Jump to content

Grupa A (SPA, TUR, CG, GRU, BEL, BUG)


Pobednik grupe  

34 members have voted

  1. 1. Pobednik grupe?



Recommended Posts

1 minute ago, Klipan said:

 

Jel ovo neki rekord? Jbt, kakav šuter bez savesti...

Ne znam, nadam se da će @Mairosu i Edin da iskopaju taj podatak i prokomentarišu u sklopu Dee Bost kutka (koji ni sam nije bio loš sa 0 od 7 protiv CG, ali je juče McFadden definitivno bio brži bolji jači Dee Bost od samog Dee Bosta)

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Ne znam, nadam se da će @Mairosu i Edin da iskopaju taj podatak i prokomentarišu u sklopu Dee Bost kutka (koji ni sam nije bio loš sa 0 od 7 protiv CG, ali je juče McFadden definitivno bio brži bolji jači Dee Bost od samog Dee Bosta)

Ako su vec htjeli nekog takvog da nadju sto zapinje i kad treba i kad ne treba McFadden je bio bolji izbor. Nije ni Dee Bost cvecka al ja mislim da je on lider dosadasnjeg prvenstva u asistencijama sto ne ide uz taj profil 😄 

2 hours ago, Marvin said:

Kako se samo Larkin raspada, arealno

Bitno je da su on i Mahmutoglu ispogadjali sve protiv nas a ovo sad abitno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Čitam sad najavu utakmice CG - Španija u Vijestima, i naiđem na stvarno frapantan podatak: Bojan Dubljević je prvo bacanje na prvenstvu izveo tek protiv Bugarske, nakon 77 odigranih minuta i 47 postignutih poena 😮

Jeste frapantan mada meni ne bas i iznenadjujuc jer se njegova igra svodila na sut sa poludistance i za 3 poena nakon pika. Bilo je nekoliko post up situacija, sviran faul na zemlji mada protiv Turske mu nisu 1 ili 2 puta svirali faul pri sutu. 

 

Jako me njegova igra podsjeca na igru Marc Gasola u napadu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Juče Prekjuče je Belgija odigrala sjajno protiv Španije, al nema dovoljno kvaliteta da to ponovi ... kratka klupa, zamor materijala ...

 

Ipak su imali dan odmora... 

Turci nisu dovoljno kvalitetni, mogu belgijanci ovo da okrenu.

Link to comment
Share on other sites

Nije ta pobeda Belgije protiv Spanije realnost, nego Spaniji taj mec bukvalno nista ne znaci - njima se 1. mesto u grupi resava u poslednjem mecu protiv Turske i ovo je bila neodgovorna igra sa njihove strane (cak i ovakvi kakvi su, kao bleda senka samih sebe su ipak sila u odnosu na Bakoa, Obasohana i drustvo).

Naravno, isto se odnosi i na sjajan mec izmedju Gruzije i Turske gde su Turci uspeli da izgube od americkog glumca (koji je glumio Irvinga, ali prilicno bezuspesno), mladog NBA igraca i trojice totalnih anonimusa (domacini bili bez Bitadzea, Shermadinija, Sanadzea u finisu...).

Situacija u grupi je sledeca:

 

1. Turska je prva ako pobedi Spaniju, druga ako izgubi.

2. Spanija je prva ako pobedi, ako izgube navijaju da Crnogorci dobiju ili Belgijanvi izgube.

3. Igraju se dva meca gde ekipe sa po 2-2 igraju protiv ekipa sa po 1-3. Jasno je sta se desava ako obe ekipe sa po 2-2 dobiju i sta se desava ako jedna od njih dobije. Teoretski, ako Bugarska dobije Belgiju, a Gruzija Crnu Goru imacemo 4 ekipe sa po 2-3 i tada dalje prolaze Crna Gora i Belgija jer imaju 2-1 u tom cetvorouglu/krugu/stalivec.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Niky Vestern said:

Ako Bugarska dobije Belgiju, utakmica Crna Gora- Gruzija je skoro pa beznacajna, jer kako god okrenes dalje idu CG i Bugarska. 

Koliko vidimo, ogromne su šanse da Belgija dobije. Crna Gora će protiv domaćina Gruzije imati vrlo težak zadatak

14 minutes ago, Kenozoik said:

Taj se neće vraćati, jer je Turskoj za 3 dana 1/8

Link to comment
Share on other sites

@Dracarys
Gledao sam konferenciju za medije posle tekme sa Spanijom, rekao je Ataman da je vec juce otputovao privatnim avionom Turkoglua u Istanbul kod nekog specijaliste svetskog renomea (po Atamanu) koji ce pregledati ruku danas prepodne da bi se - ako je moguce - prikljucio ekipi u Berlinu vec danas.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...