Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

Nisam imao pojma da je Urugvaj na prvom mestu sa 15 osvojenih Copa America, Argentina druga sa 14(poslednja tek '93), a Brazil tek treci sa 'samo' 9 osvojenih titula. 

 

Koliko uopste juznoamerikanci vrednuju to takmicenje? Mislim svakako ne kao SP, ali cini mi se i dosta manje nego evropljani Euro.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

13. minut utakmice i vec sam se pokajao sto sam poceo da gledam ovo.  Ovo je bukvalno na nivou seljackih liga. Povezu se 3 pasa, a onda ide krljanje. Vec 10 faulova. Svaki je na ivici zutog kartona. Nejmaru vec pocepan sorts, drugom stucna, trecem dres. :ajme:

 

Da sudija vadi kartone po propisama, verovatno se utakmica ne bi ni zavrsila zbog nedostatka igraca.

 

EDIT: Ajmoooo dr Maria

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

13. minut utakmice i vec sam se pokajao sto sam poceo da gledam ovo.  Ovo je bukvalno na nivou seljackih liga. Povezu se 3 pasa, a onda ide krljanje. Vec 10 faulova. Svaki je na ivici zutog kartona. Nejmaru vec pocepan sorts, drugom stucna, trecem dres. :ajme:

 

Da sudija vadi kartone po propisama, verovatno se utakmica ne bi ni zavrsila zbog nedostatka igraca.

 

EDIT: Ajmoooo dr Maria

Kakva anti-reklama fudbala. Najgore je što sam prebacio sa Nigerija - USA košarke da gledam ovo sranje, mada bar nisam propustio kraj zadnje četvrtine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto su Argentinci uzeli titulu samo zbog Mesija, zaslusio je da barem uzme jednu titulu sa reprezentacijom.

I jedni i drugi su ocajni, ocigledan nedostatak talenta alo se poredi sa krajem proslog veka kada su dominirali. Onaj Venicius ne bi mogao da cisti kopacke timu u kome su igrali Sokratis i Ziko.

sto rece kolega gore, igraju bre finale na nivou seljacke lige, cak je i krv pala u drugom poluvremenu. Sudija zavrsio tekmu pre regularnog kraja, jebt. samo je falio jos neko sa pistoljem na terenu kao u Grckoj.

Imam rodjaku u Brazilu i od nje znam kakva je epidemioloska situacija. Ne mogu da verujem da su dozvolili publiku na stadionu.:hammer:

Njima taksisti prevoze mrtve do mrtvacnice, jer nema mesta po bolnicama, a komunalci ne mogu da stignu do svih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, Don Juan said:

Jako čudni rezultati u grupi gde su Hrvati. Kiprani protiv Slovaka, Slovenaca i Hrvata primili samo jedan gol, sada gube 3-0 od Malte. Do duše sa igračem manje.

 

Igrala je i Malta 2:2 u Slovackoj.

 

Ta grupa, grupa D, grupa J i grupa G su zakon, vredi ispratiti do samog kraja.

 

U grupi D je Ukrajini nekako uspelo da odigra nereseno sa Francuskom, Finskom i dva puta sa Kazahstanom.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Odlicna je Svedska bila. Izvukli su maksimum veceras iz svog potencijala i mora se uzeti u obzir i to protiv koga su igrali. Mislim da je Quason trebao gol da postigne onim lobom pred kraj ali i ovo im je slicno. Pobeda je pobeda.

 

Ako mi udjemo u baraz itekako bi bilo pozeljno izbeci ekipe iz ove grupe (koja kod od Spanaca ili Svedjana upadne u baraz) jer tesko da mozemo sa njima da igramo.

 

Englezi takodje mocni. Odlicnu ekipu su skockali i izgleda da izvukli dobitnu kombinaciju sa Southgateom. Najjaci su u proteklih pitaj boga koliko godina. I konstantni i dobri. E sad za neki trofej u buducnosti tu je splet raznih okolnosti, videcemo. Spoj mladih talenata i internacionalno iskusnih igraca koji iza sebe vec imaju polufinale SP-a i finale EP-a. 

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...