Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, đubrivo. said:

tek kod pennyja ne vidim nikakvu sličnost sa lebronom, sry

Pa za Penija smo mislili da je nesto najblize Medziku. Sve dok se nije pojavio ovaj moderni Bron, koji je hustler verzija Medzika.

Just now, đubrivo. said:

 

ajde ti kreni a @freethrow ce da isprati kretnje kao i uvek u motion offenseu

 

bolje nego da tupimo o bronu

Meni je Manning bio bolja cetvorka i od jednog Horacea Granta. Steta sto su ga povrede unakazile.

E,tad sam navijao za Phoenix.

Pogotovo za onu ekipu sa Sir Charlesom, Johnsonom,Majerleom...i vizionarom Westphalom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deni je bio strašan talenat. što kaže Kosta povrede ga ubile, zapravo tadašnja sporCka medicina. Koliko se sećam samo mu je meniskus stradao, ali tada je to bilo užasno.

 

Hornaček je majka. Retko gotivan bek šuter.

 

Lari Johnosn bio u školi drugaru iz Italije na nekom promo turu Conversa i slomio tablu iz cuga. Bilo mu krivo, menadžeri rekli da će platiti. 

 

Greg Anthony je puno obećavao a ispade nula. Naramenica šut, nikakva kreacija. Sin će biti bolji igrač u NBA.

 

Corlliss Williamson, nemam ništa da dodam.

 

Penny Hardaway je podsećao malo na Magic Johnsona ali je bio neuporedivo eksplozivniji, brži i imao je pravi skok šut, sličan T Macu.

 

Lebron je zapravo upgradeovani Karl Malone koji na ramenima nosi Stoktona (za dodavanja).

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni nikad nije bilo jasno kako je neko mogao da gotivi Hornaceka. On je izgledao kao da si ga izvukao iz 19. veka. 

Cak i da po strani stavimo njegov kosarkaski skill, meni je bio kul jer je:

a) igrao za Jutu

b) bio miran kao spricer

c) izgledao kao lik koji bi bio dobar i kao rezac salame u mesari u C-marketu

35 minutes ago, freethrow said:

Bledo crveno lice, večito smireno izbezumljeni zaznojen, sa masnom retkom kosom koja pada sa strane i sa trećim najboljim skok šutem 90tih (odmah iza Marka Prajsa i Red\ija Milera, a ispred Krisa Malina), what's there not to like!?

Maaark Prajs....daaaa coece...kakva pracka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vi se zezajte, ukoliko bih birao da dovučem nekog igrača iz davnina u NBA 2021, to bi vrv bio Mark Fucking Price. Uz moderne treninge i ostalo, ne sumnjam da bi imao 25ppg i 12 apg danas. Manje više besprekoran šut, odličan dribling, izmislio splitscreen krossoverom, odličan asistent. Eh, neprežaljena ekipa sa užasno puno talenta - skoro-pa-unicorn Daugherty, matori Nance, John Williams, Sanders, kasnije propali Ehlo... i nesrećni i konzervativni Leni Vilkens.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Vi se zezajte, ukoliko bih birao da dovučem nekog igrača iz davnina u NBA 2021, to bi vrv bio Mark Fucking Price. Uz moderne treninge i ostalo, ne sumnjam da bi imao 25ppg i 12 apg danas. Manje više besprekoran šut, odličan dribling, izmislio splitscreen krossoverom, odličan asistent. Eh, neprežaljena ekipa sa užasno puno talenta - skoro-pa-unicorn Daugherty, matori Nance, John Williams, Sanders, kasnije propali Ehlo... i nesrećni i konzervativni Leni Vilkens.

Ja sam navijao za te Kevse

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, freethrow said:

 

 

Lebron je zapravo upgradeovani Karl Malone koji na ramenima nosi Stoktona (za dodavanja).

 

zašto ovo nije dobilo 15recsa. it's funny 'cause it's true. jedino što mu zbog stocktona na ramenima midrange ne ide kao maloneu ali nešto dobiješ, nešto izgubiš sa krke-džake džonom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@đubrivo.

Nisi, trejdovali smo te u Kliperse pre ovoga i tamo si postao poznat kao Džordan sa Zapadne obale. Procvetala je ekipa kad si nas napustio, nisi tada još peglao odbranu. To je bila i poslednja sezona Pola Mokeskog, nakon toga nam se tim jako prolepšao.

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...