Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

'We Believe' Warriorsi, jedna od najsimpaticnijih ekipa ikada i jedini tim koji je kao 8th seed prosao u narednu rundu, a da se serija igrala best of 7. Uz njih su samo Nuggetsi '95 i Knicksi '99 uspeli sa osme pozicije da prodju u narednu rundu, ali tada se igralo u 3 dobijene utakmice.

Zanimljivo da sledece sezone nisu uspeli da se plasiraju u PO iako su imali skor 48:34. Toliko je bio opak Zapad tih godina...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nesto sam razmisljao ovih dana i nikako da shvatim zasto Danilovica zovu 'kucach preko Sabonisa'. Takva igrachina, a mi treba da ga pamtimo po tom jednom potezu. Pritom, niti je prvi niti jedini koji je zakucao preko Sabonisa. Bas bzvz 🤔

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam da li je ovo već neko kačio, ali interesantna utakmica. U sred sankcija, 1993. godine, Jugoslavija , pod imenom YU All Stars protiv Grčke. 

 

Jugoslavija skoro u najjačem sastavu, fale Divac, kome je NBA sezona bila u toku i Paspalj - ne znam iz kog razloga.

 

 

 

Edited by Skyglider
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U čast divnih Finix Sansa i njihovog ulaska u finale, evo nekoliko videa u čast najatraktivnije ekipe koja nije pobedila Bullse 90tih godina. 93će je Tom već uveliko bio prešao svoj pik i prajm i trebalo ga je se rešiti pre sezone, ali ipak - reč je o jednom od najboljih skorera kasnih 80tih i izuzetno modernoj životinji. Zanimljivo je i da su zvanično tri najbolja in game kucanja svih vremena u NBA delo članova ove ekipe.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...