Jump to content

Kladža EP


Recommended Posts

Ja sam gledao tipove u Maxbetu i za oko mi je zapalo ovo. Pozurio sam da uplatim jer ocekujem da povecaju granicu u toku dana. Zategao sam za malo jace, ako i ovo ne dodje da ga ebem, olabavicu sa igracima barem do eliminacija i fokusiracu se na tekme. :lol_2:

 

A. Vezenkov  skokovi 7.5  +      

 

Granica niza za 1-2 skoka od realne. U svim ostalim kladionicama je 8.5 granica, a negde i 9.5.  Vezenkove skakacke brojke su odlicne I na klupskom nivou u Olimpijakosu(6.8 grcka liga, 6.3 EL), dok se u reprezentaciji pretvara u dabl-dabl masinu. Na poslednja 4 meca u zelenom dresu belezio je redom 11, 8, 15 i 11 skokova. Apsolutno najvazniji igrac ovog tima je, retko kada mu minutaza ide ispod 35 minuta, a videli smo protiv Spanije da igra i u garbage time-u. Ovaj tip po meni ima dobar value i ocekujem da prodje bez mnogo trzavica.

 

 

Ima jos par tipova koji su mi se svideli, izbacicu kasnije ako stignem, ali Vezenkov mi je glavni pik.

Link to comment
Share on other sites

Juce nije bio dobar dan, ali zato danas perfektno. Sve je doslo prilicno lagano, bez stresova, a uz to Vezenkov i singliran. Imao sam jos par tipa koji nisu prosli finalni cut na tiketu i oni takodje prosli(Sengun skokovi, Furnije,Sarci...). Jbg, nije mi palo na pamet da odigram jednu kobasicu. :classic_smile:   Probacu sa ovih poslednjih tekmi jedan double verovatno,  Hanga 16.5 under i Avdija skokovi 6.5 over. 

 

S4O8uhH.png

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ajmo dalje!

 

Crna Gora - Bugarska

 

Crnogorci su neocekivano lako dobili Belgiju, sada igraju sa jos slabijom reprezentacijom i pobedom verovatno obezbede plasman u narednu rundu. Ocekujem da odigraju ovo maksimalno fokusirano sa akcentom na odbranu. Spustili su Turke na 72 poena, Belgijance na 70, s tim sto bi bilo i mnogo manje da se nisu skroz opustili u poslednjoj cetvrtini kad su im dali najveci broj poena. Na Vezenkova je granica 25.5. Problem je sto on igra i garbidz, ali opet je ova granica previsoka, jer zaista ne ocekujem da prebace 70 poena danas. Ipak, ono sto je dobro, mislim da CG nije sposobna da resi ovu utakmicu vec u prvom poluvremenu, sto bi znacilo da ce se igrati na manje poseda duze vreme, pa ce poeni ici dole. Ipak, tamo Dubljevica nema ko da cuva i cenim da je 14.5 lagana granica ponovo. Mihailovic je protiv Belgijanaca dao 14, ali imajuci u vidu njegovu igru, selekciju suta, ali i minutazu koja moze varirati jako, gadjao bih ga manje, kao i Marinova koji igra iza Bosta koji bi trebalo da ima 30 i kusur minuta ovde.

 

Vezenkov 25.5-, Marinov 7.5-, Dubljevic 14.5+, Mihailovic 9.5-

 

Litvanija - Nemacka

 

Ovde je vrlo pipavo gadjati bilo sta od Litvanaca. Svi igraci koji su na listi su povezani u smislu da ucinak jednog spusta ucinak drugog. Na primer, Kuzminskasa ce uvesti ako prva petorka bude imala problema i onda kao u prvoj utakmici on ce prakticno biti go-to guy. Protiv Francuza je bio hladan i odigrao je 6 minuta. Brazdeikis je tezak panj IMO, ali ima minutazu i na volume moze da prebaci granicu posto nije visoka. Ocekujem da ce Valancijunas imati veliku potrosnju, ovo im je must win utakmica pa ne verujem da ce previse izmisljati toplu vodu, gurace kao sivonje dole, ali Nemci mogu da im ispariraju tu. Sabonis deluje mrtvo, ali ocekujem da jednu utakmicu odigra krsteno, pa ga ne bih dirao na 12.5 granicu. Dakle, sve se svodi na to kome ce biti dan od bekova i krila i trener ce njih izgurati dok ce svi ostali doci minus. Iskren da budem, Jokubaitis mi se ne svidja kao igrac, plus je mlad, pa ocekujem da posle odlicne utakmice sledi stelt i idem na to da Brazdeikis napravi gluposti koje ce ga zalepiti za klupu, to mu nije strano. Sto se Nemaca tice mislim da je prilicno lagano, Vagner mi je plus, sve sam objasnio juce, i Loa bih sada, posto je pala granica, takodje gadjao plus.

