Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

7 hours ago, Skyglider said:

Ne znam da li je ovo već neko kačio, ali interesantna utakmica. U sred sankcija, 1993. godine, Jugoslavija , pod imenom YU All Stars protiv Grčke. 

 

Jugoslavija skoro u najjačem sastavu, fale Divac, kome je NBA sezona bila u toku i Paspalj - ne znam iz kog razloga.

Na 10:53 Sretenović radi baby shammgod... 😉

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

ja sam mu i dalje zahvalan za tu konferenciju. najbolje što se desilo repki od 2002 do 2009.

Slažem se. Protiv sam toga da igrači blate jedni druge u medijima, ali ovde je nešto očigledno bilo trulo i ako je neko imao prava da to iznese, to je bio Žoc. Ono što je rekao za sebe "ja znam da ću i dalje osvajati" se obistinilo i pokazalo da je bio u pravu za sve što je rekao na ovoj konferenciji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odlična fotka. Nego, jednom davno sam čuo priču da bi Divac na svaku utakmicu dolazio neopran i nenamirisan ispod pazuha te je tako lakše razgrtao sve oko sebe, navodno je baš smrdilo jako, da je to kao neki igrač izjavio ako se dobro sjećam :classic_laugh: Nisam upućen, možda je to i standardna praksa u profesionalaca, ali mi je prilično jasno zbog čega je ta priča vezano uz Divca uopće i nastala (pretpostavljam da su u pitanju dezinformacije :classic_biggrin:).

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Odlična fotka. Nego, jednom davno sam čuo priču da bi Divac na svaku utakmicu dolazio neopran i nenamirisan ispod pazuha te je tako lakše razgrtao sve oko sebe, navodno je baš smrdilo jako, da je to kao neki igrač izjavio ako se dobro sjećam :classic_laugh: Nisam upućen, možda je to i standardna praksa u profesionalaca, ali mi je prilično jasno zbog čega je ta priča vezano uz Divca uopće i nastala (pretpostavljam da su u pitanju dezinformacije :classic_biggrin:).

 

meni to zvuči (tj čuje se : )) na težak bullshit. sećam se da sam negde gledao kako mu je upravo praksa bila od najranije mladosti da se okupa vrelom vodom pred trening ili tekmu. sećam se toga ne zbog ove priče ili čistunstva, već zato što je i meni prijalo da se pred odlazak na basket istuširam toplom vodom, pa makar bilo 35 stepeni, jer mi se mišići opuste, neakko mi ništa ne smeta da krenem sa rekreacijom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2021 at 3:08 AM, Marko said:

Imao sam šansu da idem na ovu tekmu ali sam profulao. Sećam se da je ovde bila poprilična euforija i među onima koji nisu bili na tekmi.

 

 

 

 

Čuvena sauna.... ajde probaću da iskopam fotke pa kačim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...