Jump to content

Grupa B (SLO, FRA, LIT, NEM, BIH, MADj)


Pobednik grupe  

41 members have voted

  1. 1. Pobednik grupe?

    • Slovenija
    • Francuska
    • Litvanija
      0
    • Nemacka
    • Bosna i Hercegovina
    • Madjarska
      0


Recommended Posts

Još je rano za bilo kakve zaključke. Svaka čast za pobedu nad SLO ali pre neki dan su Nemci razmontirali istu ovu BIH. Nema veliku marginu greške ova reprezentacija i još nije obezbeđen prolaz, danas je Roberson bio ključni čovek sa trojkaškim učinkom. Musa igra vrhunski turnir za sada, nema šta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Iskreno se nadam da ste u pravu al cisto sumnjam da bi se Spanci mogli dobiti. Ovo ostalo stvarno sve redom ekipe koje su tu negdje po kvaliteti. Cetvrtfinale i mec protiv Srbije/Grcke bi bio vec historijski uspjeh. 

Ne da bi se mogli dobiti, vi ste objektivno favoriti protiv njih. Sa igrom od danas bi ih rutinirali, plus vam koncepcijski odgovaraju - plej privatnik divljak, matora legenda stetocina, centar im je najbolji igrac al je Nurkic za njega klasa i po. Tu je jedini problem da vas othasluju Garuba, Para i ostali polovnjaci. Glavni igraci su vam bolji.

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Iskreno se nadam da ste u pravu al cisto sumnjam da bi se Spanci mogli dobiti. Ovo ostalo stvarno sve redom ekipe koje su tu negdje po kvaliteti. Cetvrtfinale i mec protiv Srbije/Grcke bi bio vec historijski uspjeh. 

Ne da bi se mogli dobiti, vi ste objektivno favoriti protiv njih. Sa igrom od danas bi ih rutinirali, plus vam koncepcijski odgovaraju - plej privatnik divljak, matora legenda stetocina, centar im je najbolji igrac al je Nurkic za njega klasa i po. Tu je jedini problem da vas othasluju Garuba, Para i ostali polovnjaci. Glavni igraci su vam bolji.

Link to comment
Share on other sites

@freethrow, gledao sam bih-fra kvale za sp [a i sinoc], robertson ima dobru prangiju, i iz driblinga i na spotupu

 

moea da mu se izadje na sut, ionako je too little za nesto drugo

 

plus sto mi iz meni samo idiotskog razloga, robertson asocira na collin robinsona, energy vampira iz what we do in the shadows, pa kad zabode tricu, izadje mi taj nrke imidz u glavi

 

tenor.gif

 

za musu se slazem, nema potrebe izlaziti, osim neke finte da se kao brines za njegov sut a zapravo samo branis ufur u reket

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

za musu se slazem, nema potrebe izlaziti,

Ima 6 od 12 u prva tri kola, možda nema reputaciju strašnog šutera, ali negova trenutna forma i samopouzdanje se moraju ritopekovati

 

EDIT: kad smo kod What We Do In The Shadows, imam novog kolegu na spratu koji je isti Guillermo de la Cruz, samo što ima bradu. Smijem se u sebi svaki put kad ga sretnem. Probaću da ga slikam na kvarno 😄

Edited by Beonegro
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Hot take za hot takeom ovde. Nit je BIH još izašla iz grupe (a vidim da slave kao da su osvojili EP), nit bi dobili Sloveniju u narednih 10 utakmica. Poklopio se očajan Lukin šuterski dan, a ni ostali nisu briljirali. BIH ima Musu i Nurka koji su klase, Robersona koji je divlji šuter midžet i gomilu tabadžija vrlo skromnog znanja. Kao što rekoh, njima je margina greške jako mala. Ako Litvanci nisu skroz mentalno potonuli nakon trećeg poraza u clutchu, mislim da će da pregaze Bosnu. Imaju previše mesa za Nurkića, a ostatak tima im je ipak neuporedivo kvalitetniji od Bosanskog. Međutim, to neće ni bitan meč za BIH ako u međuvremenu koknu Francuze koji izgledaju jako loše i bezidejno, kao klasična Furnijeova prćija a on nije baš tako dobar da nosi ekipu na krkače.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da li bi dobili Sloveniju narednih 10 utakmica bimoglo da se diskutuje ali ovo nije sbbkbb prica.

