Jump to content

NFL Fantasy 2022 - B liga


Xpert

Recommended Posts

On 9/27/2022 at 6:50 AM, Lineker said:

Jesu to krenuli jinxovi?

 

Somborski derbi, bez preokreta noćas, Parsons loš. Čestitke protivniku!

Iako je ispalo tako, to mi je bila poslednja namera. Stvarno sam mislio da sam gotov u trenutku kad sam to napisao, jer sam znao da ce Kajler da podbaci, jer im je OL katastrofa, ali dvojac iz Atlante + to sto su se i Dzouns i citava OL Dzajantsa fokusirali na Parsonsa citav mec su ucinili da pobedim nekako.
Imam 3 svoje ekipe za koje sam tako da kazem zainteresovan ove sezone + jos neke bezvezne. Mislim da sam u sve 3 odradio dosta dobar draft, u svakom duelu ova 4 kola sam bio favorit po projekcijama, a mislim da je do sada takodje u svakom protivnik prebacio ocekivane na kraju sedmice. Znas ono kad ti se cini da se sve poklapa da izgubis. Zato sam i napisao taj post. A evo i ovo kolo je vrlo slicno krenulo. Tako da se ovom prilikom izvinjavam.

Hvala na cestitkama i srecno u nastavku sezone! 👍

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konacno jedno kolo gde mi nije kriva zla sreca, ili neka cudna okolnost vec cisto moj nedostatak hrabrosti. Dva startna hvataca (jedan na fleksu) su zajedo imali 2.5 poena, a na klupi mi ostala dva igraca koji su mogli nastupiti umesto njih sa ukupno 34.5 poena :frusty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tacno te razumem, ne valja kad imas previse izbora.

Ja se zeznem odusevljen Gardner Dzonsonom i osavim ga u startnoj postavim iako 10 kola nisma menjao startni dvojac defanzivaca i on se povredi u prvoj cetvrtini, a na klupi ostao defanzivac od 15 poena :frusty: sad se molim da Okareke veceras nabere 8 obaranja ili izgubih dobijen mec.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pola lige opskrbio defanzivcima, a poslednjih par nedelja ne mogu zbirno od ovih mojih 10 da prebacim. Moracu da se uzobiljim.
Steta za ova 4 poraza, imam utisak da su sva 4 posledica mojih gresaka, narocito ona 2 vezana, gde sam zaboravljao da vrsim izmene, preskakao vejvere itd.
I valjda nece Godvin poludeti veceras, ne bi valjalo i ovu da izgubim.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Lineker said:

Preiskusno @Sombor Shuffle Pravi play-off potez.

Znam sta mislis, besramni dzinkser. Ali smucilo mi se juce dok sam gledao. Iskljucio sam mec nakon sto su ga zaustavili na jard do gola.
Podsetilo me na duel protiv @Xpertkad je odbrana NE zaustavila Fildsa isto tako, a bilo kakvi poeni Cikaga bi mi doneli pobedu. Sto je bila samo jedna od mnogo neverovatnih stvari koje su odlucile da ne dobijem taj duel, koji je verovatno i odlucio dalji tok borbe za 1. u regularnom. Zazalio sam sto sam gledao taj mec, isto kao onaj juce.

Uostalom, evo egal je trenutno maltene, znao sam da ce mi trebati cudo ako onaj nesrecnik ostane na 5 poena, jer mi svi vodeci igraci imaju jako tezak raspored. I to cudo bi opet mogao da bude Tejsom. Zapamticu mu ovu sezonu, kako god se zavrsila, i uvek biti zahvalan.
A @MrTwisterima jedan freebie, tako da nek raspali sto jace, dozvoljeno je sve, da bude fer zbog onoga juce. 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...