Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Sedeo sam vec u necem slicnom, kao klinac (pogotovo u srednjoj) sam bio redovan na ovim sklopocijama (posle redje) pa bi mi ovo bilo skroz ok. Jedini preduslov pre voznje bi, razume se, bio da mi je stomak/generalni osecaj skroz ok, isto bi vazilo i na ovom. Mozda bi neki od vas i seli u ovo kad bi videli neku decicu, neku bakutu kako rutiniraju ovo, I mean how hard can it be? 😁

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Tja, da se cvrsto drzim tog mota, ne bi nikad smeo da sednem na neki od ovih tobogana, da zaplivam dalje od 5m od obale, pa ni da provozam bicikl po Fruskoj Gori. Mnogo mi je relevantniji taj moto sto se tice zdravlja i brige o istom. Ali razumem te, ipak si ti sahista, pa sve drugo spada u vratolomije :classic_biggrin:

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Ja sedam na sva ova sranja, ne pitam sta kosta 😄

Ali moram priznati da sto sam stariji sve mi teze pada oporavak od voznje... do 25. godine, bukvalno sam mogao po ceo dan da visim po ovakvim parkovima i samo da idem sa voznje na voznju. Sada, to je vec malo teze... posle 4-5. voznje mi se vec manta i nije vise to to, vise mucim sebe svakom sledecom voznjom nego sto uzivam.

Link to comment
Share on other sites

Ja sebe smatram covekom otvorenog uma i spremnog da isprobava svasta nesto novo,ali izvini @alcestamislim da 'ladnoj sarmi ne bih pruzio tu zadovoljstinu;da je probam. Cak ni sa najfinijom pavlakom. :classic_tongue: Sarmu volim vrucu,toliko da se sva pusi. :classic_sleep:

Imam nekoliko najblizih frendova sa kojima se druzim maltene trideset punih godina. Kao klinci,pa posle momci smo bili nerazdvojni, izlazili zajedno,vijali cure,voleli dobru zabavu i sve sto ide iz to.
Jedan od njih nakon nocnog izlaska dolazi kuci iz grada mrtav pijan,ali i gladan kao vuk. Toliko da mu se pocelo lositi od same gladi,vise nego od alkohola. I on krene da tumara po mracnoj kuci,da pretura po kuhinji trazeci sta ce da pojede u sitne sate,a sve krisomice da ne bi probudio matorce jer bi bilo nezgodno da ga zateknu tako pocepanog. Dogadjaj se odvio pre nekih 20-ak godina.

Otvara frizider i ugleda jednu poklopljenu serpu. Vadi je napolje,skida poklopac i ugleda sarmu. Ne zatvarajuci vrata frizidera da bi imao malo svetla,krece da je jede onako hladnu, direktno iz serpe,golim rukama i bez hleba. Pojeo je tri-cetiri (ovde kod nas se motaju vece sarme,a ne male sarmice) i kad je zadovoljio nagon za gladju,oteturao se zadovoljan do kreveta.

Tokom prepodneva dize se halabuka u kuci i njegova mama mu upada u sobu (gde on jos mamuran spava),galamom ga budi i urla na njega koristeci za takve prilike uobicajeni repertoar. Kaze mu: Jesi ti normalan? Da pojedes sarme iz frizidera! Sta cu ja sad da SKUVAM?!

Drugar ne samo da je maznuo hladne sarme,nego i presne. :roflmao:Ova anegdota se i dan-danas prepricava u nasim krugovima.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Bio sam mnogo puta, posle previse alkohola, ocajnicki gladan. Ali nesto poput hladnih sarmi mi nije padalo na pamet. Nikad nisam zapao u tu situaciju, pa da znam da li bi mogao tako nesto da jedem iz nuzde. Ja ako vec nisam svratio negde u gradu na neko jelo, uvek imam bar nesto u frizideru (nekoliko esencijalnih namirnica su uvek tu). 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednom, doduše ne pod dejstvom alkohola nego manga, u nedostatku nečeg drugog, uzeo punu teglu ajvara i počistio je do dna, onako kašikom, ko Zoe nutelu. 


Pih! I ovoj Zoe treba čitav dan da se seti, pa sad ja moram ovako sa zakašnjenjem da čestitam....:classic_biggrin:. Sretan rođendan. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...