Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

31 minutes ago, threepwood said:

Dobice ovo rutinski Portugalci na kraju, ne sumnjam, ali nije naivan Lux. Skroz pristojan tim.

 

Piksi reče da će "najzajebaniji meč biti protiv Luxa". Ne čudi me i svakako je dobro da su bar gol šuknuli Portugalu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Hrvatska nakon raspadanja i katastrofalne 3 utakmice prva u grupi. Sreća da smo igrali s Maltom i Ciprom, gore od ovoga ne može.

 

Nije baš ni da ostali iz grupe briljiraju. Ludnica od grupe. 🤔

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Hrvatska nakon raspadanja i katastrofalne 3 utakmice prva u grupi. Sreća da smo igrali s Maltom i Ciprom, gore od ovoga ne može.

Pa šta znam, ta Malta uzela bod Slovačkoj, koji je pobedio Rusiju, a Kipar pobedio Sloveniju, koja e pobedila Hrvatsku. Jako čudni rezultati.

Elem, kada au svi bili oduševljeni Turcima, oni odigraju 3-3 na svom terenu sa Letoncima. Strašno.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drgnk said:

 

Nije baš ni da ostali iz grupe briljiraju. Ludnica od grupe. 🤔

Odlično je što su Slovaci dobili Ruse. Mi danas 3:0 Maltu. Rezultat bi rekao lagano. A u stvarnosti u 53. minuti, na 0:0 ulazi Modrić. Tek negdje i 65. smo ih probili i rutinirali. 

Link to comment
Share on other sites

Letonija zaboravila kada je uzela poslednji bod, a onda 3:3 protiv Turske.

 

Koliko su propali dovoljno svedoci sto u grupi sa Kazahstanom, Gruzijom i Andorom nisu dobili nikoga u 6 kola, pa u grupi sa Maltom, Farskim Ostrvima i Andorom imali samo jednu od sest pobeda, pa jedna pobeda i devet poraza u poslednjim kvalifikacijama za EP. Ovo je najveci sok u poslednjih par godina sigurno.

 

Sto se tice grupa, ima jedna ili dve koje mogu da budu zanimljive, ostalo se svodi da li ce najveci favorit ili veliki favorit da idu direktno ili u baraz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hrvatska nakon raspadanja i katastrofalne 3 utakmice prva u grupi. Sreća da smo igrali s Maltom i Ciprom, gore od ovoga ne može.

Ma užas. Jedinu ozbiljniju utakmicu smo izgubili, na druge dvije se doma mučili protiv najslabijih reprezentacija u skupini. Ostanu li stvari kakve jesu (a ne vidim kako bi se mogle promijeniti dok je Dalić tu), do kraja će svaka utakmica biti neizvjesna.

Jedina nada nam je da na EP doživimo katastrofu i da Dalić ode.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cilemile said:


Ma užas. Jedinu ozbiljniju utakmicu smo izgubili, na druge dvije se doma mučili protiv najslabijih reprezentacija u skupini. Ostanu li stvari kakve jesu (a ne vidim kako bi se mogle promijeniti dok je Dalić tu), do kraja će svaka utakmica biti neizvjesna.

Jedina nada nam je da na EP doživimo katastrofu i da Dalić ode.

Teško će mu dati otkaz zbog jednog lošeg natjecanja. Jer koliko god mi loše izgledali, Dalić ima rezultat. Srebro, ostali u LN, kvalificirali se na EURO, ostali u LN. Jasno je da je to zbog individualne kvalitete igrača, al jbg. Otkaz dobiti neće, sam otići neće. Jedino što nije fer je što mu pripisuju kao najgori niz u povijesti reprezentacije (5-6 utakmica bez pobjede) , a protivnici Francuska, Portugal, Turska, Švedska, Slovenija. 

Link to comment
Share on other sites

Završile kvalifikacije za Afrički kup nacija koji će se početkom 2022. održati u Kamerunu.

Još se ne zna samo ide li na prvenstvo Benin ili Sijera Leone jer su igrači Benina odbili igrati zadnju utakmicu nakon što im je više igrača dobilo pozitivan covid test prije odlučujuće utakmice u Sijera Leoneu.

Od nositelja grupa nije se kvalificirao samo DR Kongo, a na prvenstvu će biti 2 debitanta - Gambija i Komori. Drugih većih iznenađenja nije bilo, tako da će nastupiti sve najjače reprezentacije s kontinenta.

Najbolji strijelci kvalifikacija - Victor Osimhen iz Nigerije i Patson Daka iz Zambije sa po 5 golova.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Bugl Khan said:

Hrvatska nakon raspadanja i katastrofalne 3 utakmice prva u grupi. Sreća da smo igrali s Maltom i Ciprom, gore od ovoga ne može.

