Jump to content

Internazionali BNL d'Italia 2019


CheshireCat

Recommended Posts

21 minutes ago, Romantik said:

 

Sve ima veze. Nemaju kontinuitet, vec sam pominjao da im rang ista nicemu ne sluzi, cim su zahtevi jaci (dva meca dnevno) veliki broj ih odustne. Prosto muski i zenski tenis su dva sporta,ia kao takvi i treba da budu tretirani u svemu, pa i u nagradnom fondu.

 

Svaka cast Federeru za podrsku Kiriosu, ne toliko zbog Kiriosa vec zbog toga sto nije rekao ono sto se ocekivalo od njega, vec ono sto je zeleo.

 

A Basilashvili i Chardy, je l su oni zasluzili jucerasnju dnevnicu? mislim po tebi...

Link to comment
Share on other sites

Znaci oni za statiranje su zasluzili, a Kvitova koja je pobedila u jednom mecu, u drugom igrala preko 2 sata i povredila se, nije....

neka me banuju, ali tvoji komentari su jadni da jadniji ne mogu biti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

 

Sve ima veze. Nemaju kontinuitet, vec sam pominjao da im rang ista nicemu ne sluzi, cim su zahtevi jaci (dva meca dnevno) veliki broj ih odustne. Prosto muski i zenski tenis su dva sporta,ia kao takvi i treba da budu tretirani u svemu, pa i u nagradnom fondu.

 

Svaka cast Federeru za podrsku Kiriosu, ne toliko zbog Kiriosa vec zbog toga sto nije rekao ono sto se ocekivalo od njega, vec ono sto je zeleo.

 

Taman sam mislio da je prvi deo posta dovoljan za facepalm (nema vise tog smajlija) ali onda si drugim podigao to na kvadrat. Znaci nebitan je stav, bitno je da se kaze. Federer blago receno jede govna ovom izjavom. On kao legenda sporta bi trebalo da osudi ovakvo ponasanje i ucestvuje u zastiti terena od ovakvih maloumnika koji nikako nisu primer nekim novim klincima koji gledaju sve to.. a ne da ga prakticno podrzi.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma mozda nije nista strasno. Rekao je juce da je nesto s prstom na nozi bilo kad je proklizavao po vlaznoj sljaci (ako me secanje dobro sluzi, bilo je kasno sinoc kad sam slusala njegovu KZS). Verovatno samo zuljevi ili nesto slicno. I iz predostriznosti pred RG. Sto bi se sad bez veze maltretirao kad mu to ne pravi nikakvu specijalno razliku?

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Boxy said:

Rekao je prst na nozi i noga...nadam se da nije nista, ali to je jedino sto sam htela, da zavrsi sljaku nepovredjen, bas me briga za pobede i on se povredi :classic_sad:

 

 

Jel smeš u neku klopu da nije ništa ozbiljno i da je u pitanju samo oprez. Da je nešto bitno siguran sam da bi igrao.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Yi Sun Shin said:

 

Jel smeš u neku klopu da nije ništa ozbiljno i da je u pitanju samo oprez. Da je nešto bitno siguran sam da bi igrao.

 

Nadam se da je oprez, po izjavi mi i lici da jeste, ali svejedno, ne volim sto se povukao :classic_sad:

 

Quote

“I am disappointed that I will not be able to compete today. I am not 100% physically and after consultation with my team, it was determined that I not play. Rome has always been one of my favorite cities to visit and I hope to be back next year.”

 

Link to comment
Share on other sites

Posle dve godine manje vise konstantnih partija i to ne samo na sljaci i osvojenih titula i finala na manjim turnirima, Svarcman se raspada u 2019. da bi na jednom turniru dosao do najveceg uspeha u karijeri 😄

 

Slicno Duciju.

Link to comment
Share on other sites

Da li je bilo ko ocekivao da Feki nece da podrzi Kiriosa - coveka koji izjavljuje da ce za njega Feki uvek bio najbolji bez obzira na sve i istovremeno covek omalovazava i zahebava Novaka i Rafu - pa naravno da ce Feki uvek da ga brani. I jos mu je on uvek neki adut u Lejver Kupu jer dolaze ljudi da gledaju sta ce ovog puta mozda budala da uradi

 

Edit : meni je priznajem mnogo vece iznenadjenje da Boxy ne podrzava tu Fekija ! bravo !

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...