Jump to content

KK FMP


Markoss

Recommended Posts

Ocekivao sam neki komentar ovde veceras.

Ovo je cini najbolji fmp poslednjih pet godina. Kad to kazem ne mislim na domete tima, mada ovo za aba uslove deluje vise nego korektno, vec u smislu nekog czv razvojnog tima. Prvi put imamo vise od jednog igraca koji ima potencijal da se nadje u 12 a ne u 15. Radanov i klub su napravili pravi potez sto nije otisao u partizan. Decko ima slifa, ima muda, nadam se da ce ove sezone imati i konstantnost. Pokazuje nevidjenu zelju. Naspanovan je do maksimuma. Deluje mi da je dobio malo i na eksolozivnosti. Reath odlican. Uz konstantniji sut on je ozbiljna pretnja. Fizikalije su mu vec iznad EL nivoa. O pecarskom se vec dovoljno pisalo. Tu su momirov i uskokovic isto jako zanimljivi.

Meni djordkevic i pored odlicne igre i dalje lici na apica za siromasne. Ali vec sam se ogresio o apica tako da mozda bolje da cutim. Odlicna ekipica. Meni se ovo bas svidja

 

Edited by Nate
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Radanov jako dobar i racionalan, naprzen opasno, igra za tim, ima dobre prodore, deli asistencije... jos ga je lepo gledati, sve radi elegantno... samo nek nastavi tako

 

Rit i Djordjevic kidaju ove prve dve utakmice, videcemo dalje. Pecarski je isto tu... danas nije igrao mnogo. Ali bas smo pokriveni sa visokim igracima 

 

I sta god mislili o Djordjevicu, decko igra odlicno... mislim, mladji je od Borise godinu dana, a ima dosta bolja brojke. Ok, ovo je FMP ali ne moze Simanic da se predstavlja kao nba potencijal dok guli tribine u Zvezdi, a Djordjevic kao neki saban amater dok gazi sve u aba ligi

 

Uskokovic i Momirov imaju jos dosta da uce... nadam se da ce bar jedan iskociti malo vise

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uskokovic i Radanov su mi omiljeni igraci iz ove generacije. Potpuno sam zaboravio da su igrali sinoc. Valjda ce uskoro biti neki snimak.

Nadam se da od Radanova mozemo da dobijemo neku unapredjenu verziju Dangubica, koji moze da igra 2-3 a da brani 1-3. Potencijal za igranje odbrane Radanova je ogroman. Takodje je u stanju da mnogo bolje kreira od Dangubica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, vepar said:

Radanov jako dobar i racionalan, naprzen opasno, igra za tim, ima dobre prodore, deli asistencije... jos ga je lepo gledati, sve radi elegantno... samo nek nastavi tako

 

Rit i Djordjevic kidaju ove prve dve utakmice, videcemo dalje. Pecarski je isto tu... danas nije igrao mnogo. Ali bas smo pokriveni sa visokim igracima 

 

I sta god mislili o Djordjevicu, decko igra odlicno... mislim, mladji je od Borise godinu dana, a ima dosta bolja brojke. Ok, ovo je FMP ali ne moze Simanic da se predstavlja kao nba potencijal dok guli tribine u Zvezdi, a Djordjevic kao neki saban amater dok gazi sve u aba ligi

 

Uskokovic i Momirov imaju jos dosta da uce... nadam se da ce bar jedan iskociti malo vise

 

Djordjevic je 98, kao i Borisa.

 

Elem, i ja mislim da je ovo najbolji tim FMP-a u zadnjih nekoliko godina. Sasvim mi je nejasna logika Ilije Djokovica da dodje u FMP da ne igra ni minut.  Mislim, nemam o njemu neko misljenje, ali lik je reprezentativac, ima pedigre neki, relativno je poznat. Sigurno je mogao negde napolje da ode, ili u neku drugu ekipu iz ABA lige. 

Link to comment
Share on other sites

Dobro, isto godiste

 

I ok, ima Borisa daleko veci plafon ali ono, ako Faje nastavi ovako i Braun bude bar upola onakav kakav moze, tesko ce skupiti neke minute u Zvezdi

 

Svakako, ima ovde par igraca za pracenje, Rit, Djordjevic, Uskokovic, Momirov, Radanov, Pecarski... cenim da jedan ili dvojica sl godine mogu da budu u 12-14 igraca u Zvezdi

 

Ali da ne idemo previse unapred

 

Tejic inace nikad nece biti igrac, bukvalno ne moze ni u ovom FMPu da bude kvalitetna izmena. Jbg, stav je presudan

Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2019 at 5:47 AM, mieine189 said:

Real Madrid pruza sansu Nakicu ,Garubi 2002 godiste u prvom timu ,a ovi nasi ni u filijalama ne mogu da igraju..

Slažem se sa ovim delom - veliki problem u našoj košarci. Ne daje se šansa mladim talentima kao nekad, a i izgleda i da se ne radi kvalitetno sa njima. Jokić je izuzetak

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...