Jump to content

Kladža EP


Recommended Posts

Opet bih vise jurio minuse nego pluseve. Dok ne pocnu utakmice bilo bi dobro ako ima neko ko je pratio bar malo ove frindz repke tipa Izrael, Poljska, mislim, znam ja sve skoro sve ove igrace, ali je zeznuto sto i pored toga sto su recimo Markanen ili Avdija alfa i omega opet ima dovoljan broj igraca koji mogu uzeti suteve, slicno kao Turska sa Osmanom, a istovremeno i oni sami mogu da se raspadnu i imaju nizak procenat suta.

 

Tu je uvek dobro naci nekog Meliha na nisku granicu da se gadja plus, a ove lidere u minus.

 

Na utakmicama su mi previsoke granice isto, cenim da ce ovde bar 4 od 6 biti minus.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Lepo kazem da vidim samo minuse 😄

Bogami Markanen se ne bi slozio.

 

Totalna nesreca danas.

Uhvatim Markanena vise, Madara manje, Sarica manje, Ponitka ide u vise lagano, i zajebe mi Mihailjuk za 1.5p.

Ispromasivao se bas, a i rekreativno je bilo jer su Britanci na nivou KK Prva Petoletka Trstenik, bez sale

Link to comment
Share on other sites

Kakav horor dan, prvo u ranim mecevima padnem tiket od pet igraca samo na onog nesretnog Izraelca koji iz nekog razloga nije igrao, zatim veceras ovaj Estonac vola nije mogao da ubode i obori mi tiket sa ovom dvojicom raspucanih Holandjana koji su lagano dosli jos pocetkom trece cetvrtine i slag na tortu, tiket za dosta jaci ulog tri teskasa u minusu, Janis, Jokic i Fontekio. Da sam ga uplatio u maxbetu sad bih pevao i castio redom, ovako minus koji tesko da cu izvaditi do kraja prvensta jer sam igrao u Balkan betu, a kod njih granica na Jokica i Italijana bila za poen manja, a Fontekija na poluvremenu je imao 17, zavrsio sa 19, a u finisu druge cetvrtine je vezao 3 trojke za 72 sekunde. Kad nece, nece 😭😭😭

Ovim se odjavljujem sa teme.

Link to comment
Share on other sites

Iako sam juce tragicno pao (Smitova trojka sa nekih 8 metara,iz poluokreta i preko Janisa) probacu danas ponovo (nakon Nemaca) jedan kontra-hendikep. Na utakmici Grcka - Italija..mislim da su Italijani potcenjeni..nasao sam kvotu 1,70 na granicu 9.5..ne verujem da ce izgubiti dvocifrenom razlikom..

Link to comment
Share on other sites

ajmo ove prve meceve da vidimo.

 

Crna Gora - Belgija, Belgija je odradila veliki posao pobedom nad Gruzijom i siguran sam da ce i ovde da ide na pobedu i iskreno ne bih bio iznenadjen da vidimo potpuni brodolom CG posle onakvog prvog kola. To im se desavalo vise puta.

 

Dubljevic ce imati sansu za dobar mec, posto Belgijanci nisu bas nesto cvrsti unutra, pogotovo u poredjenju sa Turcima, mada Bako zna i da zalepi i da odbrani ponesto 1 na 1, generalno je to dosta opusten pristup. Naravno, on je koska jer se mozda i ne pojavi, a mozda i preuzme kao protiv Turske i da 10+ poena za 2 minuta. Sa druge strane, Obasoan kao verovatno glavni igrac Belgije se dosta ispromasivao protiv Gruzije, preuzeo je Mvema i spasio ih u periodu kad je Gruzija stizala i preokretala. 9 poena na 3/11 iz igre i 36 minuta je bas smesno malo i apsolutni minimum za njega.

