Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Cerka nije normalna.

Usrala se, jadno i dobro dete. Izgubila je godinu, ostala joj 2 ispita, studira medicinu i na trecoj je godini.

Slucajno joj je isletelo "idem na posao" i ja se usro, tako je pocelo, mislio sam da ide da pere prozore ili stajaznamsta. Plasila se da mi kaze.

 

A ja rekoh - dete, ja sam studirao dve godine za jednu normalnu, sve je to OK, nemoj da se plasis.

A posao?

Nece da gubi vreme. Visestruka je juniorska sampionka u tenisu u jednoj od nasih ex-Yu drzavica i trenutno univerzitetska sampionka. U klubu gde trenira, zaposlila se i poducava decu.Majko mila, zaradjuje vise nego sam ja sa sve diplomom i fakultetom!

To je, naravno, privremeno. Polozice tih par ispita i nastaviti. A kad diplomira, ja cu biti srecniji i ponosniji nego sa onih 30-ak pehara koje ima od juniorskih turnira Delom u ex-Yu, delom u ETA konkurenciji.

 

Mislim da sam sreckovic.

Kad smo se onomad, pre 20 i vise godina, zena i ja "zezali", mora da mi je izleteo najlepsi i najbolji spermic.

 

Samo mi je zao sto ne mogu da igram tenis s njom. Njoj dosadno, a ja ne mogu ni poena da dobijem.
 

 

Edited by zoran59
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...