Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

19 minutes ago, Eddard said:

Radi se samo o logo-u i "vizuelnom identitetu". 

 

Ma je li baš tako, roundabout priča i ništa nisi rekao. Kakav "vizuelni identitet", šta je to? Prvi ekran koji se pojavi na logovanju? Osim ako nešto muvate sa mobilnim pristupom.
Što se mene tiče, ostavite Forum na miru, da tehnički radi kao što sada  radi, ne dirajte ništa. Same look and feel.

 

Moje mišljenje, ima nas ovde još, neka se i drugi učipe.

Link to comment
Share on other sites

On 10/22/2019 at 2:02 AM, BattleBorn said:

Ja se izvinjavam na odsutnosti. Bio sam u gužvi oko posla, valjan vikend nisam imao 2 meseca.
Obećao sam logo i još neke stvarčice.

Evo za vikend ću odraditi.

McLeod-u i mom burazeru sam rekao da izbrainstorm-ujete šta motive, simbole, ideje itd šta želite da bude u logu ili sl.
Ja već imam nekih ideja.

Hvala puno.

 

12 hours ago, Yoyogi said:

 

A šta bi bilo to što neko može da promeni na sajtu? Plug-ins, menjanje koda?

 

Šta posle, da onaj koji to uradi posle negde nestane? Nova verzija ovoga što vozi sajt neće prepoznati te hakeraje a oni koji budu u sedlu tada neće znati šta je bilo menjano.

 

Moj savet, ako ste ovde dobrovoljci, samo "vanilla" i nikakve izmene koje prave probleme kada dođe do sajt softver upgrejd.

 

Ako nije menjanje koda a samo konfiguracija (tunable parameters) , to je OK.

 

11 hours ago, Eddard said:

Radi se samo o logo-u i "vizuelnom identitetu". 

 

11 hours ago, Yoyogi said:

 

Ma je li baš tako, roundabout priča i ništa nisi rekao. Kakav "vizuelni identitet", šta je to? Prvi ekran koji se pojavi na logovanju? Osim ako nešto muvate sa mobilnim pristupom.
Što se mene tiče, ostavite Forum na miru, da tehnički radi kao što sada  radi, ne dirajte ništa. Same look and feel.

 

Moje mišljenje, ima nas ovde još, neka se i drugi učipe.

 

 

@Yoyogi covece... citas li ti ista sto je napisano ili samo stvaras neke svoje projekcije? 

Aj sto ne procitas iz prve ali ti se lepo ponovi i ti opet... 

 

I nista ne brini, ima ko brine, ako bude trebala pomoc vikacemo 😉 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2019 at 9:31 AM, MetalHead said:

 

@Yoyogi covece... citas li ti ista sto je napisano ili samo stvaras neke svoje projekcije? 

Aj sto ne procitas iz prve ali ti se lepo ponovi i ti opet... 

 

I nista ne brini, ima ko brine, ako bude trebala pomoc vikacemo 😉 

 

A da li ti čitaš šta sam ja napisao?

Pa ako neko brine, ništa menjanje koda i plugins. Ovo ovde radi kako treba.

 

Znamo i ti i ja jednog Admina jednog Foruma koji je bio zatvoren 2 nedelje jer pri upgrade IPBoard sve što je dodao mu se izgubilo i njegov Forum nije bio operativan.

Na IPBoard Community je skičao kao pokislo prase da mu kažu, ko god je hteo da ga, sluša, šta da radi, kako da se izvadi iz govana.

Link to comment
Share on other sites

On ‎9‎/‎21‎/‎2019 at 11:53 AM, Yoyogi said:

 

Da ste hteli novi forum nova priča, mogli ste jednostavno da stavite nekoga od Kinikovih žrtava za moderatora. Amiga, Vilhelminu, Hill Billa, Diva, Yoyogija, ima ih siguirno još. Tada bi i njemu i njegovim šoderašima i šešeljašima bilo jasno da se radi o raskidu sa starim i ne bi ni došli.

Ovako, ni trt ni mrt ni život ni smrt.

Ja sam sa Kinikom imao zestoke rasprave i na proslom forumu, pogotovo u pogledu Rusije! I to sto sam uvideo nadolazeci libtardizam - jos pre 4-5 godina - a tada me je zbog toga kritikovao , zbog moje kritike Zapada , a u stvari ne Zapada nego nadolazeceg libtardizma , ali tada ga jos niko tako nije definisao. 

Ali moram priznati - covek zna da pise! Bez takvih je forum siromasnije mesto! Mi svi dolazimo na isti forum - po navici ili inerciji, ali sa ili bez njega nije isto. Nema isti momentum! 

