Jump to content

Plejof


Recommended Posts

53 minutes ago, Beonegro said:

Što se Ntorseya tiče, prosječan Srbin koji ljetuje u Grčkoj je u životu sigurno proveo više vremena u toj zemlji od njega.

 

Razumem sta hoces da kazes iako ti je poredjenje nerealno 🙂 

 

Naravno da je proveo vise vremena u Grckoj u odnosu na turistu, jer jos od 2014. godine uzima ucesca u reprezentativnim obavezama (barem 2-3 nedelje priprema u zemlji) a odigrao je i celu proslu sezonu za Olimpijakos. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Beonegro said:

Moje mišljenje je bar donekle potkrepljeno statistikom.

 

Šta bi ti rekao, koje prvenstvo je bilo kvalitetnije od ovog?

 

 

Da ne idemo predaleko (kasno je a i umoran sam), recimo 2015. godina, ekipe koje su igrale završnicu po meni znatno kvalitetnije od ovih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sector said:

 

Da ne idemo predaleko (kasno je a i umoran sam), recimo 2015. godina, ekipe koje su igrale završnicu po meni znatno kvalitetnije od ovih.

Završnica nije isto što i prvenstvo, obaška što je završnica bila spektakularna samo na papiru, a u stvarnosti je bilo jedno neizvjesno polufinale (Španija - Francuska), jedno oči krvare polufinale (Srbija - Litvanija), blowout u finalu, blowout u utakmici za treće mjesto.

Predlog odbijen.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2022 at 11:45 AM, uini said:

samo da se povuce scariolo ( :

 

meni i dalje ne ide u glavu kako njegova ekipa izgleda tako uvezbano u odbrani a igraju i kompleksniju i raznovrsniju od ostalih 

 

jedino ako su u tajnosti vezbali tri metra dana.

Pa verovatno stalno u petorci ima jednog koji raspoređuje ostale igrače u odbrani. Videlo se da nam je takav igrač falio protiv Italije, jer pojedini nisu znali ni gde treba da stoje, a nemaju onog ko će da podvikne i usmeri ih. Nešto poput Štimca kod nas nekada. Lepo je primetio Rebrača da su nas Španci iskopirali.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa verovatno stalno u petorci ima jednog koji raspoređuje ostale igrače u odbrani. Videlo se da nam je takav igrač falio protiv Italije, jer pojedini nisu znali ni gde treba da stoje, a nemaju onog ko će da podvikne i usmeri ih. Nešto poput Štimca kod nas nekada. Lepo je primetio Rebrača da su nas Španci iskopirali.

 

hahahah rebraca je faraon, nisam ga slusao

evo edin kod mairosua kaze da su spance cepali po tekmi 4x razlicite vrste odbrane

 

beo rece da je lakse zato sto sve kategorije spanaca pocivaju na istim principima igre i to razumem ali opet, mi za metar dana znamo samo coveka da igramo kao ljudi koji se prvi put vide na basketu, spanci ukljuce odbranu u toku tekme koja im treba

 

cujem i da je skariolo profesor knjizevnosti, daklem i po tom pitanju je skariolo > dule. #stanamrade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

cujem i da je skariolo profesor knjizevnosti, daklem i po tom pitanju je skariolo > dule. #stanamrade.

Upisujemo Alimpijevića na primijenjenu umjetnost i ETF, a Vladimira Jovanovića na višu strukovnu školu lepih umetnosti i PMF, pa da vidiš kad odbrane krenu same da se slažu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...