Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

Seattle dobija nba tim u narednih 10g sigurno, ko zna da li ce biti relocation ili expansion, ali mogao bi da se kladim na to. Ozbiljan je i (pre)velik to grad da bi bio bez NBA fransize, a to sto su nagradjeni NHL fransizom pre godinu dana mi govori da je samo pitanje vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde je bio najstrašniji - i dalje je imao maksimalan atleticizam iz mladosti, hangtime i eksplozivnost, ali je već i nabacio kompletnu low post igru, fejdavej je bio automaCki, plus je mogao da roka trojke bez problema. Jako sam navijao za Finiks tada, predivna ekipa, ali, iz sadašnje perspektive, sa previše rupa za Jordana... KJ nije bio na 100%, Chambers je već bio malo mator za finale, pogotovo u odbrani, Majerli je peglao Jordana koliko je mogao, Ejndž je već bio više rupa nego koristan igrač...

 

ps: ono na 5:20 bolje da ne komentarišem...

Edited by Laki_ft
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I get my hair cut correct like Anthony Mason
Then I ride the I.R.T. right up to Penn Station
Penn Station up on 8th ave.
Listen all why'all you get the ball bath
He's got the savoir-faire because he's debonair
Mike D with the vinyl with the grooves so rare
And the rhymes that we're are doo-doo
Been makin' with the freak freak, so unique
Been learning from the elders now it's time to speak

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

I get my hair cut correct like Anthony Mason
Then I ride the I.R.T. right up to Penn Station
Penn Station up on 8th ave.
Listen all why'all you get the ball bath
He's got the savoir-faire because he's debonair
Mike D with the vinyl with the grooves so rare
And the rhymes that we're are doo-doo
Been makin' with the freak freak, so unique
Been learning from the elders now it's time to speak

B-boys makin wit da freak freak

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gleda li ko klasike sto se daju na NBA TV?

Sinoc Lejkersi Indijana 2000 finale.

Prica se o supertimovima danas, a Lejkersi te godine jezivi. Sek, Brajant, Rajs, Foks, Hori, AC Grin, Fiser, Harper, Brajan So. Jbt, kakva podrska i ispomoc superstarovima. Iskustvo izrazeno u 5-6 titula.

A kakva je sila bio Sek tada. Ubijaju ga Dejvis i Perkins, on suti, prima batije i trpa. u drugoj utakmici te serije sutirao 38 bacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, laki pepe said:

. Ali celicni je to.

 

jasno, nego, iskrivljena mi je percepcija jer igrači danas ulaze u ligu sa 18-19, eto on je '63 a draftovan' 85e, što je bilo zapravo normalno. ja sam mislio da je od početka 80ih u ligi, pa kao, nema šanse da je igrao nakon 95e npr 

Link to comment
Share on other sites

Opet zapazanje sa NBA TV klasika. Nevjerovatno koliko se domet u sutu povecao danas u odnosu na prije 25 godina. Jedan Peni Hardavej ili cak Skoti po danasnjim parametrima su streaky suteri. A ono sto je jedan Skot Skajls kao suterski specijalac radio onda vjerujem da je gro bekova sposobno da uradi, s tim sto je i tada izgledao kao srednjovjecni cikica izasao iz odijela. 

 

Sa druge strane Vejdara 2004. izgleda kao danas Morant samo visi jedno 10cm. Nije Flash za dzaba bio.

Link to comment
Share on other sites

bem mu misha on je meni najlepshi za gledanje.

Nekako se "poistovetim" jer vecina ovih velikana su atleCki prezajebani (ako atletiku posmatramo kao mix brzine, skocnosti, snage sto je l' te nije).

 

Bird to nije, samo Tica imade jeziv sut, IQ i stav..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...