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Darth Bane said:

Ja sam sa Kinikom imao zestoke rasprave i na proslom forumu, pogotovo u pogledu Rusije! I to sto sam uvideo nadolazeci libtardizam - jos pre 4-5 godina - a tada me je zbog toga kritikovao , zbog moje kritike Zapada , a u stvari ne Zapada nego nadolazeceg libtardizma , ali tada ga jos niko tako nije definisao. 

Ali moram priznati - covek zna da pise! Bez takvih je forum siromasnije mesto!  .........

 

Naprotiv.

Covek ne zna da pise - tj. ne bez vredjanja i pljuvanja, uvek na granici banovanja.

Svako ima pravo na stavove, ja se cak sa dobrim delom njegovih slazem. Samo delom, zato jer je menjao stavove kao carape. Pre izbora, pljuvao je po Trumpu i navijao za Clinton, a onda je obrn'o curak i postao Trumpista.

Taj covek nema zivot bez interneta i foruma, javljao se na svakoj temi i imao "ekspertski" cvrst stav o automobilima, ekonomiji, istoriji, svemu - i nazivao one koji se ne slazu neinteligentnima. Nije umeo da pristojno kaze "ne slazem se jer imam drugacije informacije" nego je napisao "ti si budala", manje ili vise uvijeno.

Tako je postao, citiram, postao "forum siromasnije mesto" jer ljudi nisu hteli da gube vreme citajuci bezobrazne i isprazne replike.

 

Treba i citati, a ne samo pisati. Ja sam promenio misljenje o nekim stvarima saznajuci nove informacije i shvatio da sam ranije gresio. Za to su mi trebale informacije, linkovi, tekstovi itd. a ne post gde samo pise "ti si kreten".

Meni Kinik fali, zanimljiv i iskusan je covek, na ruskoj temi ili privatno (par puta smo popili pice i zezali se via Skype). Ali na forumu generalno, bolje je da ga nema.

 

Realno, od starih (pa i sa kojima se nisam uvek slozio, ali bez vredjanja), fale Croboy, Ziza, Muras, HillBill, dhx, a najvise pametna Sanguinic. Ima ih jos, ko ce ih sve nabrojati.

Nadam se da ce barem neki od njih naci i ovo mesto.

 

Edited by zoran59
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Eddard said:

Kinik je i dalje član ovog foruma, a vređanje drugih forumaša nije dozvoljeno. Pišite o njemu koliko hoćete, ako vam je baš gušt, ali bez vređanja. 

 

Pa OK, obrisan mi je post, kao nema ovde vređanja kao ona koje on ispumpavao na FB92. Pa i njegova izmišljotina da mu vi (Admins, Mods) ovde čitate privatne poruke. To mu je kao bio razlog da ode. Ne zna on ništa kako tehnički Forumi rade.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ne bih da budem nekulturan ali - Jel ziv Kinik ?  Vidim da jedan forumas insinuira da nije,caskao sam sa njim jos pre oko jednu deceniju I ostao mi je u secanju,vidim da ovde vise ne dolazi,pa jel bi mogao neko da to potvrdi/opovrgne ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/19/2020 at 3:48 PM, OtherSide said:

Ne bih da budem nekulturan ali - Jel ziv Kinik ?  Vidim da jedan forumas insinuira da nije,caskao sam sa njim jos pre oko jednu deceniju I ostao mi je u secanju,vidim da ovde vise ne dolazi,pa jel bi mogao neko da to potvrdi/opovrgne ?

 

nikad ne bih pomislila da neko nije ziv ako ovde vise ne dolazi ...

 

kad neko kao kinik i jos neki nickovi ne dolaze,

 

tada se pitas da li je forum ziv a ne ovi koji ne dolaze :wink2:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Mama_mia said:

 

nikad ne bih pomislila da neko nije ziv ako ovde vise ne dolazi ...

 

kad neko kao kinik i jos neki nickovi ne dolaze,

 

tada se pitas da li je forum ziv a ne ovi koji ne dolaze :wink2:

 

 

Nedostaju mi Roterdamac i Honey Badger.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kronostime said:

Nedostaju mi Roterdamac i Honey Badger.

 

Quote

 

Rotterdamac 'iz zemlje tulipana") se samobanovao na starom FB92, ne ulazim u razloge. HB je otišao zbog toga što je uvrijedio Veleštovanu Moderaciju. S legendom Kinikom nemam kontakt još od listopada/oktobra prošle godine, jer sam od 10 mjeseca pa do iza Nove godine konstantno provodio vrijeme u bolnici. Volio bih da je živ i u zdravlju, vrag po pisanju na forumu.

Schrodinger ima svoje razloge koje poštujem, stručne, filozofske i moralne.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...