Cinjenica je da je Bosna dobila Sloveniju na EP i pokazala ostalima da Slovenija nije ni izbliza jaka kao sto se mislilo a vidimo i posle poraza da u  taboru Slovenije ne cvetaju ruze. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Međutim, to neće ni bitan meč za BIH ako u međuvremenu koknu Francuze koji izgledaju jako loše i bezidejno, kao klasična Furnijeova prćija a on nije baš tako dobar da nosi ekipu na krkače.

Potencijalno značajna razlika u odnosu na utakmicu u Sarajevu je što će Francuzi ovog puta dobiti 10-15 minuta od Mustafe Fala, koji zbog mase može bolje da se nosi sa Nurkićem od Gobera.

 

EDIT: ne bih se mnogo radovao zbog nešto lošijih igara Slovenije, čak i da uzmemo da je Luka u kanalu (što će se promijeniti čim veže 2-3 šuta) mislim da je Goran Dragić i dalje dovoljno veliki autoritet da povuče ručnu i da ga okupi ekipu oko zajedničkog cilja.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Ima 6 od 12 u prva tri kola, možda nema reputaciju strašnog šutera, ali negova trenutna forma i samopouzdanje se moraju ritopekovati

 

😄

 

nisam znao za procenat ali mi je njegova forma suta nekako herky-jerky, kao da mu je zbog toga svejedno da li dizes ruku ili pustis otvoren sut, pogotovo sto je neretko metar i kusur iza linije.

 

svakako pravi prednost na ulazu ako vec moras da biras jedno od ta dva za odbranu

 

da sam neki vladimir [aleksandar] stimac - libero, vikao bih na pocetku tekme svom saigracu, "pusti ga da sutne", pa ako izciglari prve dve, samo ulaz pazis:/

1 hour ago, freethrow said:

Da li ste normalni, da nema potrebe izlaziti na šut za tri sasvim pristojnom beku 2022ge godine?

 

normalni ili ne, to se desava prilicno cesto i 2022e godine, jer ne mozes sve i svakoga uvek da stignes a kod nekih moras da biras da li je opasniji ulaz ili sut, kao kod dzanana, npr.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Potencijalno značajna razlika u odnosu na utakmicu u Sarajevu je što će Francuzi ovog puta dobiti 10-15 minuta od Mustafe Fala, koji zbog mase može bolje da se nosi sa Nurkićem od Gobera.

 

EDIT: ne bih se mnogo radovao zbog nešto lošijih igara Slovenije, čak i da uzmemo da je Luka u kanalu (što će se promijeniti čim veže 2-3 šuta) mislim da je Goran Dragić i dalje dovoljno veliki autoritet da povuče ručnu i da ga okupi ekipu oko zajedničkog cilja.

Nije to radovanje vec je bar kod mene, neka doza realnosti. Mnogo sam vise ocekivao od Slovenije i Luke a za sada nista. Jos ovo orozivanje Bosanaca pa reakcija Gorana posle utakmice zbog minutaze u 2/4 i 3/4 mi govori da tu ima neceg sto se za sada gura ispod tepiha. 

Sledecu sa Njemcima pa Francuzima, realno najteza grupa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo, prozivka Bosanaca od strane Luke na TO je baš degute al jbga to je taj džordanovski karakter koji Luka poseduje i zbog koga je i tako dobar, uvek hoće svakoga da pobedi i opsednut je time. Nije to neko opravdanje, tako je kako je. Slovenci će, ako su prava ekipa a meni ipak deluje da jesu, brzo da se vrate na pravi kolosek. Predugo su zajedno i sve se tu zna. Jedan od njihovih igračkih problema je totalni kanal Murića koji izgleda kao zalutao na teren, a bitan im je igrač. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Nije to radovanje vec je bar kod mene, neka doza realnosti. Mnogo sam vise ocekivao od Slovenije i Luke a za sada nista.

Nije ništa, dobili su Litvaniju bez ikakve neizvjesnosti, a Luka je odigrao jednu zrelu utakmicu pod teškim batinama i uprkos tome što ga šut nije išao,

11 minutes ago, Marvin said:

Meni je par puta delovalo da Sekulovic nema tu tezinu kao Kokoskov i da slabo resava neke situacije.

To definitivno, pa protiv Njemačke u kvalifikacijama za SP Dragić mu na tajmu izbija tablu iz ruku i dere se na njega nešto tipa "idi reci onim kretenima da sude kako treba, nemoj tu da mi crtaš"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...