Jump to content

Najljepše teniserke


McLeod

Recommended Posts

25 minutes ago, Boxy said:

slucajno :lol_2::lol_2:

 

Ali stvarno...

Kad bih mogao da ti pokažem history videla bi da je pre toga išlo par klipova u kome wannabe analitičari  nas nesretne fanove NYG pokušavaju ubediti da Daniel Jones nije tako loš pick prve runde i jedan klip sa možda najčuvenijom scenom iz serijala o Prljavom Hariju, posle toga se ni iz čega pojavilo u onim "moglo bi vas zanimati" sa desne strane. 

 

@Romantik ni ja se nešto ne slažem sa izborom, ali kontam da je autor ipak insistirao na manje poznatim imenima. 

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 hours ago, Romantik said:

Boki, jel ovo karikiras ili ti se stvarno svidja (kako da nazovem doticnu a da ne dobijem ban) :classic_unsure:

 

Stvarno mi deluje privlačno ovako na fotki. Ima taj neki darkerski vajb koji mi deluje privlačno. Volim kombo crna kratka kosa i plave oči plus što volim kad je riba istetovirana. Podseća me na ribu Edvarda Nortona iz "American History X" koja mi je svojevremeno bila baš onako "njam", iako objektivno i nije nešto....

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, alcesta said:

Ova žena kako godine prolaze izgleda sve bolje :Hail: dok je igrala i bila onako sva bucmasta nije bila ništa posebno.

 

Mozda tebi tako izgleda kad vidis stare fotke. Al nama koji smo bili u 20-ima kad se pojavila na pro touru je bila super i onda... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Isto kao sto je Boki pricao za Kejt Bekinsejl koja je meni kad sam bio klinac bila meh, ali sad kad ima skoro 50 je ludilo kakva riba.

 

Sabatini je sad bolja riba 500 puta, mada ima i do sminke i sredjivanja, samo pogledajte "lepotice" iz osamdesetih sa onom sminkom, koja je tad bila prelepa znas da je Miss Universe bukvalno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...