Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

1 minute ago, Instinkt said:

Korišćeni su laseri u oba slučaja, zar ne? Nije poenta da li može da se meri po broju uperenih lasera, već da nije u redu. Ali se očigledno dopušta, pa izgleda da je regularno. 

Naravno da nije isto, i ako može bez klubaško navijačkih budalaština.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dzoneee said:

Sad sam video penal seriju Egipta. Ono ne sme jednostavno biti regularno. Kazu i u Egiptu je nesto bilo tako kada su ove iste ekipe odlucivale penalima. Ne znam da li je to bio onaj Africki kup nacija?

Moguće u prvom meču, ali ovi su baš priču podigli na viši nivo.

Link to comment
Share on other sites

Zao mi Svedjana. Mislim da su kvalitetnija repka od Poljske,ali nisu imali ravnopravan tretman u ovom barazu.

Kad je odluceno da se Rusija suspenduje,trebalo je organizovati jedan mini-turnir tri reprezentacije na kojem bi svako igrao sa svakim po jedan mec. Pobednik bi otisao na Mundijal. Ovako su Poljaci dobili walkover protiv Rusa,Svedjani krvarili protiv Ceha 120.minuta i onda posle tri dana otisli na noge odmornoj i svezoj Poljskoj..

To nije ispalo fer. Prilican fejl FIFA.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kristijano Ronaldo, Mesi, kao i Meksikanci Guardado i Očoa će na svoje peto Svetsko prvenstvo. Ako budu u sastavu, može biti peto Svetsko i Serhiju Ramosu i Pepe Reini.

 

Pridružiće se Mateusu, Bufonu i Meksikancima Karbahalu i Markezu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Drug Crni said:

Zao mi Svedjana. Mislim da su kvalitetnija repka od Poljske,ali nisu imali ravnopravan tretman u ovom barazu.

Kad je odluceno da se Rusija suspenduje,trebalo je organizovati jedan mini-turnir tri reprezentacije na kojem bi svako igrao sa svakim po jedan mec. Pobednik bi otisao na Mundijal. Ovako su Poljaci dobili walkover protiv Rusa,Svedjani krvarili protiv Ceha 120.minuta i onda posle tri dana otisli na noge odmornoj i svezoj Poljskoj..

To nije ispalo fer. Prilican fejl FIFA.

Poljaci su se zalili jer su morali igrati protiv Skota mec u petak i povredila im se 3 bitna igraca.

Link to comment
Share on other sites

Auuuuuuu kakva ludnica u Alžiru. 
 
119. Minut 1-1
123. Minut 1-2 
 
 
Kamerun na minut od SP.
 
 
Ode Kamerun na SP.
Selektor Alžira plače kao kiša....au brate, šta bi ovo.

Uf, vratilo me ovo na Hrv-Tur u Beču 2008.

Bio sam na toj utakmici, još vučem traume.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kamerunu je ovo 4. put da na SP odlazi kroz play-off, i nikad dosad u play-offu nisu ispali, po čemu su broj 1 u svijetu.

 

Portugal sad ima učinak 3-0, čime se izjednačio s Jugoslavijom, Hrvatskom i Švicarskom.

 

Najneuspješnija reprezentacija u doigravanjima je Ukrajina s 4 poraza iz 4 pokušaja, vidjet ćemo za tri mjeseca hoće li taj status dodatno zabetonirati.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Senegal-Egipat je drugi put da su u play-offu odlučivali jedanaesterci.

 

Dosad jedini put se to dogodilo na utakmici Australija-Urugvaj u kvalifikacijama za SP 2006. Prvu utakmicu je dobio Urugvaj 1-0, Australija uzvrat istim rezultatom. Australija je prošla na penale (4-2).

 

U kvalifikacijama za SP 1954. Turska i Španjolska su igrali dodatnu utakmicu, jer su prethodne dvije završile pobjedom Španjolske 4-1 i Turske 1-0, a tada o pobjedniku nije odlučivala gol-razlika, pa se morala igrati još jedna utakmica. Ta je završila 2-2, a Turska je na SP otišla žrijebom (izvlačenjem kuglice).

 

Španjolcima se slično dogodilo i 1974. Tada su u grupi završili bodovno izjednačeni s Jugoslavijom, obje su imale gol razliku +3, ali budući da o poretku nije odlučivao i ukupan broj postignutih golova, po čemu su Španjolci bili bolji (8-5 vs. 7-4), niti međusobni susreti, igrala se dodatna utakmica u kojoj je Jugoslavija pobijedila 1-0.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

E da, Peru ipak ide u baraž iz Južne Amerike, to iskreno ostavlja otvorenim da li će Južna Amerika ili Azija dati još jednog predstavnika, posebno što se igra u Aziji.

Kolumbija ipak nije mogla da nadoknadi onaj crni niz koji su imali.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...