Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Kod nas (u Italiji) se pre dve godine, mozda i tri, digla ogromna frka oko tog ulja. Obavestavali su nas na sve strane da je strasno nezdravo te da se obrati paznja na sadrzaj proizvoda i da se izbegavaju oni koji ga sadrze. Svi proizvodjaci su se prilagodili novonastaloj situaciji, promenili recepture tako sto su uglavnom umesto palminog stavili suncokretovo ulje. Zatim su na pakovanjima velikim slovima svi naglasavali kako proizvod ne sadrzi palmino ulje i hvalili se time,svi, zaista svi, osim Nutelle :classic_blink:njih je bolelo uvo za sve.. 

Kasnije sam shvatila da je problem sa palminim uljem bila politika..

Ja sam se u medjuvremenu navukla na jedan drugi namaz i odustala od Nutelle.. 

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, alcesta said:

Stavili ste mi bubu u glavu. Danas u prodavnici vidim da imaju dve Linolade, jedna nugat Premium, druga Gold. Koja je po vama bolja, i valja li ijedna?

 

Gold sam probao i dobra je, sjeckani lješnjaci su unutra i meni to paše. Jeo sam ju kašikom više puta, teško da bi završila u đubretu da sam ju imao na lageru onomad. :classic_biggrin: Ovu drugu nisam probao. Dal je kod vas isti okus, to ne znam.

 

Preteče Zoe

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Žao mi da menjam...i nick i avatar. Ono mi je najbolja pojedinačna scena iz celog GOT-a....Bronov smeh u onom momentu i Ser Jaime-ov pogled...ma sve...neprocenjivo. Bez preterivanja, uvek se slatko ismejem kad vidim scenu.

 

 

Ali moraću nešto novo da smislim...danas ili sutra. Ne vredi  :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...