Jump to content

KK FMP


Markoss

Recommended Posts

Odavno, odavno nisam video da neki nas centar sa ovakvom lakocom zavrsava horogom i poluhorogom kao djordjevic. Na sajtu abe je listovan kao 203 ali danas sam se raspitao kod ljudi iz zeleznika kazu da su to stare mere da ima sigurno barem 205-206

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nate said:

Odavno, odavno nisam video da neki nas centar sa ovakvom lakocom zavrsava horogom i poluhorogom kao djordjevic. Na sajtu abe je listovan kao 203 ali danas sam se raspitao kod ljudi iz zeleznika kazu da su to stare mere da ima sigurno barem 205-206

Koliko sam se ogrijesio o njega. Sve je djelovalo kao prosjek kod njega, ali se u kontaktu snalazi kao riba u vodi. Toliko sigurnosti kad zauzme poziciju blizu kosa, kao da je neki prekaljeni veteran. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zizu said:

Pecarski za 18 min 15p

2/2 sl.b, 2/2 za 2, 3/4 za 3, 3sk

 

Koliko statistika ume da zavara. Statistiku he nabio orajem trece i u cetvrtoj cetvrtini. Bukvalno je bilo mucno gledati ga. Koliko se ne snalazi koliko bedno rotira, sporo razmislja. Bukvalno deluje kao da je ova igra prebrza za njega. Zali boze onakav napadacki potencijal, sa onim mozgicem

 

11 minutes ago, laki pepe said:

Koliko sam se ogrijesio o njega. Sve je djelovalo kao prosjek kod njega, ali se u kontaktu snalazi kao riba u vodi. Toliko sigurnosti kad zauzme poziciju blizu kosa, kao da je neki prekaljeni veteran. 

 

Ista prica. Odlican zaista. Nisam mislio na vecerasnju utakmicu vec na veci uzorak.

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, laki pepe said:

Koliko sam se ogrijesio o njega. Sve je djelovalo kao prosjek kod njega, ali se u kontaktu snalazi kao riba u vodi. Toliko sigurnosti kad zauzme poziciju blizu kosa, kao da je neki prekaljeni veteran. 

pricao ja pre jedno 3 godine da ce biti bolji od Borise.Mnogi su se smejali 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zizu said:

Pecarski za 18 min 15p

2/2 sl.b, 2/2 za 2, 3/4 za 3, 3sk

Lepa statistika...

Ali treba reci da je prakticno celo drugo poluvreme u kome je igrao bilo garbige time...

Djordjevic i Jeremic ih zgromili... Pecarski i Turcin posle nabijali statistiku... 😄

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma Oja menadzeri cene na 350k godisnje, a i smatraju da u Zvezdi treba da ima mnogo vecu minutazu, tako da, mislim da su minimalne sanse da se vrati u FMP. 

 

Najrealnije je da njega uvale negde ili da ode na kraju sezone. 

 

Lepa vest za Lazarevica, ali nazalost, nisam optimista. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 12/19/2019 at 5:09 PM, Markoss said:

Ma Oja menadzeri cene na 350k godisnje, a i smatraju da u Zvezdi treba da ima mnogo vecu minutazu, tako da, mislim da su minimalne sanse da se vrati u FMP. 

 

Najrealnije je da njega uvale negde ili da ode na kraju sezone. 

 

Lepa vest za Lazarevica, ali nazalost, nisam optimista. 

Ko je menađzer Odža

Link to comment
Share on other sites

Radanov se raspao, ništa korisno da uradi.

 

Inače, suđenje jezivo, navlači se svom snagom za Igokeu, ali je i na drugoj strani bilo par idiotskih odluka. Ljudi ne sviraju očigledne stvari, naravno Boltauzer je tu kao glavni operativac.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...