Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

  • 2 months later...
On 2/7/2021 at 10:14 PM, koca popovic said:

I ja se pitam. Nesto je govorio da je loseg zdravlja. Nadajmo se da je ok. Njegovi komentari su mi se mnogo svidjali. Poznaje mnoga mjesta sa dobrom hranom. I izuzetno korektan po mom  zapazanju. 

 

Ako neko ima kontakt sa njim-mejl adresu mogao bi da mu piše. Odavno ga nema ovde.

   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Devojka Luke Razića said:

 

Ako neko ima kontakt sa njim-mejl adresu mogao bi da mu piše. Odavno ga nema ovde.

   

Poslala sam mu juce poruku odavde, nemam e mail adresu....on je uctiv covek, odgovorio bi, sacekajmo jos malo...

Edited by Pletilja
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 2/10/2021 at 5:43 PM, Pletilja said:

Gde je Mama Mia? 

 

 

On 2/11/2021 at 8:29 AM, Div said:

 

Mislim da čita Kurir.

 

 

neadekvatan odgovor na predivno pitanje by pletilja :66:

 

jer kurir mogu da citam ali i dalje da se ne zna gde sam

 

...sada da uzvratim - gde je pletilja?

 

...za ostale za koje sam ranije pitala, vidim da ih i dalje nema,

nema ih pa nema, a nekih jos dodatno nema od kada sam poslednji put pisala...

 

kao da neko jede nickove

 

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/11/2021 at 3:26 PM, Devojka Luke Razića said:

 

Ako neko ima kontakt sa njim-mejl adresu mogao bi da mu piše. Odavno ga nema ovde.

   

Rekao je jos prosle godine da se nece vise vracati na forum. Ne secam se sad vec vise razloga, mislim da je neka nesuglasica sa moderatorima ili tako nesto.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
21 hours ago, Klotzen said:

Jel Amigo fasovao još neki ban posle onih 30 dana ili je jednostavno i on digao ruke od foruma ? Baš gledam onu njegovu temu o SFRJ, živnula ovih dana ali mi nešto fali 🙂

 

Nisam dobio jos neki ban, ali isto kao da i jesam zbog prijetnje u tom banu, jer taj ban je bio bez veze, naveo sam neke brojke koje je lako provjeriti, ako nisu istinite, a jesu, jer je sve popisano, sad ako je to nekome relativizacija, nidje veze. Posto nema nikakvog istorijsko naucnog, objektivnog rada, da ja bar znam, u kojem bi se mogle procitati ciste cinjenice, bez ikakvih sterotipa, misli sam da bi jedna takva tema bila zgodna na istoriji, ali sa ovakvom moderacijom to nije moguce.

 

Jos gore od tog bana je prijetnja da ce me trajno nabovati za najmanju sitnicu, tako da ne zelim da se ponizavam na takva nacin, a i imam neke ozbiljne zdravstvene probleme, tako da samo ponekad bacim oko sta se pise.
 

Pozdrav i tebi i svim ostalim finim ljudima na forumu.:classic_smile:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Amigo said:

Nisam dobio jos neki ban, ali isto kao da i jesam zbog prijetnje u tom banu, jer taj ban je bio bez veze, naveo sam neke brojke koje je lako provjeriti, ako nisu istinite, a jesu, jer je sve popisano, sad ako je to nekome relativizacija, nidje veze. Posto nema nikakvog istorijsko naucnog, objektivnog rada, da ja bar znam, u kojem bi se mogle procitati ciste cinjenice, bez ikakvih sterotipa, misli sam da bi jedna takva tema bila zgodna na istoriji, ali sa ovakvom moderacijom to nije moguce.

 

Jos gore od tog bana je prijetnja da ce me trajno nabovati za najmanju sitnicu, tako da ne zelim da se ponizavam na takva nacin, a i imam neke ozbiljne zdravstvene probleme, tako da samo ponekad bacim oko sta se pise.
 

Pozdrav i tebi i svim ostalim finim ljudima na forumu.:classic_smile:

Ne zajebavaj, no pisi!:classic_biggrin:

Nego, ziv li je Kinik?

Em epidemija, em Vesic sredjuje dorcolske ulice - brinem za njega. :classic_sleep::smiley33:

A i Ironside bimogao da se javi dole na kuhinji - ako je u ovom kvantnom sistemu i fazi. :classic_biggrin:

Londonski jazavce - Slavisa se pogubio i hrani veverice: vracaj se.bre!:classic_wacko:

Edited by Kronostime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih dodao jos i Vjekoslava. Medjutim moje je misljenje da i takvi ljudi sa jakim misljenjima su ipak obicni ljudi sa svim manama i dobrim osobinama. Jedna od najcescih mana svih nas je da se veoma lako uvrijedimo na neku kritiku ili tako nesto. Ah da sjtih se sada i Vladana iz Londona. Bio je sjajan na politici ali isto tako na hrani. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Amigo said:

Nisam dobio jos neki ban, ali isto kao da i jesam zbog prijetnje u tom banu, jer taj ban je bio bez veze

 

Zla moderacija... 

 

29 minutes ago, Amigo said:

Jos gore od tog bana je prijetnja da ce me trajno nabovati

 

Zla rodemacija...

 

30 minutes ago, Amigo said:

ali sa ovakvom moderacijom to nije moguce.

 

Zla moderacija...

 

28 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

@Amigo Najvažnije je zdravlje. Nadam se da ćeš rešiti te ozbiljne zdravstvene probleme.

 

Zla moderacija takođe želi sve najbolje. Ovog puta lično. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...