Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

32 minutes ago, Don Juan said:

Meni nije jasno da Hrvatski fudbalski savez, i ako znaju kakvo nevreme može da bude u Dalmaciji u Novembru, biraju za domaćina Split a ne Zagreb. Neverovatno.

 

Zar ti stvarno misliš da je itko od tih parazita koji o nečemu odlučuju to spomenuo ili makar pomislio na to?

Btw, mislim da je Poljud jedan od zadnjih prirodnih terena i čim sam čuo da je kiša, znao sam na šta će ličit. 

Al koga sad briga za infrastrukturu i kišu. Katar jeee, Hrvatska, Dalmacijoooooo, bravo dečki...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica i njen ishod prava su simbolikakako se prodje kada bas ceo jebeni mec igras bunkercinu..nesto jednostavno mora da udje..lopta non-stop visi u i oko 16m i to ne moze drugacije zavrsiti.
Sto kaze perkos - Rusi kao da su bili pravi izdanci dekadentne skole srpskog fudbala.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Don Juan said:

Meni nije jasno da Hrvatski fudbalski savez, i ako znaju kakvo nevreme može da bude u Dalmaciji u Novembru, biraju za domaćina Split a ne Zagreb. Neverovatno.

 

 

Ne pratim pa ne mogu tvrdit ali mislim da zbog potresa Maksimir možda i ne zadovoljava sve propisane uvjete tj. rizičan je s punim kapacitetom, i ranije "mu" se gledalo kroz prste.

 

Baš sam zadovoljan, bravo momci!

 

Sretno večeras komšije a ako ne uspijete onda barem da odete na Ruse u baražu, mislim da ne bi bilo loše :classic_biggrin::classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ova utakmica i njen ishod prava su simbolikakako se prodje kada bas ceo jebeni mec igras bunkercinu..nesto jednostavno mora da udje..lopta non-stop visi u i oko 16m i to ne moze drugacije zavrsiti.
Sto kaze perkos - Rusi kao da su bili pravi izdanci dekadentne skole srpskog fudbala.

Zaista su po pitanju fudbala nasa braca. :))

Nije ni cudo.

Sreca nasa pa mi moramo da napadnemo Portugal jer nam jedino pobeda odgovara.

1 minute ago, svi pjevaju said:

Sretno večeras komšije a ako ne uspijete onda barem da odete na Ruse u baražu, mislim da ne bi bilo loše :classic_biggrin::classic_smile:

I onda Rusi se brane na njihovoj polovini a mi na nasoj!

I cekamo penale!

 

Hvala i cestitke na prolazu!

Edited by Don Radonja
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Don Radonja said:

Sreca nasa pa mi moramo da napadnemo Portugal jer nam jedino pobeda odgovara.

 

Mislim da kod Piksija ovo uopste ne vazi. Kao sto sam rekao na temi o nasoj reprezentaciji, mislim da je on isplanirao kako cemo igrati na ovoj utakamici jos odmah nakon utakmice sa Portugalom u Beogradu.

 

Zato sam ga i zagotivio kao trenera kroz ove kvalifikacije. Mentaliteta je takvog da izlazi i da se nadigrava sa protivnikom pa sada dokle ga to dovede dovede. Zato i izlazi sa dva napadaca od starta uvek, i gura Sergeja u vezu iako se sigurno bar 60% ljudi koji prate reprezentaciju nasu sa tim ne slazu. Jednostavno je takav.

 

E zato cak i ako bude baraza jedva cekam baraz, jer sile nema da cemo se braniti kod njega protiv ekipa kao sto su Rusija, Austrija, Skotska, Vels, Svedska pa cak i Svajcarska.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrali ste bas dobro i doinantno sada, pogotovo u prvom poluvremenu. Al jbg danas u fudbalu to nije dovoljno da spakujes dva tri lagana komada protivniku kao nekada.

 

Iskreno ja ispizdim kad moja ekipa odigra vrhunski i dominantno a postigne realno jedan tupav gol. Zasluzili ste u ovoj utakmici po igri i pristupu da postignete bar dva vrhunska neka gola. Ali sta ces na kraju rezultat i jeste najbitniji i zasluzeno idete u Katar. Svaka cast.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dzoneee said:

Mislim da kod Piksija ovo uopste ne vazi. Kao sto sam rekao na temi o nasoj reprezentaciji, mislim da je on isplanirao kako cemo igrati na ovoj utakamici jos odmah nakon utakmice sa Portugalom u Beogradu.

 

Zato sam ga i zagotivio kao trenera kroz ove kvalifikacije. Mentaliteta je takvog da izlazi i da se nadigrava sa protivnikom pa sada dokle ga to dovede dovede. Zato i izlazi sa dva napadaca od starta uvek, i gura Sergeja u vezu iako se sigurno bar 60% ljudi koji prate reprezentaciju nasu sa tim ne slazu. Jednostavno je takav.

 

E zato cak i ako bude baraza jedva cekam baraz, jer sile nema da cemo se braniti kod njega protiv ekipa kao sto su Rusija, Austrija, Skotska, Vels, Svedska pa cak i Svajcarska.

Piksi je vrhunski fudbaler bio i zato se i ne boji nikog jer je on bio na tom nivou a da bi bio na tom nivou moras imati taj mentalitet i to pokusava da prenese na ekipu.

Okej, mozda vcrs se ne uspije da se ode u Katar ali ne treba ocajavat vec dat podrsku i za baraz pa cak i ako se ni tamo ne uspije jer ovo treba da bude neki duzi plan. 

Vidi se igra, vidi se vjera u rezultat i to publika prepoznaje.

 

Ja prvi nesto nisam bio zainteresovan za reprezentaciju jer su me milion pita "prodali" ali ovdje vidim nesto sto je bilo i kod Antica. Jos onaj odgovor na pitanje Ace informacije o eventualnom odlasku u Katar? Idemo da se posibamo pa sta bude.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni Bombarder said:

Cenim da ce proci baraz,ali nema od ovakvog Portugala nista u Kataru. 

Baraž je teška mina. Recimo Italija sutra ispuši za direktan plasman i žrebaju ih u istoj grupi. Pa šta ako gostuju Švajcarskoj recimo. 

Može da bude jako zajebano.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...