 

Brazdeikis 8.5-, Jokubaitis 8.5-, Vagner 13.5+, Lo 7.5+

 

Ostale cemo posle.

Link to comment
Share on other sites

Nista, ovu prvu ocigledno odredjuje to sto su se povredila dva beka CG i Mihailovic ulazi lagano u plus na poluvremenu. Odbrana mnogo losija nego sto sam ocekivao i Vezenkov ce verovatno probiti granicu. Ovo mi je verovatno najgora procena do sad, mada i CG nije imala srece, ne verujem da bi utakmica ovako izgledala da nije doslo do povreda.

Link to comment
Share on other sites

ajmo dalje deco moja.

 

Spanija - Belgija

 

Volim ovu Belgiju, smisleno mi igraju, iako su me blago razocarali protiv Crne Gore. Nadam se da ce ostati u egalu sto duze, jer sto duze ostanu, to ce vise prva postava Spanije biti na terenu. E sad, to cini ovu utakmicu ultra zajebanom za prognozu jer ako bude ranog garbidza bogtepita kakva ce raspodela poena biti.

 

Ono sto je doduse vrlo izvesno je otvaranje utakmice u kom Spanci igraju brzo i ne komplikuju ali uopste. Braun ako dobije minimum prostora, a nema lagan pas za Vilija pripaljuje. Vili dosta dobro trci i kontre i gleda da se vrlo rano u toku napada usidri dole, dobija loptu i cak i ako ne zavrsi dosta forsira, uzima po 10 suteva za 15 minuta bez problema. Braun je prvo dosao lagan plus, pa se onda raspao i nije morao ni da igra toliko jer su odvalili Gruziju lagano, pa je to bas kocka. Ipak mislim da je Vili 14.5+ ovde, igrao bih njegovog brata panja 10.5- ali imam neki osecaj da ce ga razigravati danas, pa cu da ga zaobidjem. Lopez Arostegi ima solidnu minutazu, ali ne sutira za tri maltene uopste, pa mi ima smisla da ga igram 7.5-. Od Belgijanaca cenim da Bako reketom nece setati, pa je to 9.5-, a ako predju 60 poena Obasoan mora da ubaci 13.5+ tako da mi je to to.

 

Dakle, Vili 14.5+, Arostegi 7.5-, Bako 9.5-, Obasoan 13.5+

 

Slovenija - Bosna

 

Ovde je glavno pitanje kako ce se odvijati duel na centru. Cenim da ce glavna ideja Slovenije biti da maksimalno razvuku i pokidaju Nurkica u odbrani kako bi ga sto pre umorili i samim tim ocekujem dosta suteva Tobija sa kapice. 12.5 je granica, mislim da ce uspeti to da prebaci. Doncica ne bih dirao jer zavisi od toga koliko ce lako da ih odvale Slovenci, bice oko granice, ali bih igrao Cancara minus na 9.5 zato sto u ovoj kombinaciji i kako ocekujem da se mec razvija mislim da nece imati previse lopti, a on i nije igrac koji se namece i trazi svoje suteve. Sto se Bosanaca tice, cenim da ce Slovencima uz razvlacenje Nurkica ideja biti pritisak na Musu, pokidao je prosli mec, ali cenim da je sada 17.5 bas previsoka granica tako da ga cenim na minus. Na beku bi onda mogao da se otvori malo veci prostor za Robersona, ali ne verujem u njegove kvalitete da bih ga igrao 13.5+. Halilovic 8.5- mi je opet solidno sigurno jer nema on kvalitet da isporucuje konstantno, granica mu je podignuta zbog vrhunske prve utakmice koju je odigrao.

 

Dakle, Tobi 12.5+, Cancar 9.5-, Musa 17.5-, Halilovic 8.5-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...