Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

  • zoe Bg pinned this topic
3 minutes ago, wwww said:

5 Foods to Eat Before Bed to Get a Good Night's Sleep

😄

(vreme za spavanje, dosta je bilo vilenjenja za danas )

Kao teenager sam stekao naviku nocne sove, izlasci i shodno tome ozderavanje&prezderavanje, sav taj adrenalin, druzenje do jutra, gaming itd. Tako da ja po svemu sudeci spadam u one sa https://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_sleep_phase_disorder ,  zavisi od raznih faktora kad cu leci, ali mozda uspem jednom u desetak dana da zaspim pre 3am, jbg da sam znao kad sam bio klinac ovo sto sada znam... Jedini benefit takvog ritma je sto si stvarno (na dnevnom nivou) u prajmu uvece i nocu

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

Ajd teniseri, nek je sa srećom i da se Mek banuje na vreme pred RG 😄

jedan gif dobrodošlice za Zoe

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за nutella gif

Ni slucajno da se Mek banuje - od Meka se ocekuje da obrazlozi u vise postova kako je Novak bivsi igrac koji nikad i nije bio neki igrac a od sada vise sasvim sigurno nikad nista nece osvojiti jer izmedju ostalog ima milion godina 😛😘

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima smisla, ali ja kad sam pravio nalog na starom forumu, cim sam video da je Marko already taken, bilo je samo pitanje sta cu da dodam na to, a da ima nekog smisla/zvucnosti. I na brzaka sam odlucio da nece biti neki strana varijanta, nego ajd samo da dodam v na kraju. A mislim da jedini razlog zasto nisam uzeo drugi nick i krenuo da se pravim lud/da zezam ljude je to sto bi me to mrzelo, a ne zato sto sam prerastao to ☺️ (Posle srednje uzmem ja novi mobilni i krenem da sprdam skoro sve ljude iz razreda, trebalo im par nedelja da provale ko je)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...