Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

53 minutes ago, Milica said:

Menjam Nutellu za liker od aronije:classic_biggrin:

Da je moja proizvodnja resili bismo :classic_biggrin: dobila na poklon, prijatno sam iznenadjena proizvodom :59:

 

21 minutes ago, alcesta said:

Inače je jako bitno da je u što lepšem pakovanju, valjda ti je ispod časti ovo obično? :classic_tongue:

Boze sacuvaj, nego bih kupovala mnogo vise nego sto mi treba :lol_2: 

 

 

Kad smo vec kod kremova, ko voli Spekulas krem Lidlov je odlican, to mi je sveza opsesija :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, alcesta said:

Kako se osećaš?

 

Osećam se dobro, fizički. Psihički ću da poludim pošto živim na relaciji soba+wc deset dana već. 

Bio sam nešto malo bolestan onaj prethodni vikend, ništa strašno 37.5 temperatura, bez ikakvih drugih simptoma. Da nije pandemije nakljukao bi se fervexom i otišao na posao , ovako sam otišao da se testiram u utorak i ono kaže pozitivan kad je stigao rezultat, iako sam se ja već tada osećao dobro, i osećam se dobro bez ikakvih simptoma ever since...

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, We lose every week said:

 

Osećam se dobro, fizički. Psihički ću da poludim pošto živim na relaciji soba+wc deset dana već. 

Bio sam nešto malo bolestan onaj prethodni vikend, ništa strašno 37.5 temperatura, bez ikakvih drugih simptoma. Da nije pandemije nakljukao bi se fervexom i otišao na posao , ovako sam otišao da se testiram u utorak i ono kaže pozitivan kad je stigao rezultat, iako sam se ja već tada osećao dobro, i osećam se dobro bez ikakvih simptoma ever since...

Samo da si ti dobro i bez simptoma, a izolacija će proći začas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darth Steva said:

Bas taj... taj je crunchy.


Inace, kapa dole za coveka koji je smislio da napravi namaz verziju spekulasa 👏🏼 vrhunac covecanstva

 

Meni su speculaas keksi dobri, ne super ali dobri. E, sad, probao sam i čokoladu sa speculaas keksima i nije mi se svidjela, pa ne znam šta mogu očekivati od krem(ov)a?

Edited by Abudžaba Dabila
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

Možeš mi i ti odgovoriti na pitanje koje sam postavio Stevi, hoće li mi se svidjeti ako mi se sviđaju keksi, da ili ne nužno?

Ja obozavam spekulas, pravim i sama neku varijantu :classic_biggrin: teksturom lici na meki kikiriki puter i ima ukus keksa 1/1. Cokoladu nisam probala, jel to nova Dorina? :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zoe Bg said:

Ja obozavam spekulas, pravim i sama neku varijantu :classic_biggrin: teksturom lici na meki kikiriki puter i ima ukus keksa 1/1. Cokoladu nisam probala, jel to nova Dorina? :classic_biggrin:

 

Da, nova Dorina. Meni se ne sviđa (iako mi se keksi kao što rekoh sviđaju), ali mi se zato sviđa (isto nov(ij)a) Dorina sa tamnom Domaćicom, s običnom Domaćicom mi nije toliko dobra. Mada mi je najbolja Dorina ona s napolitankama (bilo jednima, bilo drugima).

 

Edit: onda moram probati taj krem :))

Edited by Abudžaba Dabila
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

Da, nova Dorina. Meni se ne sviđa (iako mi se keksi kao što rekoh sviđaju), ali mi se zato sviđa (isto nov(ij)a) Dorina sa tamnom Domaćicom, s običnom Domaćicom mi nije toliko dobra. Mada mi je najbolja Dorina ona s napolitankama (bilo jednima, bilo drugima).

 

Edit: onda moram probati taj krem :))

Videla sam da ima svasta novo od Dorine ali nisam naletela u marketima jos, doduse nisam bas namenski ni trazila. :lol_2:

 

Javi utiske kad probas :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

Možeš mi i ti odgovoriti na pitanje koje sam postavio Stevi, hoće li mi se svidjeti ako mi se sviđaju keksi, da ili ne nužno?


Mislim da ako ti se svidja keks da ovo jednostavno mora da ti se svidi.

 

Verujem da je jedina veca pobeda od spekulas namaza je spekulas sladoled 😄 ali taj Ben & Jerry’s jos nema u Srbiji 👎🏼

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2020 at 9:19 PM, zoe Bg said:

Javi utiske kad probas :classic_smile:

 

Kupio odmah sutradan, probao crunchy, maloprije dovršio. Sve sa kašikom ofc.

Pri samom vrhu liste kremova, definitivno, hvala i tebi i @Darth Steva na preporuci.

Ostaje samo jedan mali problem...

 

Imaćeš 100+ kila, Abudžaba Dabila :classic_sad:

 

Edited by Abudžaba Dabila
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...