Jump to content

Vreme sporta i razonode (svašta & ništa)


Drug Crni

Recommended Posts

Ako se ovde neko popodne smuca po gradu, da li ima ljudi kod Moskve koji menjaju slicice, radnim danim ili subotom? Devojka prodje ponekad radnim danom, ali u rano popodne, kaze nema nikoga, cak ni onih sto profesionalno skupljaju/(pre)prodaju...

Link to comment
Share on other sites

Jok, meni je bas draz u tezini skupljanja 😃 nego sam se zabrinuo da ce biti nemoguce, ranije je bilo ljudi i radnim danima, obradovao me Barkley. Jos ove godine se Panini otvorio za srebrne, pa mozda i nece morati da se narucuje, vec skupiti sve kroz menjanje.

 

Al hvala na ponudi 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nlavrnja said:

Ako se ovde neko popodne smuca po gradu, da li ima ljudi kod Moskve koji menjaju slicice, radnim danim ili subotom? Devojka prodje ponekad radnim danom, ali u rano popodne, kaze nema nikoga, cak ni onih sto profesionalno skupljaju/(pre)prodaju...

 

Sta ti treba? Da pitam juniora ( ako jos uvek nije ljut 😆 ) ...   ako su Pokémoni,  mozes i mene da pitas :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Kakvi magovi igre iz 90-ih  Prosinecki sa mozda najlepsim golom na prvenstvu, Zidan u totalnom prajmu, na terenu nezaustavljivi Ronaldo (koga su ipak novinari uspeli da zaustave) Hernandez iz Meksika, Tore Andre Flo 

i vazda simpaticni Cileanci sa Salasom. Naravno i hit prvenstva NIgerija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2021 at 3:33 PM, Tamburinjo said:

Kakvi magovi igre iz 90-ih  Prosinecki sa mozda najlepsim golom na prvenstvu, Zidan u totalnom prajmu, na terenu nezaustavljivi Ronaldo (koga su ipak novinari uspeli da zaustave) Hernandez iz Meksika, Tore Andre Flo 

i vazda simpaticni Cileanci sa Salasom. Naravno i hit prvenstva NIgerija. 

Na koji misliš, protiv Jamajke ili Nizozemske? 

A Nigerija je više bila hit 1994. Ovdje su postojala očekivanja da odu korak dalje, a oni su baš gadno nastradali od Danaca. 

Btw, meni su najbolji golovi Bergkamp protiv Argentine u QF i Owen protiv Argentine u 1/8.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Na koji misliš, protiv Jamajke ili Nizozemske? 

A Nigerija je više bila hit 1994. Ovdje su postojala očekivanja da odu korak dalje, a oni su baš gadno nastradali od Danaca. 

Btw, meni su najbolji golovi Bergkamp protiv Argentine u QF i Owen protiv Argentine u 1/8.

 

I meni su to vjr najbolji golovi. Valjda ću sad uhvatit vremena pa sve lijepo pogledat :D :)

 

Ta tekma Arg-Eng je bila luda skroz, možda i najbolja na prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

 

 

Ta tekma Arg-Eng je bila luda skroz, možda i najbolja na prvenstvu.

 

Ubedljivo najbolja, cini mi se.

 

Meni je ovo najbolje prvenstvo koje sam gledao. Sledece (2002) mi je bilo ekstremno dosadno, Turci malo povadili stvar.

 

Najbolje poluvreme na SP koje sam gledao - Brazil i Holandija 94-e. Posle smora i 0-0, 5 golova u drugom, Branko sa 150 metara za 3-2 i pobedu Brazila.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, pantelia said:

 

Ubedljivo najbolja, cini mi se.

 

Meni je ovo najbolje prvenstvo koje sam gledao. Sledece (2002) mi je bilo ekstremno dosadno, Turci malo povadili stvar.

 

Najbolje poluvreme na SP koje sam gledao - Brazil i Holandija 94-e. Posle smora i 0-0, 5 golova u drugom, Branko sa 150 metara za 3-2 i pobedu Brazila.

 

 

2002. je bila užas. Super jaki Brazil je jedina stvar koja je valjala tamo. Sudačke krađe i guranje Koreje, Turci 3. bez da su ikog pobjedili (nisu oni krivi, igraš s onima koji su ti na putu, ali opet), 2 jake utakmice koje su imali su izgubili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Bugl Khan said:

2002. je bila užas. Super jaki Brazil je jedina stvar koja je valjala tamo. Sudačke krađe i guranje Koreje, Turci 3. bez da su ikog pobjedili (nisu oni krivi, igraš s onima koji su ti na putu, ali opet), 2 jake utakmice koje su imali su izgubili.

 

+ mucena Kina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

 

+ mucena Kina

Naravno u grupi s Turskom. Izgubili sve 3 utakmice bez da su dali gol. Skoro pretekli Grke iz 1994. Turci pobjedili samo raspale Kineze i prošli dalje na gol razliku jer ih Brazil nije natamburao jako kao Kostariku. A u drugim skupinama npr. Englezi s "Golden Generation" ekipom, Argentinci brutalno jaki s Bielsom na klupi, Švedi i Nigerijci, ili npr. Danci, Francuzi kao prvaci, Senegal i Urugvaj. 

Moja lista od najboljeg prema najgorem, s nekim detaljima koji su mi ostali urezani u pamćenju:

1998. (fenomenalne momčadi na cijelom prvenstvu, najbolje ekipe u završnici, prvi nastup Hrvatske i odmah za povijest)

2018. (no explanation needed)

1994. (Odličan nogomet, Nigerija, Rumunjska, Švedska i Bugarska osvježenje, par legendarnih utakmica, npr. Brazil-Nizozemska, povratak Maradone koji je na kraju ispao tužan, Romario i Bebeto jedan od najboljih tandema u povijesti SP, Brazil koji su novinari u Brazilu razapinjali zbog "europskog stila")

1990. (Roger Milla ples, Higuita black out protiv Kameruna, Caniggia protiv Brazila, Gascoigne i suze protiv Njemačke, pljuvanje Rijkaarda i Voellera, Piksijeva dominacija protiv Španjolske, provlačenje Argentine do finala, prvo prvenstvo koje sam gledao tj. koje pamtim)

2006. (naznaka dolaska Španjolaca koji su već tu igrali najbolji nogomet, Villa koji mi je donio para i para na kladi na zabija prvi gol, Zidaneov labuđi pjev i mrlja za sva vremena, Brazil koji je djelovao nezadrživ ali to nije bio)

2014. (Hrvatska i Bosna pokradene u skupini, Hrvatska pregažena od Meksika, raspad Brazila nakon ozljede Neymara, Jamesova golčina i skakavac na ramenu, Navas i Ochoa skidali svašta, Van Gaal Nizozemce dovukao do medalje)

2010. (vuvuzele uništile gledanje prvenstva, djelomično ga spasili Urugvaj i Nizozemska, Španjolska izdominirala više igrom nego rezultatima)

2002. (Brazil rutinirao nikad gore Nijemce u finalu, spomenute krađe rezultirale lošim momčadima u završnici)

 

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1998 bilo daleko najviše velikih fudbalera, možda je to samo lepo sećanje na sve te ljude, subjektivni osećaj ili šta već ali tu da ubaciš Kristijana i Mesija i imaš manje više sve najbolje igrače u zadnjih 30 godina na jednom mestu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...