Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

On 6/13/2019 at 5:54 AM, Denis Jasharevic said:

 

Nece on doci. On je rekao da ce unca zlata biti 5000 dolara, danas je 1300.

 

Day Trader? Taj veze ni o čemu nije imao. Kao neko iz "boiler room", kao neki kriminalac. Još na B92 sam ga napušio, ismejao, nije odgovorio bar dok sam pratio.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

...aha! odlicna stvar je to sto imamo jednan nick manje da se pitamo dje je i sto radi...naime,

 

Kinik is back.

 

(jeste da konstatacija zvuci creepy, ali ipak super) :classic_smile:

Kinik doprinosi kvalitetu diskusije! Jeste da se ne slazem uvek sa njegovim misljenjem ali ima se sta nauciti od njega! On i yoyogi su najveci "znalci" - ljudi koji najvise znaju na ovom forumu!! I treci je bio Schrodi - u pogledu nauke, ali je verovatno prezauzet. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 hours ago, A sad said:

 

Nije, ovo je vec bog zna koji put da se to pise. 

Jel moze neko da potvdri? Ovo je vec par puta da sam cula spekulaciju da Vesna nije medju nama. Stoji da su neki forumasi od pre 10 godina, jednostavno umrli, ali nemojte da sahranjujemo zive ljude.

 

Proverite i javite.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

a di nam je Laki?

i zašto se ja brinem oko Lakija, ako Laki ima svog kuma u Londonu?

 

https://forum.b92.net/topic/12258-regionalna-kavica-za-ljude-dobre-volje/page-1190#entry5714448

 

...  

 

uostalom, di nam je Chilli? ako je u vikendici, ili na treningu, ili na nekoj brdskoj turi gdje odvali po 300km dnevno na onom ružnom zelenom biciklu, u redu, ne treba ga dirati. ali ako nije, dovucite ga ovamo. tj. ne baš ovamo vamo, već onamo namo, na interreg kavicu, da čitamo njegove najnovije putopise. forumašu koji pronađe Chillija, i dovuče ga na board, slijedi bogata nagrada.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/9/2019 at 11:38 AM, Angelia said:

Jel moze neko da potvdri? Ovo je vec par puta da sam cula spekulaciju da Vesna nije medju nama. Stoji da su neki forumasi od pre 10 godina, jednostavno umrli, ali nemojte da sahranjujemo zive ljude.

 

Proverite i javite.

A gde se i u kojoj ustanovi moze pitati o stanju anonimnih moderatora i clanova? Neko drzi evidenciju o njima?

Link to comment
Share on other sites

@Yoyogi ja odavde, sa našeg foruma i onog ex b92 poznajem lično dve osobe. Od te jedne osobe sam saznala da je forumaš sa ex B92 koga mnogi nisu voleli, preminuo...a znala sam i da je bio bolestan....

 

I razumem tvoje pitanje..tj konstataciju.

 

I kad već pričamo o forumašima, drugačija je slika kad nekoga upoznaš uživo, a drugačije je ovo pisanje.

 

Znam da ovo mesto nije za prigovore, primedbe i sl. ali meni pomalo počinje da smeta ono pisanje na pdf-u Politika..Mogu o tome duže na temi predviđenoj za to.    

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Angelia said:

Ima ljudi na forumu koji se licno znaju.

Eh, bas jaca stvar. Kao sto vidis, od toga nema nista, niti bi trebalo da bude. Da danasnji anonimni Mod ili Admin proglasi nekoga zivim ili mrtvim, mislim da polazes velike nade u nista i sto nije uloga nikoga angazovanog na ovom Forumu.

Cudi me da niko od Uprave nije to vec rekao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...