Jump to content

Fantasy PL


Lineker

Recommended Posts

Takođe, Arsenal ne igra LS, tako da će veći fokus biti na Premijer ligi uglavnom. On bi mogao lagano da odigra sve utakmice u toj ligi, ako ne bude bilo povreda.

26 minutes ago, McLeod said:

S tim sto je verovatno da je Zincenko zavrsio sa startnom postavom za neko vreme, a i Smit Rou ce u rotaciju umesto Martinelija

Ljudi pišu da će Zinčenko biti starter, a i prema ovome što sam pogledao večeras (prvo poluvreme), odigrao je predobro, što se tiče Martinelija, za njega se može reći da mu je mesto startera vrlo neizvesno.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Zincenko se raspao u odbrani, koja je inace izgledala ovako zbog toga sto Tirni i Tomijasu nisu potpuno spremni. Cim se oni vrate Vajt i Zincenko idu na klupu, nema trika da Zincenko bude ispred Tirnija, jedino ako izmisli neki glupavi eksperiment u kom igraju zajedno, gde je Tirni levi stoper a ovaj ispred njega, ali ne verujem. Takodje ne verujem da cemo gledati ovu formaciju cesto, trebalo bi da igramo 4-5-1 sa transformacijom u 4-3-3 gde su Saka i Martineli/Smit Rou krila, a Odegard u rupi, uz rotaciju sa Smitom kojeg ce da seta po svim pozicijama. Zincenko eventualno moze i u tu rotaciju da upadne ali sumnjam da ce cesto biti starter. Osim Sake i Zesusa ne vidim nijednog ofanzivnog igraca koji ce biti konstantno starter, i Odegard bi trebalo da bude u rotaciji iako je Arteta bukvalno zaljubljen u njega.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Drugari...ne igram ovu igru, ali čisto iz zezanja hoću da odigram nešto na kladži u ponudi igrači  over under bodovi za PL Fantasy, pa mi treba pomoć. 

Bowen > 5.5  bodova jel to realno.  Šta igrač treba da uradi da bi ovo postigao. Ajd da pretpostavimo pošto je ofanzivac da neće skriviti penal, dati autogol ili dobiti crveni karton. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, P-51D said:

Drugari...ne igram ovu igru, ali čisto iz zezanja hoću da odigram nešto na kladži u ponudi igrači  over under bodovi za PL Fantasy, pa mi treba pomoć. 

Bowen > 5.5  bodova jel to realno.  Šta igrač treba da uradi da bi ovo postigao. Ajd da pretpostavimo pošto je ofanzivac da neće skriviti penal, dati autogol ili dobiti crveni karton. 

 

Da WH ne primi gol (+1), da odigra preko 60 minuta (+2) i da ima asistenciju (+3), bez zutog - 6 poena

Da odigra preko 60 minuta (+2), postigne gold (+5) i zuti (-1) - 6 poena 

 

Itd... Ovo su ti svi moguci poeni koje moze da ostvari jedan igrac sredine terena (bez autogola i crvenog)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jurgen said:

 

Da WH ne primi gol (+1), da odigra preko 60 minuta (+2) i da ima asistenciju (+3), bez zutog - 6 poena

Da odigra preko 60 minuta (+2), postigne gold (+5) i zuti (-1) - 6 poena 

 

Itd... Ovo su ti svi moguci poeni koje moze da ostvari jedan igrac sredine terena (bez autogola i crvenog)

 

Kvota 5.50 na over 5.5  mi onda deluje sasvim OK. Ako WHU da gol velika je šansa da je on strelac ili asistent, a igraće preko 60 minuta. Koliko se dobija za asistenciju?

 

edit: vidim sad napisao si 3 boda....

Edited by P-51D
Link to comment
Share on other sites

Kolika je kvota da daje gol, posto to treba porediti? Clean sheet skoro sigurno nece imati, tako da mu asistencija nece biti dovoljna, jedino kombinacija da bude jedan od 3 najbolja igraca tekme i da dobije bonus poen.

Edited by nlavrnja
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

prosle godine ih je usrao Bowen i dao nadu Liverpulu da mogu da uzmu titulu 😄 

Sto bi se reklo bila prestupna godina 😛

 

Nisam ja merodavan, evo juce sam Mitrą ostavio na klupi jer sam mislio da nema sanse da protiv Van Dajka i Liverpulove odbrane uradu bilo sta.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Treba probati jer je baš ogromna kvota. Protiv većine drugih ekipa bi bila barem duplo manja kvota. Ima li Bowena na 4.5? Na tu granicu bi mu bila dovoljna i asistencija, na 5.5 treba da postigne gol. 

 

Ima, na drugom mestu. Kvota 3.20. To sam i uzeo na kraju za singl. Sastavio neki tiket za siću, gde sam ga ubacio over 5.5 za 5.50...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

4 hours ago, nlavrnja said:

Kolika je kvota da daje gol, posto to treba porediti? Clean sheet skoro sigurno nece imati, tako da mu asistencija nece biti dovoljna, jedino kombinacija da bude jedan od 3 najbolja igraca tekme i da dobije bonus poen.

Bonus poeni se ne racunaju na kladionici

3 hours ago, P-51D said:

 

Ima, na drugom mestu. Kvota 3.20. To sam i uzeo na kraju za singl. Sastavio neki tiket za siću, gde sam ga ubacio over 5.5 za 5.50...

U sustini za prolaz tipa ti treba gol ili dve asistencije Bowena, ili asistencija i clean sheet(bez sutog kartona).  Ono sto verovatno ne znas jer ne igras FPL je da u igri svasta racunaju kao asistencije, pa je tako Bowen prosle sezone imao cak 17, iako je po zvanicnoj statistici lige imao samo 10. Npr iznudjen penal koji je nakon toga realizovan je asistencija, sut igraca koje je golman odbranio nakon cijeg je odbitka usledio gol je takodje asistencija itd...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...