Jump to content

Sportske aktivnosti i fitness


BattleBender

Recommended Posts

I ja sam imao propali pokusaj, nisam uspio ni 5km. Lijevi kuk i desno koljeno, jos malo pa cu biti ka strina Livoguza iz stare serije Prosjaci i sinovi, sa Sovagovicem i Serbedzijom u glavnim ulogama. Odlicna serija, mozda ne bi bilo lose ponovo odgledati, sad ima vremena. 

Edited by Honey Badger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar si. Ja danas nisam ni mrdnuo. Jednom sam samo izasao na bastu da naberem trave za caj. Polako padam u depresiju i razmisljam o konopcu.

 

Nisam najozbiljniji naravno ali nisam ni narocito veseo. Upravo sam kihnuo. Nadam se da je prasina.

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da se setam, nemam motivaciju ni za kakav pa ni najlaksi moguci kardio dok je ovo situacija (a nema kosarke koja mi je standardna rekracija).Krenuo sam kod kuce plank, sklekove, propadanja i vezbe za ledja. Bolje ista nego nista, mada je dosadno naravno. Za sada samo imam strunjacu, stolicu i nekoliko tegova, mozda nadjem od nekog jos po nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Vjekoslav said:

 

 

Vijaca. :lol_2:

 

Ocekivao sam neki kuhinjski rekvizit kad ono medjutim. 

 

Imam ovu vijacu i nikako da naucim da preskacem, radi ega. U sobi nemam dovoljno prostora da se razmasem (dok moja zena nema tih problema i preskace kao profesionalni bokser), ja bih morao izaci vani i lomiti se i upetljavati, a sramota me jer sam izlozen pogledima. 

 

Nisam izasao ni trcati nekoliko dana, ne radim nikakve vjezbe, ne znam ni hocu li sutra. Motivacija 0.

Link to comment
Share on other sites

Drugovi... Samoizolacija 13. dan, ostalo još 15. Da mi je neko pricao da cu naci smisao u fitnes vežbama ispred televizora smejao bih mu se. Ovako mi ostaje milion improvizacija koje mi koliko toliko drže psihu dok se tetive i zglobovi oporavljaju za neke low rep cucnjeve i deadlifte 😊

Budite srećni sto možete da bar prošetate po ovom vremenu, pa kad prodje ovo sranje onda će i motivacija biti maksimalna. 

Screenshot_2020-03-29-08-22-02-769_com.sec.android.app.shealth.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam. Došao iz inostranstva iz zemlje koja nije žarište, otišao u dobrovoljnu samoizolaciju (zbog posla) na 14 dana, da bi sinoc na nivou države svima produžili još 14...

Da je nekog reda testirali bi me sutra i vratili na posao ali to je neka druga tema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

U stvari sada vise pravim koraka nego prije, jer upraznjavam vise setnje, stepenica manje jer nisam na poslu, 

samo weight loss je netacno, to bih ja trebao da unesem, uglavnom ne mijenja se tu nista, mada bih volio jedno 5-6 kg da idem dole

 

   Z92NNsZ.png

UULXnRn.png

Link to comment
Share on other sites

Koliko je ovo "81 floors" stepenica? Pretpostavljam puta deset...

 

Nisam nikad računao ali... stan u kojem živim u Dubrovniku je na drugom katu, dakle 12 skalina pa 'podest' pa još 12 skalina.

Na posao - s posla, u trgovinu/šetnju/na kavu - i natrag... svaki dan minimalno 4 puta gore - dolje. 

 

Cca 25(dana) x 25(skalina) x 4 = 2500 skalina mjesečno samo za izaći i vratit se iz stana. 😁 

A kad izađeš gdje se god okreneš čeka te - pa još skalina. 

 

Kako sam poslovno često u King's Landingu(5423 skalina unutar zidina) i gdje se ne može automobilom rekao bi (ugrubo) da mjesečno zakoračim na 30 000 do 40 000 skalina.

 

Ima u Dubrovniku i 'ulica' koje su kompletno strme skaline, uglavnom sporednih, recimo ulica Flore Jakšić, 150 metara duga sa 200+ skalina.

91312125_1101172603577814_25176730940599

 

 

91280380_797861777374096_901265366993338

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Bushman said:

rekao bi (ugrubo) da mjesečno zakoračim na 30 000 do 40 000 skalina.

 

to je prva liga. jos da je moguce samo ih penjati, a ne i spustati se njima, bilo bi idealno i za kondiciju i za komplet lokomotorni sustav. btw. ne znam koliko godina imas, pretpostavljam da si mladji od mene (ulazim usao sam u godine kada je vecina covjecanstva mladja od mene, i imam problem s procesuiranjem te informacije) medjutim tamo negdje do svoje 25. ja sam redovito radio i tzv. japanski trening stepenicama. to znaci iz cucnja hop na sljedecu stepenicu u cucanj, i tako do vrha. da vidis kako gore kvadricepsi, mozes biftek na njima ispeci. :classic_biggrin:

 

hocu reci, ako nisi dosad, i ako si dovoljno mlad, probaj odraditi takav trening.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2020 at 5:55 PM, Vjekoslav said:

 

to je prva liga. jos da je moguce samo ih penjati, a ne i spustati se njima, bilo bi idealno i za kondiciju i za komplet lokomotorni sustav. btw. ne znam koliko godina imas, pretpostavljam da si mladji od mene (ulazim usao sam u godine kada je vecina covjecanstva mladja od mene, i imam problem s procesuiranjem te informacije) medjutim tamo negdje do svoje 25. ja sam redovito radio i tzv. japanski trening stepenicama. to znaci iz cucnja hop na sljedecu stepenicu u cucanj, i tako do vrha. da vidis kako gore kvadricepsi, mozes biftek na njima ispeci. :classic_biggrin:

 

hocu reci, ako nisi dosad, i ako si dovoljno mlad, probaj odraditi takav trening.

Nisam davno prešao Isusove godine 😁 

 

Nisam ti ja od klasičnog treninga, večernja šetnja/lagano trčanje 5-6 km i poslijepodnevno plivanje u periodu dok je temperatura mora 18+ C° je dobitna kombinacija. 

Edited by Bushman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...