Jump to content

KK FMP


Markoss

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja sam ovde bio jedan od vecih zagovornika Momirova, ali nekako nema tog napretka i profilisanja igre. Odbranu je popravio, ali je ne bih nazvao top ni za ABA uslove. Meni se on svideo jer sam u Vrscu video kako ume da odigra pnr, da ima fin pregled igre i da bi uz tu neku 3&D ulogu to moglo biti dovoljno, ali na ABA nivou gotovo da njie spustao loptu u dribling.

Link to comment
Share on other sites

Mogao je da dobije jos malo vremena, ako nista bar do kraja sezone, ali ja ne vidim koja je njegova igra. Te trojke sutira 28%, ima ispod 2 skoka po mecu, tesko je biti neki veliki hustler sa 192 i njegovom gradjom. 

Mozda je bolje da uzme jedan korak nazad, ima jos vremena za njega.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

KK FMP pojačan dvojicom igrača

 

KK FMP obaveštava javnost da je u utorak seniorski tim našeg kluba pojačan dvojicom igrača, Nemanjom Nenadićem i Markom Radonjićem.
Dvojica iskusnih igrača potpisali su sa KK FMP dvogodišnje ugovore i predstavljaće veliko osveženje i pojačanje za naš tim, koji i sledeće sezone očekuju brojne utakmice u ABA ligi, Superligi Srbije i kupu Radivoja Koraća.


Nemanja Nenadić se vraća u redove KK FMP iz KK Mega, u kome je proveo poslednju polusezonu. Igra na pozicijama beka i krila, visok je 198 centimetara i težak 88 kilograma. Nekadašnji igrač KK Dunav, KK Crvena zvezda i KK Mega vraća se u Železnik gde je sa velikim uspehom igrao u sezoni 2017-2018.


Drugo pojačanje KK FMP i novi bek našeg kluba je i Marko Radonjić, još jedan vrlo iskusan igrač koji stiže iz bugarskog šampiona "Balkan Botevgrad".
Rođen je 1993.godine u Kruševcu (visok 190 cm, težak 89 kilograma) gde je i napravio prve košarkaške korake. Nastupao je i za ekipe Sloge, Vojvodine, Borca iz Čačka, Iskre, Dinamika i Novog Pazara, dok je prošlu sezonu sa velikim uspehom odigrao u Bugarskoj.


Dolaskom Nenadića i Radonjića, tim za takmičarsku sezonu 2020-2021 je pojačan dvojicom igrača koji će se svojim iskustvom i kvalitetom u potpunosti uklopiti u ekipu koja je tokom leta oslabljena odlascima Đokovića, Jeremića i Tejića.


Takođe u skladu sa svojom prepoznatljivom klupskom politikom, KK FMP dvostruki osvajač ABA lige i višestruki osvajač nacionalnog kupa sa ponosom obaveštava da je jedan od najafirmisanijih mladih trenera na ovim prostorima, dosadašnji prvi trener KK FMP, i član stručnog štaba reprezentacije Srbije, Vlada Jovanović potpisao novi dvogodišnji ugovor sa klubom i predvodiće ekipu sa klupe u narednoj sezoni, koja će zbog pandemije virusa Covid-19 biti prepuna izazova za sve košarkaške ekipe i sport u celini.


KK FMP obaveštavaće javnost blagovremeno o svim ostalim aktivnostima vezanim za naš seniorski tim, kao i svim servisnim informacijama (početak priprema, prijateljske utakmice...) isključivo na zvaničnom sajtu KK FMP.
KK FMP

 

Znaci ovako nesto:

 

1 Covic, Radonjić (Pot?)
2 Pazin, Nenadic (Ulubay?)
3 Lazarevic, Simovic, Nemanja Popovic
4 Pecarski, Radovanovic
5 Djordjevic, N.Popovic, Seslija

Link to comment
Share on other sites

Popovic je cetvorka, al s njim nije bas najjasnija situacija. Mulja se tu opasno, ne bi me iznenadilo da nam ga je Misko kao neku kompenzaciju preoteo, iako je zanimljiv igrac skroz. 

 

Ako ne dovedu nekog interesantnog stranca, bas ce biti truba za pracenje. Ovde sem Djordjevica nema igraca za KKCZ, a i on je upitan cim sad nije dobio prekomandu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

Ovo treba da bude godina afirmacije za Pecarskog, vreme mu je. Ako se on ne probije, nema ko drugi.

 

On i ako se probije, izvesnije je da ode negde preko nego da igra u CZ. Takav je bar bio deal po njegovom dolasku. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2020 at 5:42 PM, Markoss said:

Popovic je cetvorka, al s njim nije bas najjasnija situacija. Mulja se tu opasno, ne bi me iznenadilo da nam ga je Misko kao neku kompenzaciju preoteo, iako je zanimljiv igrac skroz. 

 

Ako ne dovedu nekog interesantnog stranca, bas ce biti truba za pracenje. Ovde sem Djordjevica nema igraca za KKCZ, a i on je upitan cim sad nije dobio prekomandu. 

 

Zamisao je da gura jos ovu sezonu a da Rit predje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...