali ne samo za čokolade, nego za slatko uopće, kao što je moj brat (koji je jedno vrijeme također tamanio slatko) i odlučio, kaže on - neću više nikad jesti slatko u životu (osim ponekad onih zdravih čokolada), i evo, već par godina se toga drži, skinuo kile, trenira, izgleda k'o Apolon, dok ja s druge strane najviše treniram jedenje slatkog. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...