Jump to content

Fantasy PL


Lineker

Recommended Posts

On 5/13/2019 at 11:18 AM, Lineker said:

Nastavak stare teme, a pošto je sezona završena, kačim slike sa konačnim tabelama za sezonu 18/19.

 

redovan fantasy:

  Reveal hidden contents

FA1.thumb.JPG.03dc4118a5a6059b165f2b7a5fb25251.JPGFA2.thumb.JPG.6ae331ab3ab0bcebd6d328e422b30fe8.JPGFA3.thumb.JPG.00a894dffc1e56bf6e83090173d04d0f.JPGFA4.thumb.JPG.5c7318681ae2dc92f81369e374d144d5.JPG

 

draft fantasy:

  Reveal hidden contents

FD1.thumb.JPG.e36c152e327c92ba8b62b5aab5c0d2a5.JPG

 

Čestitke pobednicima!

 

hvala :)

 

eto da se pohvalim da sam ja taj  - ''mamu malo ja'' 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...

Ee nisam znao da ima fantasy liga ovde nas forumasa. Ja bih dao jedan predlog, ako ima volje da se to izbede, da se pobedniku kupi dres omiljenog PL kluba. Cisto da bude malo zanimljivije. Ja sam se zarazio pre 2 godine sa ovom igricom i ne propustam ni jedno kolo. Bilo bi zanimlkibo kada bi se kreirala isto liga h2h, pa da igramo i svako kolo na bodove. Kao prava liga, pobeda 3 boda, nereseno 1....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helmet said:

Ee nisam znao da ima fantasy liga ovde nas forumasa. Ja bih dao jedan predlog, ako ima volje da se to izbede, da se pobedniku kupi dres omiljenog PL kluba. Cisto da bude malo zanimljivije. Ja sam se zarazio pre 2 godine sa ovom igricom i ne propustam ni jedno kolo. Bilo bi zanimlkibo kada bi se kreirala isto liga h2h, pa da igramo i svako kolo na bodove. Kao prava liga, pobeda 3 boda, nereseno 1....

bold Bas propustas 🙂 do prosle sezone je bila h2h liga sa draft odabirom igraca kao u nba fantaziju. Prosle sezone smo odustali verovatno iz nedostatka cimanja. Ipak je kasno za kreiranje takve lige jer PL vec veceras pocinje.

 

Ja sam za da se pobedniku kupi dres po zellji, ali i od toga verovatno nema nista jer je tesko da ce svi biti da odvoje pare. Par puta smo to pokusavali na nba fantaziju, ali pola forumasa je bilo protiv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobto, dovoljno je nas 10 da se slozi, meni nije problem ako se ne daju svi pare, nas 10 recimo se slozi i sta, svi damo po 7-8€. Danas je bar lako transferisati novac, tu je paypal recimo...

Evo ako je jos neko zainteresovan, cisto fore radi bilo bi super da se pobedniku kupi dres.

E jbg, iskreno bio je jedan oeriod kada sam manje visio na forumu,verovatno sam propustio to da vidim.
Moje drustvo i ja privatno imamo h2h ligu, ali nema nikakvog cimanja, kada izaberes tim on ti vazi i za h2h, ako pobedis dobijes 3boda, aplikacija sama sabira tabelu. Aplikacija sama random obavi zreb i svake nedelje menjas protivnika, kao u pravoj ligi....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Pridruzujem se cestitkama!

Za mene je ovo bila najgora sezona u istoriji, po ukupnom plasmanu, i to skoro duplo gora od prethodnog najgoreg rezultata, a igram redovno od 2007. godine. S obzirom da se liga od sledece sezone seli na Arenu sigurno necu pratiti ni ovoliko, ali cu opet po navici igrati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Romantik said:

Pridruzujem se cestitkama!

Za mene je ovo bila najgora sezona u istoriji, po ukupnom plasmanu, i to skoro duplo gora od prethodnog najgoreg rezultata, a igram redovno od 2007. godine. S obzirom da se liga od sledece sezone seli na Arenu sigurno necu pratiti ni ovoliko, ali cu opet po navici igrati.

Pa ja ove godine nisam pratio. 10 utakmica ako sam odgledao je dobro. Sledece godine ce biti mnogo lakse zbog Arene.

 

Hvala svima na cestitkama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cestitke i od mene,ovw sezone sam prvi ucestvovao, nije lose bilo, u prvih 5 nije los rezultat.
Steta sto ne mogu da se menjaju nick-ovi za svaku kigu posebno, biko bi zanimljivije kada bi se znalo ko je ko od forumasa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
4 minutes ago, mr clutch said:

Fantazi mi nije trazio nikakav kod za vox ligu, vec me ubacio. Da li je neko imao slicno iskustvo?

Ja jesam. Do doše ne sa fantazijem, to se desilo kada sam  pošao u prvi razred osnovne škole 😭

 

Elem, jeste i mene jednom automatski ubacio.

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2022 at 11:55 AM, Lineker said:

PL Fantasy 22/23

Krenula je nova sezona, sajt je u funkciji.

Da ne bude kašnjenja kao prošle sezone, šaljem kod za pridruživanje ligi. Kod 0hmf6s

Naziv lige: FORUM VOX92.NET

Liga je klasična.

 

Izbacujem mi invalid code...  

 

BTW, na kom sajtu igrate 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...