Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

Stari forum, sa izuzetkom sportskog dijela, gdje se sve odvijalo po fair play-u i ja im tu skidam kapu, je bio mjesto nekaznjenog proganjanja, stalkovanja, vrijedjanja po svakom osnovu, pogotovu tzv "ijekavicarskom", gdje su neki mogli svasta, a "ijekavicarima" su brisani postovi, dijeljeni banovi dok svi redom prakticno nisu trajno elimisani.

Mene licno je trajno banovala Vesna, prekticno bez ikakvog razloga, koliko se sjecam bili su neki kazneni poeni, gdje sam ja imao mozda 2-3, naravno u raspravama sa privilegovanim, do te mjere da su mogli nekaznjeno da uvlace i moju majku, pa da mi kazu mama ti je glupa, cisto jedna neljudskog prije svega i to od strane odraslih ljudi certrdesetogodisnjaka, pedesetogodisnjaka...

Mene bi bilo stid da sam tamo bio moderator  koji je stvorio takvo jedno okruzenje pa da se pojavim pred ljudima, bez izvinjenja, pokajanja,  

Poslije jedne takve pomijare, kako bi rekao "zvezda" Kinik, neki forumasi ne mogu da shvate da su sada na jednom normalnom forumu, gdje se forsira normalna komunikacija, a kaznjavanje je ni po babu ni po stricevima, umjesto proslog sistema kadija te tuzi, kadija te sudi, tako da me ne cude ovakve reakcije da je forum previse "bosanski", sto se upravo slaze sa nekadasnjim proganjanjem ijekavicara.

@Barracuda ja te molim da nastavis sa radom i ako je potrebno radije da mene trajno banujes, nego da popustis pred ovakvim agresivnim pritiscima!

Stvorili ste jedno normalno mjesto i sve funkcionise i dalje odlicno, nema nikakvog razloga da odstupis zbog likova koj zele da miniraju ovo mjesto.

Edited by Amigo
typos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Amigo said:

Stari forum, sa izuzetkom sportskog dijela, gdje se sve odvijalo po fair play-u i ja im tu skidam kapu, je bio mjesto nekaznjenog proganjanja, stalkovanja, vrijedjanja po svakom osnovu, pogotovu tzv "ijekavicarskom", gdje su neki mogli svasta, a "ijekavicarima" su brisani postovi, dijeljeni banovi dok svi redom prakticno nisu trajno elimisani.

Mene licno je trajno banovala Vesna, prekticno bez ikakvog razloga, koliko se sjecam bili su neki kazneni poeni, gdje sam ja imao mozda 2-3, naravno u raspravama sa privilegovanim, do te mjere da su mogli nekaznjeno da uvlace i moju majku, pa da mi kazu mama ti je glupa, cisto jedna neljudskog prije svega i to od strane odraslih ljudi certrdesetogodisnjaka, pedesetogodisnjaka...

Mene bi bilo stid da sam tamo bio moderator  koji je stvorio takvo jedno okruzenje pa da se pojavim pred ljudima, bez izvinjenja, pokajanja,  

Poslije jedne takve pomijare, kako bi rekao "zvezda" Kinik, neki forumasi ne mogu da shvate da su sada na jednom normalnom forumu, gdje se forsira normalna komunikacija, a kaznjavanje je ni po babu ni po stricevima, umjesto proslog sistema kadija te tuzi, kadija te sudi, tako da me ne cude ovakve reakcije da je forum previse "bosanski", sto se upravo slaze sa nekadasnjim proganjanjem ijekavicara.

@Barracuda ja te molim da nastavis sa radom i ako je potrebno radije da mene trajno banujes, nego da popustis pred ovakvim agresivnim pritiscima!

Stvorili ste jedno normalno mjesto i sve funkcionise i dalje odlicno, nema nikakvog razloga da odstupis zbog likova koj zele da miniraju ovo mjesto.

Nece biti da si banovan zbog poena, ali nije ni bitno. Upravo je @Barracudapokusavao sve sosone da smiri i da pokusa da umesto proslosti gledamo na buducnost. Za pocetak bi mogao da prestanes da lazes i patetises, posto to sto si napisao za ijekavicu i ekavicu nije tacno, sta vise, je samo tvoja nevolja da promenis pristup i pisanju i pokusad da pocnes da se ponasas civilizovano.