 

Zbog toga cenim da je dobar bet ovde Dubljevic 13.5+ i Obasoan 13.5+

 

Finska - Poljska, Finska me je bas razocarala juce i ovaj poraz bukvalno moze da ih kosta plasmana dalje. Ocekujem jos jaci takeover Markanena, ali je granica 26.5, stvarno su preterali. Salin se juce nije pojavio na utakmici maltene, tako da ocekujem da danas bude drugacije. Poljaci takodje blago iznenadjujuce savladali Cehe i ocekivano Ponitka i Sloter 20+ poena u tom mecu. Balcerovski je takodje otisao u plus, dao 14, sada na 11.5 mi to vuce na minus. Slicno kao Madzuni u Finskoj koji je imao efikasnu utakmicu sa 11 poena, ali 5/14 iz igre, ja mislim da on u holandskoj ligi ne uzima toliko suteva. Na 9.5 mi je to minus, pogotovo imajuci u vidu da je Poljska neuporedivo ozbiljnija na perimetru od Izraela.

 

Odavde na kraju uzimam Madzuni 9.5- i Sloter 16.5+

 

Velika Britanija - Hrvatska, cenim da ce Hrvati biti osokoljeni iako su izgubili od Grka, imali su jaku reakciju u drugom poluvremenu i mozda im to konacno pomogne oko kohezije u timu da ne deluju kao mrtva puvala, ali sa njima se nikad ne zna. Britanija je, ocekivano, odron. E sad, ja nisam siguran da cak i Hrvati mogu njih da odvale 20 razlike za poluvreme pa da daju minutazu ovim klincima. Njima je klupa toliko losa (osim Simona, ako ga racunamo kao 6th mana) da ne verujem da mogu da se oslone na nju i protiv Britanaca. Ako mec bude duze vreme do nekih desetak razlike, to bi bilo idealno za sve ovde i bukvalno svi igraci mogu da udju u plus. Za Baboa je ovakav protivnik kao stvoren da ih trpa nemilosrdno, ali 17.5 mi je nekako ipak visoko i zbog te mogucnosti da ih ipak lako rese ne bih ga gadjao. Saric je, sa druge strane, sa 11.5 vec pao na 9.5 i verujem da ce pokusati da ga vrate u zivot ovde i igraju na njega. Ipak, gledajuci ga protiv Grka gde sam ga uhvatio na najlaksi minus ikad, ne bih ga gadjao. Sto se Britanaca tice, divljak rekreativac Heson je bez ikakve savesti sutirao 4/13 za 20 minuta protiv Ukrajinaca. Pala mu je granica na 14.5 i kockam se da ce biti vruc danas, Hrvatska mozda cak i gore igra odbranu od Ukrajine, a ovaj ce uzeti 15 suteva ako ih Hrvati ne bamberguju i to mu je neki minimum. Sa prosecnim procentom lagano prebacuje ovu granicu. Odbrana reketa je nepostojeca, tako da ocekujem da Hrvati probaju da ih otvore preko Zubca.

 

Stoga Zubac 11.5+ i Heson 14.5+ odavde

 

Nemacka - Bosna, ocekujem da ovo Nemci relativno lako rese, zbog cega je problematicno gadjati plus na Srudera. 16.5 mi je previsoko, pa cu zaobici, ali 13.5 na Vagnera mi se cini taman. Dolazi on do tih brojeva neprimetno. Sa druge strane kod Bosanaca su udarili bas jake granice na sve nosioce, cak je i Halilovic 11.5. Ocekujem bar dva minusa ovde, ako ne i 3, Nurkic i pored najvise granice mi je najprijemciviji. Ocekujem da Nemci ipak stave akcenat na to i sposobniji su za odbranu reketa od Madjara. Kad su Francuze maltene ponistili tu, nema teoretske sanse da Halilovic ima 7/14 za dva, ne verujem da ce uzeti i 10 suteva u ovoj utakmici, plus bi trebalo da bude na manje poseda nego prvi mec.

 

Zbog toga Vagner 13.5+ i Halilovic 11.5- odavde

 

Posle gadjamo ove kasnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...