Jump to content

KK FMP


Markoss

Recommended Posts

1 hour ago, dekkard said:

Što bi prodali Borišu?

Pa valjda je cilj da u nekom trenutku ode za obeštećenje? Još je rano za priču o tome, tek je počela sezona, ali nisam ni mislio da Pecarski pređe odmah. Doduše, nisam ga pratio u Partizanu, a i samo jednu utakmicu FMPa sam pogledao pa nisam znao da za sad nema ništa od toga. 

Link to comment
Share on other sites

Pa valjda je cilj da u nekom trenutku ode za obeštećenje? Još je rano za priču o tome, tek je počela sezona, ali nisam ni mislio da Pecarski pređe odmah. Doduše, nisam ga pratio u Partizanu, a i samo jednu utakmicu FMPa sam pogledao pa nisam znao da za sad nema ništa od toga. 

Ne znam, meni je cilj kao navijaču Zvezde da osvajamo što je moguće sjajnije trofeje, i EL, što da ne? Zabole me baš za obeštećenje makar bilo i dva miliona, a neće biti ni pola od toga.

U tom smislu hoću da imamo sav mogući kvalitet igrača kada su u prajmu, ne kad su zeleni ili ispušene muštikle.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dekkard said:

Ne znam, meni je cilj kao navijaču Zvezde da osvajamo što je moguće sjajnije trofeje, i EL, što da ne? Zabole me baš za obeštećenje makar bilo i dva miliona, a neće biti ni pola od toga.

U tom smislu hoću da imamo sav mogući kvalitet igrača kada su u prajmu, ne kad su zeleni ili ispušene muštikle.

 

Svakom navijaču je to cilj, ja govorim i o nečemu što će realno da se desi ili se planira da se desi. Neka ostane kod nas Boriša i u prajmu, naravno, ali AKO pre toga neko ponudi dobru cifru, ode Boriša sigurno, šta god tebi ili meni bili ciljevi. 

Edited by Reginald Cousins
Link to comment
Share on other sites

Moze on da doda jos koju cifru ispred te dve ostace mediokritet kao Keselj. Gurace ga Misko gde god moze ali nigde nece uspeti da zaigra kao pravi profesionalac jer to nije, vec lenja vreca koju mrzi da igra odbranu. 

 

Svaki put kad je partizan postigao lagan kos puklo je na Tejicu. 

 

Pota valjda ne treba komentarisati, zali Boze minuta sto uzima drugoj deci. Nit im je vodja nit zna da povuce a da je neki talenat pokazao bi nesto do sada valjda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

Uskokovic je bukvalno najpotcenjeniji mladi igrac ikad. Da igra u Megi recimo, al bi bilo kukanje i price "ma samo da nam Misko da Aleksu, Junior out i to je to".

 

Njega sam zaboravio u prethodnom postu. Bukvalno je sa svoje dve ukradene okrenuo utakmicu protiv igokee. U odbrani odlican. Ima brzinu i vidi rupe u odbrani. Par puta je isao do kraja a cini mi se da je mogao jos koji put. Bas minse svidja decko cini mi se da ima i dobar stab. Sve u svemu jako fina ekipica. Posle par godina konacno tim koji moze da izbaci dva ili tri igraca za zvezdu

Reath isto odlican, vidi se da nije skolovan ali i da se sa niim ozbiljno radi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dekkard said:

Ne treba grešiti dušu, 12 asistencija i 4 krađe uz 7 poena je odličan učinak. Trojke nisu nikad bile njegov forte, a šut je došao kao iznuđeno rešenje jer je Partizan odigrao odličnu odbranu, nije imao kome da doda loptu.

 

Ma uvek on ima korektne statse, ali redovno se usere u bitnim trenucima i proda tekmu. Luzer. 

Link to comment
Share on other sites

Jovanovic se ovom odlukom da mu debil Pot resava sutem za 3, apsolutno precrtao sa liste potencijalnih trenera kkcz. 

Nije to bilo njegovo rešenje, ako misliš na -4 minu ipo do kraja.
Jovanovic se hvatao za glavu još dok je napad išao jer neko nije odigra kretnju kako treba pa je Pot improvizovao, tj isticalo je vreme, morao je da pokuša da šutira.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...