Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 months later...
On 8/26/2021 at 6:43 PM, JohnsonJ said:

Ironside takodjer nedostaje. 

 

Bojim se da nije dobro. Ne bih pisao otvoreno o detaljima zbog poštovanja privatnosti. Neka ostane na tome da nisam optimističan, posle prepiski od pre godinu i nešto jače. Voleo bih da grešim...

 

Schrodija bih i ja voleo da vidim ovde ali mrka kapa za sada. No, ko zna, možda se i pojavi? :smiley53:

Edited by Neme
  • Tuzno 8
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Samo da nešto izjavim za Gnjevnik...

 

Sasvim slučajno, danas sam shvatio da je forumašica Noćna Frajla preminula pre mesec dana od posledica Korona virusa. Pisala je i na PPP pod nickom Jumanji (tamo sam prvo i provalio a omda se klupče odmotalo) a na SK je bila dugo moderator, ostavivši preko 50k postova za 10 godina. 

 

I da niko živ ovde to ne napiše, nego tek na Tenisu i to u jebenoj Svaštari?? Na SK možda i ne znaju, pošto nisam video da je igde spomenuto, bar ne javno...

 

I sada, da vas pitam, da li i dalje podržavate "spratove" na forumu? Bolje da pitam to nego da napišem kako bih nekima jebo mater zbog toga!! Još mo mi kao moderacija bili optuživani za takvo stanje, sram da vas bude!!

 

RIP Nocna Frajlo. :ajme::classic_sad:

  • Tuzno 10
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Neme said:

Samo da nešto izjavim za Gnjevnik...

 

Sasvim slučajno, danas sam shvatio da je forumašica Noćna Frajla preminula pre mesec dana od posledica Korona virusa. Pisala je i na PPP pod nickom Jumanji (tamo sam prvo i provalio a omda se klupče odmotalo) a na SK je bila dugo moderator, ostavivši preko 50k postova za 10 godina. 

 

I da niko živ ovde to ne napiše, nego tek na Tenisu i to u jebenoj Svaštari?? Na SK možda i ne znaju, pošto nisam video da je igde spomenuto, bar ne javno...

 

I sada, da vas pitam, da li i dalje podržavate "spratove" na forumu? Bolje da pitam to nego da napišem kako bih nekima jebo mater zbog toga!! Još mo mi kao moderacija bili optuživani za takvo stanje, sram da vas bude!!

 

RIP Nocna Frajlo. :ajme::classic_sad:

Na SK postoji tema Olja na tenisu.

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

 

37 minutes ago, CheshireCat said:

Tenis je poprilici enklava za sebe (verovatno ne jedina ovde na forumu), izlazimo van samo ako je korona ili olimpijske igre.

 

Gde će forumaš pisati i osećati se najbolje, zavisi od ličnog izbora, afiniteta i ekipe. To je ok, i treba tako da bude. Nije ok to što se konstantno sa starog foruma vuklja jako loša navika "ograđivanja", a ovo ovde baš služi za informacije koje su od opšteg značaja. Da ne govorim što se čak pokreću paralelne teme a tako nešto već postoji na ovom pdf-u, recimo. Otud i ovakvi jezivi failovi. 

 

1 hour ago, CheshireCat said:

U pravu si, trebala je biti globalna vest.

 

Tnx. Nije komplikovano.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Neme said:

 

 

Gde će forumaš pisati i osećati se najbolje, zavisi od ličnog izbora, afiniteta i ekipe. To je ok, i treba tako da bude. Nije ok to što se konstantno sa starog foruma vuklja jako loša navika "ograđivanja", a ovo ovde baš služi za informacije koje su od opšteg značaja. Da ne govorim što se čak pokreću paralelne teme a tako nešto već postoji na ovom pdf-u, recimo. Otud i ovakvi jezivi failovi. 

 

 

Tnx. Nije komplikovano.

 

Pojma nisam imao, baš mi žao. Možemo da na forumu uvedemo globalne novosti/vesti nešto slično?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba da preimenujete pdf u nesto opste orijentacije tipa Oglasna forumska i forumaska tabla jer naziv Predlozi, kritike, pohvale ne salje signal da se ovde desava nesto van toga. Sam taj naziv ne mami da se klikne, mnoge ne zanimaju teme u tom stilu (sigurno nisam jedina),  odu na neki topik koji prate. 

Link to comment
Share on other sites

Ima za forume plugin, ne znam ima li za Invision ali kao zreo softver mislim da ima, nešto tipa Announcements gde može zgodno da se nešto brzo i bitno objavi na naslovnoj strani, tu gde naši addblocker-i kriju reklame 🙂
Možda i nije loše tako nešto postaviti, mogu da volontiram da se instalira i održava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uzasna vest.

 

Nisam poznavao Nocnu frajlu, ne zalazim bas cesto u taj deo foruma gde je ona pisala.

 

Danas sam video da je imala poslednji post negde u novembru na tenisu i onda - kraj.

 

Ne znam sta da mislim o toj vrsti oglasne table. Sa jedne strane, @Neme ima pravo, a opet tamo na tenisu je bilo ljudi koji su poznavali frajlu, svakako da su oni bili najvise vezani za njen virtuelni lik.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, urosg3 said:

Ima za forume plugin, ne znam ima li za Invision ali kao zreo softver mislim da ima, nešto tipa Announcements gde može zgodno da se nešto brzo i bitno objavi na naslovnoj strani, tu gde naši addblocker-i kriju reklame 🙂
Možda i nije loše tako nešto postaviti, mogu da volontiram da se instalira i održava.

 

Koliko znam, mogućnost obaveštenja - Announcements postoji na Invision platformama. Ne znam da li i u ovoj verziji postoji mogućnost da se Announcements "zalepi" na  početnim stranama svih podforuma..

 

Ali, to bi moralo da se ažurira povremeno- zavisi o kakvom se obaveštenju radi.

 

I slažem se sa Cyber da bi ovaj podforum mogao da se preimenuje. 

 

I da ponovim, žao mi je zbog Noćne frajle, sećam se da sam gledala njen lep avatar. 

 

Ne želim nikome da se razboli, niti da umre...ali..Ali se pitam da li ćemo tako za zakašnjenjem čuti i za nekog X forumaša koji odavno nije dolazio ovde..

 

😞  

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ne znam zasto sam se setio Dravota danas citajuci forum. Da li je neko ovako licno s njim u kontaktu, da li je ok? Znam da je valjda iz protesta napustio forum, ne secam se vise. Nervirao me je s pocetka na pokojnom forumu, ali sam ga posle malo provalio, iako ekscentrican i naporan kad navali za nesto kao smrt na babu, na nekim temama se pokazivao kao zanimljiv i duhovit a i da se ispod fasade krije drugacija osoba. Voleo bih da se vrati jednog dana

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...