Ne treba da mi odgovaras na ovaj post, niti da sirimo diskusiju, posto si ti sve rekao sa svojim neistinitim postom.

Razmisli, ruka ti je pruzena, ali moras da se uozbiljis.

Edited by mrd
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mrd said:

pokusad da pocnes da se ponasas civilizovano.

 

Prvo pogledaj sebe, pa drugima reci da su necivilizovani. Ti si se ocigledno prepoznao u mom predjahnjem postu.

Nema potrebe da mi odgovaras, da me kvotujes, ovde, a ni na drugim mjestima, cemu to proganjanje?

Alejkum selam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mrd said:

Nece biti da si banovan zbog poena, ali nije ni bitno. Upravo je @Barracudapokusavao sve sosone da smiri i da pokusa da umesto proslosti gledamo na buducnost.

"sosoni" je pogrdni naziv za prekodrinske Srbe. Samo odsijava sta ceo post kaze i znaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Yoyogi said:

"sosoni" je pogrdni naziv za prekodrinske Srbe. Samo odsijava sta ceo post kaze i znaci.

Nisam mislio da bilo koga pogrdno nazivam, ako obratis paznju na tekst primetices da pisem u prvom licu, daklem i sebe sam svrstao u te "prekodrinske Srbe". Boze sta ti sve nece pasti na pamet.

Da ponovim, dozovite se pameti i pisimo s'postovanjem prema drugima!

 

1 hour ago, mrd said:

Upravo je @Barracudapokusavao sve sosone da smiri i da pokusa da umesto proslosti gledamo na buducnost.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mrd said:

Nisam mislio da bilo koga pogrdno nazivam, ako obratis paznju na tekst primetices da pisem u prvom licu, daklem i sebe sam svrstao u te "prekodrinske Srbe".

Pogresno citanje te recenice sa moje strane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mrd said:

Nisam mislio da bilo koga pogrdno nazivam, ako obratis paznju na tekst primetices da pisem u prvom licu, daklem i sebe sam svrstao u te "prekodrinske Srbe". Boze sta ti sve nece pasti na pamet.

Da ponovim, dozovite se pameti i pisimo s'postovanjem prema drugima!

 

 

Ti si "prekobarski Srbin" tj. Srbin preko bare.:s_d:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Barracuda said:

 

Barakuda nema gazdu i počastvovan je da je bio deo ekipe koja je podigla novi forum. :classic_dry:

 

Ti ovde ne bi ni pisao da nije bilo mene.

 

Napisao sam ti na PM a sad ću i javno - dajem neopozivu ostavku na mesto moderatora.

 

 

 

 

 

Stvarno si i lud i glup ako padaš na fore jednog nečega čija je svrha forumskog postojanja da vrijeđa i provocira druge učesnike.  Opusti se, vratiće se, nažalost, i sasvim sigurno prije nego kasnije, zlo se ne pobjeđuje tako lako.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Barracuda said:

 

Barakuda nema gazdu i počastvovan je da je bio deo ekipe koja je podigla novi forum. :classic_dry:

 

Ti ovde ne bi ni pisao da nije bilo mene.

 

Napisao sam ti na PM a sad ću i javno - dajem neopozivu ostavku na mesto moderatora.

 

A sto ti ikome pises PM na banovanju ili uopste, osim ako nisi ortak sa njima?

Banovanje  ne treba da ima obrazlozenje vece nego linija - dve iz pravilnika. 

Koji ti je qrac, teraj pravila pa neka se ostali pushe u dimu ako im se ne svidja.

 

Ispadas kao policajac koji je dao ostavku na sluzbu jer je kaznio komsiju koji je prosao kroz crveno pa mu zao.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Donko Darkovski said:

...Sarmu probo nisi . . .

 

meni to "malo previse bosansko" uopce nije smijesno. generalno, sva ta shovenska dislokacija zla na prekodrinsko-prekosavske prostore nije mi nikada bila smijesna (pa ni u obliku viceva). nota bene, najpopularniji negativac na FB92 bio je (i ostao, kao sto vidimo i na ovom topicu) Mile Curcic. rodom i zivotom iz Dalja, Hrvatska.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
15 minutes ago, Darth Bane said:

Ma sta vi mislili o tome ovaj forum je puno siromasniji bez Kinika i jos nekih likova. Osim kuknjave sprocut aktuelne vlasti u Srbiji i Aleksandra Vucica, gotovo da se nema sta suvislo procitati ovde. 

