Jump to content

Vreme sporta i razonode (svašta & ništa)


Drug Crni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nisam znao gdje ovo smjestiti, ali mislim da će svaki istinski ljubitelj fudbalske igre uživati u ovim crtaćima, u kojima ćete prepoznati mnoge u trenutku nastajanja istih aktuelne crtice koje su obilježile vrh evropskog fudbala.

Dame i gospodo: The Champions

 

Vjerujem da je određeni broj kolega forumaša već otkrio ovaj nesumnjivo izuzetno zabavan vid kako da se provodi vreme sporta i razonode.

Eh, kad se sjetim tih vremena stare nam države i radio prenosa fudbalskih utakmica (emisije nedeljom po kojoj je ova tema dobila ime), Jordana Ivanovića, Ive Tomića (Zvezdina crna orhideja Savićević Deja, Dinamovo med i mlijeko Zajec Zeko itd), Ede Pecija i ostalih komentatora da sad ne nabrajam, sigurno je to na ovoj temi već pominjano.

Link to comment
Share on other sites

Čuvar mreže Vikinga ove sezone branio je na 11 utakmica i na njima primio isto toliko golova, ali je mrežu sačuvao na pet susreta. Slučajnost ili ne, ali na mečevima kod kuće, na kojima je mogao da pomera stative kako hoće - savladan je samo dvaput.

 

 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pali su i pozivi pojedinih ugostitelja iz Zenice crnogorskim navijacima da ih posete prilikom revansa.
Naravno,na cast domacina.

Stvarno za pohvalu.
Sto samo govori, koliko smo ustvari ogrezli u mrznju, zahvaljujuci trovackom nacionalistickom narativu na ovim prostorima u poslednjih 35 godina. Jer,sve ovo je zapravo normalna stvar,a mi je komentarisemo kao incident.

Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2022 at 2:16 PM, Barkley#34 said:

 

Sto bi rekao moj komsija posle Barsa Zvezda na Kamp nou iz poslednjeg reda tribina:

 

Od nasih igraca prepoznao sam samo Zivkovica zbog plave kose. Da se ja pitam u revansu bih Barsine navijace stavio na JNA pa nek gledaju utakmicu na Marakani 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nisam siguran da to važi za slobodan udarac, ali bilo koji drugi prekid da.  Gol aut, aut, indirekt...sve je korner za protivničku ekipu, ako vrati u sopstvenu mrežu. Ovo za slobodan udarac prvi put čujem. 

 

edit: jeste, važi i za slobodnjak. proverih

Edited by P-51D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...