Ma moze... Gibraltar, San Marino, Lihtenstajn. Te ekipe su znatno slabije i od ovih ostalih slabijih. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cilemile said:

Završile kvalifikacije za Afrički kup nacija koji će se početkom 2022. održati u Kamerunu.

Još se ne zna samo ide li na prvenstvo Benin ili Sijera Leone jer su igrači Benina odbili igrati zadnju utakmicu nakon što im je više igrača dobilo pozitivan covid test prije odlučujuće utakmice u Sijera Leoneu.

Od nositelja grupa nije se kvalificirao samo DR Kongo, a na prvenstvu će biti 2 debitanta - Gambija i Komori. Drugih većih iznenađenja nije bilo, tako da će nastupiti sve najjače reprezentacije s kontinenta.

Najbolji strijelci kvalifikacija - Victor Osimhen iz Nigerije i Patson Daka iz Zambije sa po 5 golova.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hrvatski trener Zdravko Logarušić je odveo Zimbabve na Kup nacija. Ovo je tek 4. put da se Zimbabve kvalificirao na natjecanje. Završili su 2. u skupini ispred Zambije, koja je osvojila Kup nacija 2012, a iza Alžira. Nastup su osigurali kolo prije kraja pobjedom nad Bocvanom u gostima. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzoneee said:

Ma moze... Gibraltar, San Marino, Lihtenstajn. Te ekipe su znatno slabije i od ovih ostalih slabijih. :classic_smile:

Ma dobro, to su sad nijanse. Cipar naravno ne spada u to društvo, ali Malta spada. Andora i Farski otoci također. Mogla bi se možda dodati još pokoja momčad iako "danas svi igraju

nogomet" ☺️ 

Vidim da je kod vas krenula priča o neugodnom Luksemburgu koji nije ni malo naivan, a realno je sve ispod 6 bodova teška blamaža.

Btw, kad sam rekao da "gore od ovoga ne može" mislio sam na izdanja reprezentacije u te 3 utakmice, ne na protivnike. 😁

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

U21 Hrvatska izgubila od Engleske 2-1, ali prošla u četvrt-finale, zahvaljujući golu u sudačkom dodatku. Odlično, ali puno je tu oscilacija i nesigurnosti. Svejedno, ima tu jako dobrih igrača, ostajemo i ubuduće blizu gornjeg doma evropskog nogometa. Ne baš na vrhu, ali ne ni predaleko.

Link to comment
Share on other sites

Dobiše Jermeni, ali gol iz verovatnog ofsajda i penal koje blago rečeno sumnjiv. Ne znam. Za crveni koji je dobio Puškaš može da se diskutuje, ali činjenica je da je podigao visoko nogu.
Po meni sudija rešio pobednika.

Otkad im je otišao Hagi i njegova generacija, Rumunji upali u rupu iz koje nikako da se izvuku. Slično kao Bugari i još dulje Mađari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cilemile said:


Otkad im je otišao Hagi i njegova generacija, Rumunji upali u rupu iz koje nikako da se izvuku. Slično kao Bugari i još dulje Mađari.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Istina, ali ove dve odluke pred kraj su blago rečeno diskutabilne.

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska U-21 reprezentacija izbacila Englesku s Eura golom Bradarića u 92. minuti. Englezima poraz teško pao pa su divljali, tražili fizičke obračune i dobijali crvene nakon isteka vremena.

U četvrtfinalu igramo sa Španjolskom ja mislim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Istina, ali ove dve odluke pred kraj su blago rečeno diskutabilne.

Ne znam, nisam gledao, ali evo i u ovim kvalifikacijama se muče s Makedonijom i Armenijom, imaju samo 3 boda nakon 3 utakmice, još jedan kiks i mogu se pozdraviti s prvenstvom.

Ne znam u čemu je problem, ali pretpostavljam da se i kod njih nekakvi menadžerski klanovi bore na štetu reprezentacije. Kao i u većini istočnoevropskih tranzicijskih zemalja. Spomenuo sam Bugare i Mađare, nije puno bolje ni u Rusiji, Ukrajini, Češkoj, Poljskoj, Srbiji.

Hrvatska je imala “sreću” da je potpuno ovladao Mamićev klan, pa zadnjih 20-ak godina nema nekakvih većih internih ratova, i sve najbolje je praktički bilo u jednom toru. Vidjet ćemo što će biti sad kad je Mamić izbačen iz igre (ili barem tako izgleda).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...