Jump to content

Fantasy PL


Lineker

Recommended Posts

Haland, mašina za golove, već mu je posle ovog kola porasla cena na 11.6m, a Kejnu se smanjila na 11.4m.

 

Baš sam se razmišljao između Halanda i Kejna, ali mi je Kejn oduvek smrdeo za fantazi na početku lige, nema sumnje da će kad tad upaliti motore.

 

Inače i Mitru je porasla, sada će 3 meča da bunari bez gola i asista. Volim ove koji uzimaju odmah nakon dobre partije, pa misle da će odmah sledeći meč isto tako isporučivati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ću najvjerovatnije prodati Perišića. Nemam luksuz da mi igrač od 5.5 miliona sjedi na klupi. Sesenjon je dobro krenuo u sezonu i nije ga lako pomjeriti iz prvih 11. 

 

Zato je Kulusevski najbolji izbor iz Sparsa. Potencijalno jedan od najboljih asistenata lige. 

 

I ne mogu da vjerujem da Avoniji ne igra u prvih 11 za Notingem Forest. Dao je prošle sezone 15 golova u Bundesligi. Uzeo sam ga kao trećeg napadača.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Don Juan said:

Dva napadača -3 poena.

 

Bravo za moj tim 🤣🤣🤣

Zato sam ja, mag ove igre, stavio De Geu na gol. 

I ni to mi nije bilo dovoljno već mi je i zamenik kapitena

 

Mislio sam da Utd može ići samo nabolje, naivnoo

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gavran said:

Zato sam ja, mag ove igre, stavio De Geu na gol. 

I ni to mi nije bilo dovoljno već mi je i zamenik kapitena

 

Mislio sam da Utd može ići samo nabolje, naivnoo

Ma meni je Sa ostao na klupi. Umesto njega mi u prvom timu ostao Mendi.

Previd.

Mada realno, ja ovo kolo imam sreće što nisam otišao u minus,

Link to comment
Share on other sites

Dzaba se hvalite, i dalje ste amateri za mene. 10 startera (iskljucujem jedino Zezusa, a njega imaju skoro svi) mi u ovom kolu skupilo 14 poena, a svi su igrali, dok mi je na klupi ostalo 3 igraca sa po 7 poena. U prvom kolu prva izmena mi je bio Mitrovic i sa svojih 13 poena je ostao na klupi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne briljiram nešto u prva 4 kola, ali i ne paničim. Salah kao kapiten je ove nedelje bio za anale.

 

Ne mogu da ubodem 1-2 igrača pored ovih koje svi imaju, a koji bi doneli razliku (Rodrigo, Gros, Gabriel/Saliba).

 

Vanredno kolo je tokom nedelje, rok je sutra.

 

Sad kad krene LŠ, verujem da će biti dosta rotacije, tempo je ubitačan.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim zasto bi se kajao ako ga ostavis. Prodaja Halanda mi sad ima malo vise smisla jer verovatno nece igrati protiv Foresta.

 

Ali jedna druga stvar je interesantna - sezonu posle sezone mnogi ljudi pokusavaju taj menadzment gde "zaradjuju" od prodaja i kupovine igraca i onda da uglave nekog za 0.5 boljeg u tim. To je realno, ali koliko ce ti zapravo vise poena doneti takav igrac? Vrlo diskutabilno, najcesce zanemarljivo. Samo oni koji uspeju da naprave 2-2.5 mogu da profitiraju na taj nacin, a onaj ko napravi to u prvim nedeljama bukvalno moze da drzi samo najpopularnije igrace u timu i da ga boli dupe, samo da ne masi kapitena preterano i svaku custom ligu ako ne osvaja, a ono bori se za osvajanje.

 

Mislim da je generalno bezveze manipulisati tim "teskasima" tokom sezone, jednostavno ih uzmes i drzis ih i to je to.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji prodaju Salaha su smesni, jeste imao dve prilike protiv Bornmuta koje je verovatno trebalo da iskoristi, ali brojke su mu tu i tamo slicne kao prosle sezone koju je pokidao. Igrace verovatno svaku utakmicu osim ukoliko ne pokupi neki udarac. Uglavnom su ljudi popizdeli jer je dobio krompir u utakmici u kojoj je Liverpul dao 9 golova.

 

Elem, za sada sam bas zadovoljan, ovo mi je najbolji pocetak u poslednjih 7/8 godina. Malopre sam malo rizikovao, Martineli u 11 i Pereira na klupi je kako sam poceo, sada umesto njih dvojice upadaju Pedro Neto i Gedes i menjam formaciju u 3-5-2, tako da obojica pocinju, dok cu Perisica na klupu. Martinelija cu verovatno vratiti prvom prilikom, ako zadrzi cenu, nisam mogao da odolim dvojicu iz Vulvsa.

Link to comment
Share on other sites

Mnei je drugo kolo bilo horor (33 poena, a na klupi 21) i odmah sam iskoristio WC i transformisao tim nakon cega nije lose, sem uzasnog malera sa granicnm igracima, u prva 4 kola prva izmena mi je uvek bio igrac sa top 3 ucinkom u timu, ukupno je na toj poziciji ostalo 40 i nesto bodova, jezivo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolo za vikend je otkazano. Naknadadno javljaju kad je novi termin.

Upitan je i sledeći vikend.

Treba ispratiti saopštenja kakva im je ideja (izgleda da je ideja ugurati u već postojeći GW odloženo kolo, tako da je moguće da imamo sve ekipe sa duplim programom), pa smisliti taktiku.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dracarys said:

Kako beše idu pravila za utakmice koje se ne igraju ove nedelje, da li ako ih zadržim ove nedelje u sastavu, brojaće mi bodove u naknadnom meču u januaru/februaru?

nularica ofc

 

Ja sam prinudjen da odradim WC jer imam 6 igraca iz Chelsea/Liverpool/Brighton  jbg.  Idealno bi bilo da sacekam jos jedno kolo pa da to bude nakon reprezentativne pauze(to mi je i bio plan), ali sta je tu je. Uzdam se u fortunu i da se niko nece povrediti na tim tekmama.

Edited by MrTripleDouble
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...