Jump to content

NFL Fantasy 2022 - A liga


djole

Recommended Posts

Da napravimo novu temu, preglednije je, a i kako bih tagovao sve još jednom da bi se što pre dogovorili oko termina drafta.

 

  1. Belgrade Big Ballers - @Manu
  2. Midsomer Ravens - @San Epifanio
  3. Gotham City Rogues - @Sharp
  4. Astroworld - @djole
  5. larry - @larry
  6. Runaway Nuns - @Kolbas
  7. ye - @gggggggg
  8. Underdogs - @L' Imperatore
  9. Vandelay Industries - @Elias
  10. Immanuel Kant - @Immanuel Kant
  11. @Ikac
  12. @Jurgen

 

Ikcu i Jurgenu sam poslao pozivnice. Molim sve da se izjasne oko termina drafta. 

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam, u najgorem mogućem trenutku sam ostao bez laptopa na par dana, na telefonu na tapatalku nisam mogao da nađem vox92, a preko browsera se nisam mogao ulogovati. 

 

Ako je potrebna bilo kakava pomoć oko komesarenja idalje sam tu, napraviću mejl tamo vidljivim. 

 

Što se drafta tiče, utorak-sreda bi bilo optimalno po meni, ako bude moralo ponedeljak prilagodiću se nekako.

Link to comment
Share on other sites

Priključio sam se danas, izvinite na kašnjenju.

 

Takođe da se izvinim unapred ako mi se desi ove sezone da mi neko ostane neaktivan ove sezone (što mi se do sada nije dešavalo). Postao sam ćale pre nekih mesec i po dana pa prilagođavanje i dalje traje. Probaću da nameštam lineup ranije, ali sam do sad voleo to da radim u 10 do 7 pa čemo videti kako će ispasti 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/14/2022 at 5:46 PM, Immanuel Kant said:

Pobeda za 0.1 nakon korekcija, verovatno nije prvi put od kad igramo fantasy.

bratski 😄

 

video sam i ja to ponedeljak jutro da si dobio za 0.1... međutim ulazim sad da vidim šta je bilo noćas kad vidim da si ipak izgubio za 0.4 😄 neko od mojih je vrv dobio ili pola tackle-a ili mu je unapređen u ceo... nisam siguran gde na mobilnom mogu da se vide korekcije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2022 at 8:53 AM, djole said:

bratski 😄

 

video sam i ja to ponedeljak jutro da si dobio za 0.1... međutim ulazim sad da vidim šta je bilo noćas kad vidim da si ipak izgubio za 0.4 😄 neko od mojih je vrv dobio ili pola tackle-a ili mu je unapređen u ceo... nisam siguran gde na mobilnom mogu da se vide korekcije

 

hahahaha, korekcija 0.5 ass tackle DT Majamija .... vrh 😂

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, L' Imperatore said:

0-3 i sad več sigurna borba za opstanak u prvoj ligi.

 

Za razliku od prošla dva kola, mi se ovde otvarala mogučnost za pobedu, uzmajuči u obzir protivnikovih 111 poena, ali je moj tim podbacio.

 

Čestitke Sharpu na zasluženoj pobedi

 

Hvala ti, treba priznati i da nisi imao sreće s ozljedama startnih trkača. Sretno dalje u sezoni, po meni uopće nemaš loš tim. Moji zasad ne izgledaju bajno, čekam da se Brady pomiri s Gisele i konačno krene igrati kako spada, ovo dosad je bilo baš slabo. :twak:

Edited by Sharp
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...