Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Rispekt za temu, ne samo zbog transparentnog podsećanja na uspehe iza nas i simpa multimedijalnog predstavljanja rostera već prvenstveno zbog emotivnog i iskrenog uvoda i bitnog akcenta na naš nekad sebičan a često i bahat stav ka igri i rezultatima tima, znajući da na kraju...naša naklonost, ljubav i strast nema alternativni klub. 

 

'' I da mi ponude...milone, bilione...'' :capone_2:

Edited by Wingwalker
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

@radonja 

Euroleague TV je super. Mislim da sam placao full paket 38USD. Ima i EL i EC. Samo da je vremena da se gleda. Uplacujem po navici vec 3-4 godine (valjda su tada startovali), a ne stignem da gledam skoro nikada, ni direktno (zbog vremenske razlike), ni odlozeno jer sam previse zauzet. 
Zato mi forum dodje kao izvor informacija. 

Srecna 2022/23 sezona svima!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"....mladici borovi" je jedna tarabicevsko-prorocka pesma koja govori o vremenu kada cemo imati 5x centara u sastavu. jos je @kum žoržo pisao letos da ce doci zuti ljudi, tacnije miroslav. 

 

mi imamo svoga strica,

ime mu je ra-du-ljica.

 

@Šarac, hvala za dobar uvod, ima cak i cirilice.

 

intro-post na cjirilica,

lajkuje ga ra-du-ljica.

  • Like 4
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na jako lepom uvodu u sezonu. Po mom je ukusu, pa mi je posebno draga. Jedna od lepsih koje sam imao prilike ovde da procitam.
Uz zelju da nam i sezona bude ovakva, puna pozitivnog stava i lepih emocija.
Srecno😉
 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala puno Sarac na izdvojem vremenu, dirnuo me je uvod, posebno jer ja za Tempo 90tih nikada nisam imala novca.

 

Tetka mi je radila Politici, pa kad odem kod nje na letnji raspust, donosila mi je Sport i Tempo da citam i vracala posle nazad ❤️

 

A ona izdanja koja se ne prodaju, njih mi je skupljala tokom godine, do duse kad se seti 😁

 

Kakva god sezona da bude, ako se momci budu borili, za mene ce biti uspesna.

 

Sretno nam bilo!

  • Like 11
  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

Hvala @Šarac na izdvojenom vremenu i odlicnom uvodu koji je bio zanimljiv za procitati, jer pripadam mladjem dijelu foruma i nikada nisam iskusio kao je bilo u to vrijeme navijati za Crvenu zvezdu i kakve su sve prilike bile.

 

Sto se tice vecerasnje utakmice, osim pobjede i dobre igre, meni je najvaznije da tribine budu sto vise popunjene i da se pruzi podrska ekipi a pogotovo Vladi Jovanovicu. Vec su krenule sumnje i svakakve price u vezi njega, naslovi u medijima, pritisci sa svih strana i mi smo jedini koji mu mozemo pruziti podrsku jer mu sigurno nije lako samom da se izbori protiv svih.

 

Zato, vidimo se veceras u hali i nek nam je svima srecan pocetak nove sezone 🔴🔴🔴

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Abizolirni said:

Adams dao izjavu kako Srbi igraju kosarku na drugaciji nacin i da je dosao da uci. Pa sunce ti j... moze li nas makar jedan ucenik promasiti i produziti dalje u skolu a ne zaustviti se kod nas usput. 

 

dečko samo hoće da kaže, makar prema tvojoj interpretaciji, da je skroman u nastupu i da ne misli da je neko veliko mudo zato što je mvp australijske lige.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

dečko samo hoće da kaže, makar prema tvojoj interpretaciji, da je skroman u nastupu i da ne misli da je neko veliko mudo zato što je mvp australijske lige.

Imam utisak da je stegnut i ima previše respekta. Nadam se da kouč Vlada Delija ima taj kapacitet da pusti momka sa lanca i da mu slobodu i samopouzdanje jer on nije Luka Pavićević, Ljuba Vidačić i neće ni biti.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:

Imam utisak da je stegnut i ima previše respekta. Nadam se da kouč Vlada Delija ima taj kapacitet da pusti momka sa lanca i da mu slobodu i samopouzdanje jer on nije Luka Pavićević, Ljuba Vidačić i neće ni biti.

 

slažem se ali opet, svi dobro znamo kakva alergija na ovim prostorima izbiva kada je lik slobodniji u interpretaciji košarke,pogotovo ako mu ne ide trenutno.

mislim da je okej od njega da radi stvari koje mu izgledaju kao sigurica, pa kada uđe u ritam i flow, i mozak će da mu se opusti.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto changed the title to KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/2023
  • Don Dusko changed the title to KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..
  • Don Dusko locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...