Cuj, ostali su strucnjaci koji argumentovano haustorski kritkuju, a ni sami ne znaju o cemu pisu. :smiley2: ,. 

Pogledaj USofA topic. PFF

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darth Bane said:

Ma sta vi mislili o tome ovaj forum je puno siromasniji bez Kinika i jos nekih likova. Osim kuknjave sprocut aktuelne vlasti u Srbiji i Aleksandra Vucica, gotovo da se nema sta suvislo procitati ovde. 

 

Srbiju naviklu na Farmu, Zadrugu, zadriglu u reality (ne)kulturu, opkoljenu tabloidima gdje se popularise vrsnjacko nasilje, starlete, zestoki momci i kontroverzni biznismeni, u sustini najgori sljam koji dobiva toliku paznju da postaju idoli klincima, odusevljavaju ljudi koji nemaju skrupula, dosadno im je slusati ili citati neku normalnu raspravu, zele uzbudjenje mentalnog nasilja, provokacije, podmetanje, ucitavanje, generalizaciju cijelih naroda, oblasti, podrugljivo etiketiranje i slicne stvari sto "obogacuju" sadrzaj jednog foruma.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mrd said:

Cuj, ostali su strucnjaci koji argumentovano haustorski kritkuju, a ni sami ne znaju o cemu pisu. :smiley2: ,. 

Pogledaj USofA topic. PFF

 

ne gledam ga. kad me zanima politika u USofA, i neka diskusija na tu temu, odem na jedan od brojnih americkih diskusionih foruma. zasto bi itko danas, u 21. stoljecu, dakle u doba globalizacije, satelita i interneta, o dogadjajima u Americi saznavao, ili diskutirao na nekom, primjera radi, bugarskom forumu? ili slovenskom? ili madjarskom? ili litvanskom? ili bjeloruskom? ili mongolskom? ili kambodzanskom? ili, sta znam, namibijskom?

 

po kojoj logici? pa eventualno u slucaju da me zanima bugarsko, ili slovensko, ili madjarsko, ili litvansko, ili bjelorusko, ili mongolsko, ili kambodzansko, ili namibijsko misljenje o USofA. ali ne zanima me.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vjekoslav said:

 

ne gledam ga. kad me zanima politika u USofA, i neka diskusija na tu temu, odem na jedan od brojnih americkih diskusionih foruma. zasto bi itko danas, u 21. stoljecu, dakle u doba globalizacije, satelita i interneta, o dogadjajima u Americi saznavao, ili diskutirao na nekom, primjera radi, bugarskom forumu? ili slovenskom? ili madjarskom? ili litvanskom? ili bjeloruskom? ili mongolskom? ili kambodzanskom? ili, sta znam, namibijskom?

 

po kojoj logici? pa eventualno u slucaju da me zanima bugarsko, ili slovensko, ili madjarsko, ili litvansko, ili bjelorusko, ili mongolsko, ili kambodzansko, ili namibijsko misljenje o USofA. ali ne zanima me.

 

Da znas da si u pravu. Ja sam pogresio misleci da je tema interesantna, a u sustini je treba obrisati, kao i masa nebitnih tema. Zasto bi neko pisao o basti na jednom regionalnom 4orumu, sigurno postoje farmeski forumi koji o tome mnogo kvalitetnije informisu. Zamisli onda teme o automobilima, koje su na regionalnom 4umu, pa vicovi. Bolje ih je obrisati i na taj nacin poboljsati kvalitet 4uma.

Oprosti mi na gresci.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mrd said:

Da znas da si u pravu. Ja sam pogresio misleci da je tema interesantna, a u sustini je treba obrisati, kao i masa nebitnih tema. Zasto bi neko pisao o basti na jednom regionalnom 4orumu, sigurno postoje farmeski forumi koji o tome mnogo kvalitetnije informisu. Zamisli onda teme o automobilima, koje su na regionalnom 4umu, pa vicovi. Bolje ih je obrisati i na taj nacin poboljsati kvalitet 4uma.

Oprosti mi na gresci.

 

Kad odgajis nesto od neuglednog semena do biljke koja postigne svoj pun potencijal - onda pisi o ukidanju bastovanstva. :capone:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...